Kočárky Tako. Jsou poruchové?

hame
26. kvě 2008

Ahojky, nedávno jsem narazila na kočárek Fast Rider od Taka a byla jsem z něj úplně unešená, ale co čtu diskuze a recenze na netu tak na kočárky Tako spousta mamin nadává jako na těžké a poruchové. Kdo máte už kočárek od Taka je to pravda nebo ne?

dendakarol
11. zář 2011

Ahoj, ráda bych se zeptala na nový kočárek TAKO LUNGO. Dívala jsem se na něj na stránkách MIPESA. Uvažuji o značkách FIRKON VERANO LONG, TAKO WARRIOR PLAST a nebo o tomhle novém, ale nevím jak má velký sporťák. Děkuji za vaše názory a doporučení.

olusenka
19. zář 2011

@dendakarol : Lungo jsem viděla v Mipese před 14dny a ještě ho nikdo nekoupil. Nový model. Sporťák měl v některých detailech malinko lepší (myslím, že dole u nožiček kůže místo látka potažená tím igelitem) ale zase ve spoustě jiných věcí bohužel mínusy. Má to být lepší kočár vychytanější, ale je tam opět blbý přístup do košíku (chybí tam ten zip jako má Warrior) a hrozná mi přišla taška na rukojeť. Vypadá jako kabelka, tvarem, ale provedení mi přišlo dost málo kvalitní. Chce to vidět ho naživo, ošahat.
Být výrobce osobně bych smíchala kočárky Warrior, Lungo a Captiva dohromady. 😀 A bylo by to super.

dendakarol
21. zář 2011

@olusenka DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ. JÁ TO MÁM BOHUŽEL DO TOHO OBCHODU PŘES 300 KM. A KVŮLI KOČÁRKU TAM NEPOJEDU. JINDE JE VŮBEC NEMAJÍ. BYLA JSEM SE DÍVAT V BRNĚ NA FIRKON VERANO LONG A ASI HO OBJEDNÁM. MÁ O DESET CM DELŠÍ SPORŤÁK. UŽ SE Z TOHO NEUSTÁLÉHO HLEDÁNÍ MŮŽU ZBLÁZNIT. POTŘEBOVALA BYCH ASI SMONTOVAT ČTYŘI DRUHY DOHROMADY. 🙂 JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI A PŘEJU HODNĚ ZDRAVÍ PRO OBA. TAKY MÁME TERMÍN V PROSINCI.

mipesa1
4. říj 2011

Dobrý den,kočárek Lungo je hodně podobný kočárku Warrior plast-má navíc letní boudičku na hluboké a sportovní verzi-odvětrávaní.Sportovní verze je odlehčená,jiný desing tašky.Odlehčená konstrukce kočárku.

Teď firma Tako vyjela opět z novou novinkou-osobně můžu doporučit.
Kočárek LARET!!!OPRAVDU SE JIM POVEDL!! 😉 kočárek je lehounky-konstrukce kočárku je z ALU,podvozek už s kolečky má pouze 10 kg,většina výrobcu uvádejí váhu pouze podvozku bez koleček.Např.Jane-váha 8 kg ale opak je pravdou☹Hezký vypracovaná jak hluboká korbička tak sportovní verze,jiný desing konstrukce a také opět taška.Je i pěkný přístup do košíku.
Ale hlavně podotýkam-lehký kočárek,krásná manipulace.Opravdu zaujme a myslím že se bude dobře prodávat:- 🙂 🙂
DOPORUČUJI www.kocarky-levne.cz

denny80
3. lis 2011

Ahoj, já se rozhoduju mezi x-lander XQ 2011 a Tako Laret. U Laretu jsou ty barevné kombinace podvozku a korbičky dost divoké. Chtěla jsem verzi gray gray ale ta má podvozek zbarvený nějak do zlata a to se mi nelíbí. Nevím jestli jde nakombinovat i normální Alu stříbrný rám. Ve skutečnosti jsem kočárek ještě neviděla, ale dost se mi líbí. U x-landru mě odrazuje ta cena.....

katty.w
8. pro 2011

Ahoj 🙂, moc se mi líbí TAKO LARET můžu se zeptat na vaše zkušenosti s tímto kočárkem? Máte jej některá? Děkuji předem za reakce.

jennyska
3. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Tako a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 😉

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/kocarky-tako , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. 🙂 Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den!

geisinka
19. črc 2014

Absolutně nedoporučuji. Když pominu až přehnanou péči kočárku, která zajistí správný chod, tak co mě opravdu naštvalo jsou nesundávací potahy. Co to je??? Mám sporťák, nečekaně v tom vozím miminko a v létě i nahé. No stalo se to nejhorší a prý to mám umýt houbičkou... HOUBIČKOU!! Nejde to prostě rozebrat, neboť jsou tam nejty... takže jsem kočárek za necelých 7.000,- po 1,5 měsíci vyhodila, neboť ho v ho*nech prostě vozit nebudu... smutné to jejich přemýšlení...