Kočárky Tako: Alive Eco, Art, New, Sunline-sport

hanivasi
13. dub 2014

Ahojte, uvažuji o koupi kočárku tohoto typu.
http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-4/sunline-...
Řekla bych že v těchto kočárcích není moc rozdíl. Máte s něma zkušenosti? Výhody, nevýhody. Kdybyste měli kupovat kočárek znovu, vybrali byste si ho? Určitě budu kupovat zaklapávací nový systém KLICK-KLACK. Drží to dobře?
prosím o rady.
díky.
Hani

bambullkaa
13. dub 2014

Ahoj, já kupovala kočárek zn. Tako a jsem s ním maximálně spokojená. Kočárek jsem kupovala na www.e-batole.cz -perfektní přístup k zákazníkovi, rychlé jednání i rychlost dodání kočárku s autosedačkou. Teď tam koukám a mají nové modely Alive. Moc se mi líbí Alive Eco a Art.

bambullkaa
13. dub 2014

Jo, a Klick-Klack drží perfektně.

hanivasi
autor
14. dub 2014

a jakej typ TAKO máš?

bambullkaa
14. dub 2014

City Move se systémem Klick-Klack.

hanivasi
autor
14. dub 2014

@bambullkaa : koukám, že to je ten samý typ, jen s průhledným na boku. No uvidím, co nakonec vyberu. Jak dlouho ho máš? kola v pohodě? nevyklechtaly se nějak brzo? celkově problém s tím není, jo?

bambullkaa
15. dub 2014

Jezdím už se sporťákem. Vše je v pohodě. Jsem moc spokojená. Už jsem to tu psala v jiné diskusi o kočárku Tako City Move. Celkově s ním problém není-stejně jako celkově se značkou Tako. Kamarádky v mém okolí mají různé typy Tako a ani jedna neříkala že by něco zlobilo, roztrhlo atd... na jejich doporučení jsem koupila přes net (už jsem ti psala webovky). Zkrátka za mě maximální spokojenost se zn. Tako 🙂

hanivasi
autor
15. dub 2014

super. Tak to se už moc těším, až budu vozit já 🙂 Ještě dva měsíce a jedeeeeeeem 🙂

hanivasi
autor
7. kvě 2014

tak a už je doma kočárek, nakonec jsem koupila šedou kůži, a vypadá luxusně. Moc se těším, až v tom bude i miminko 🙂

baru88
7. kvě 2014

@hanivasi Ahoj, můžu se zeptat, jak typ jste nakonec pořídili? Mě se docela líbí alive eco, ale neviděla jsem ho naživo.... 🙂

hanivasi
autor
8. kvě 2014

Alive eco vypada moc pekne, ale hezci mi prisel sunline sport.

http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-4/sunline-...

Je trosicku vetsi, malovana korbicka a ma navic extra perovani na drndani. Jinak je to stejne. A cena je stejna. A ty barvy kuze vypadaji luxusne, az teda na tu 04-hnedou, ta je takova "pokakana". V Brne maji zrovna vsechny barvy na prodejne u Pantera.

baru88
8. kvě 2014

@hanivasi Ahoj děkuji za odpověď. Dívala jsem se na kočárky znovu a musím říct, že už se mi taky daleko víc líbí sunline sport v barvě béžové nebo pistázie. Viděla jsi tyto kočárky, prosím, naživo? Pokud ano, tak jak vypadá ta malovaná korbička? děkuji za odpověď

hanivasi
autor
9. kvě 2014

Malovaná korbička vypadá tak jak na fotkách, je to jemné a pěkné. Jen k těm barvám podotýkám, že fotky dost zkreslují odstín barvy. Ale to cos vybrala je oboje pěkné. Taky jsem se dívala dost na tu béžovou. A ta zelenkavá je fakt světloučká, taková jemná a pěkná. ale určitě je lepší se kouknout na vlastní oči.

Přikládám jen své foto té malované korbičky.

zuzkaa1
9. kvě 2014

Hm ten jen taky moc hezký 🙂 Já mám vybraný Tako extrem 🙂

baru88
9. kvě 2014

@hanivasi Jů tak ta je vážně krásná ;) Moc ráda bych kočárek viděla na živo, ale jsem z jihu Čech a v Č.B. tento typ ještě neměli :/ Nejspíš zkusím ještě Prahu, Brno je přeci jen z ruky....Nakonec jste tedy pořídili tento kočárek v hnědé barvě? 😉

hanivasi
autor
10. kvě 2014

@baru88 on je to uplne novej typ. Minulej tyden ho teprve dovezli od vyrobce do Brna. Ale myslim ze tak do dvou mesicu by snad mohl byt vsude...... my mame sedou barvu. Neni to tak tmave jak na fotkach.

hanivasi
autor
10. kvě 2014

@zuzkaa1 tak takovej jsem ani nevidela, vypada taky pekne.

zuzkaa1
10. kvě 2014

@hanivasi jo je hezkej dělají ho i v imitaci kůže a vypadá taky moc dobře a dokonce jsem ho viděla i s výšivkou 🙂 sněhové vločky a soby

bambullkaa
10. kvě 2014

@zuzkaa1 ten se zimním vzorem je limitovaná edice 😉

lindaaa10
20. črc 2015

holky, nemůžete mi někdo vyfotit korbičku Taka Alive New? Protože ta malovaná korbička nejde na žádných fotkách moc vidět a nesehnala jsem prodejnu, kde tento kočárek mají vystavený. Moc děkuji

ajika
6. kvě 2016

@hanivasi Ahoj, mohu se zeptat, zda je to kočárek Junama impulse eco?