Kočárky Tako. Jsou poruchové?

hame
26. kvě 2008

Ahojky, nedávno jsem narazila na kočárek Fast Rider od Taka a byla jsem z něj úplně unešená, ale co čtu diskuze a recenze na netu tak na kočárky Tako spousta mamin nadává jako na těžké a poruchové. Kdo máte už kočárek od Taka je to pravda nebo ne?

misnek
21. srp 2010

Dobrý den,ano současti celého kompletu s autosedačkou je i adaptér.Takže by měl být součásti.
Pokud ho budete potřebovat tak jsi napište www.mipesa.kvalitne.cz

dvojcata2
23. lis 2010

@simonab Ahojky pročítám diskusi a úplně jsi mně zarazila jak jsi psala o těch duších to jsi měla přijet hned by jsme je všechny bez problémů vyměnili.Je mi líto že tě to tak zklamalo.

iveta1979
25. lis 2010

Ahoj včera jsem jsi na internetu vyhlídla kočárek od značky Tako www.kocarky-levne.cz WARRIOR hned jsme sedli do auta a jeli jsme se na něj podívat. 🙂aby jsme ho viděli ve skutečnosti a mohly ošahat.
Hned jak nám ho pani předvedla,byla jsem překvapená funkčnosti,ovladatelnosti a skladnosti.A to nemluvím cenou .prostě nádhera.
.Áni jsme netušili že s kočárkem hned odjedeme,velký výběr a hlavně ochota,Pani nám předvedla víc typu aby jsme viděli a porovnali rozdíly.Výběr byl rýchlý,nakonec jsme vybrali kočárek Warrior plast s velkou prostornou korbičkou.
Musím říct že jsme se s takovou ochotou ještě nepotkali,na pani která nás obsluhovala bylo vidět že tá práce ji baví a to jsme toho hodně objeli v okolí Mladé Boleslavy.
Doporučuji tento obchod www.kocarky-levne.cz kočárek značky Tako 🙂 s podvozkem Warrior.

kocarky4
29. led 2011

Kočárky od firmy Tako s možností přestavby na sportovní kočárky. Autosedačky, hole a další potřeby nejen s kočárky na svetkocarku.cz.Kočárky Tako to je radost a spokojenost pro Vaše dítě.
Neváhejte a zakupte u firmy Bebinka, jsou velice ochotní a vstřícní http://www.svetkocarku.cz/

gabrlinka
19. bře 2011

děvčata, kdo by měl zájem, prodávám kočárek tako x-jumper warior, úplně jako nový, koukněte na bazárek 😉 zdarma k tomu polohovací lehátko

ladylavender
27. dub 2011

Máte už někdo zkušenost s novým kočárkem Tako Ballila?

Je to retro houpací kočárek a vypadá hezky. Ale chtělo by to ho vyzkoušet, jak se s ním jezdí, jestli moc nevrže a není "rozhrkaný" jako některé polské houpáky.

Díky za reference

maciik
26. črc 2011

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte některá z vás zkušenost s kmitajícími se předními kolečky u tohoto kočárku? Když jedu rychlej, tak se začnou viklat ze strany na stranu a drhnout ☹ manžel říká, že to je tím, že je ta korba moc vpředu, že jsou pak ta přední kolečka moc odlehčená, že reklamaci nám neuznají... tak nevím, dělá to ještě někomu?? Když je zaaretujem, tak je to samozřejmě v pohodě...

catherin89
26. črc 2011

@ maciik Ahoj tak přesně tenhle problém máme taky. Už jsem nevěděla jestli je to normální a musím říct, že mě to teda trochu drásá nervy, protože mě to dělá skoro pořád. Ale v recenzích na netu jsem četla, že jsou tyhle polský kočárky hrozně nevyvážený.. Na další dítě si ho už nenechám.

maciik
26. črc 2011

@catherin89 nám to právě taky dělá čím dál víc a už z toho pomalu šílím, jinak jsem s ním naprosto spokojená, jen ta proklatá kolečka 🙄 Ale asi to opravdu nebude chyba jen u našeho, takž reklamaci asi fakt neuznají.. Příště už bych do něj taky nešla, dokonce přemýšlím, že koupíme jiný, což mě mrzí a hlavně, tenhle už asi ani neprodáme.. jedině tak někomu jako erární kočár, kdo s ním nejezdí tak moc...

catherin89
26. črc 2011

@maciik já už ho tady na bazaru mám danej ale zatím nikdo - to je i pro ostatní kdo by měl zájem, sleva možná! Je fakt, že ho mám v top stavu ale toužím po jiným.. snad se zadaří. Někde jsem četla, že když takhle kmitají kolečka tak se mají utáhnout ty šrouby co to kolečko drží, zkoušeli jsme to ale moc to nepomohlo..

maciik
27. črc 2011

@catherin89 díky za typ s těma kolečkama, utáhli jsme je a je to v pohodě, tak snad to aspoň chvíli tak vydrží 🙂

kackabo
27. črc 2011

Ahojky já mám doma Tako Jumper xGT - trojkombinace - krásně se sním jezdí, je pravda že korbička je docela malá, Matýska mám dost velkého už teď ve 2 měsících se mi tam má co vejít tak jsem zvědavá co pak, asi ho dám pak do sporťáku, ale krásně se sním jezdí, je lehký, má otočná kolečka což je krásná manipulace s ním pak.

bufina
27. črc 2011

@kackabo Mně malej vydržel v hluboké korbě 10 měsíců. V říjnu putoval aji s fusakem do sporťáku. Když byl pořádně zachumlanej, tak to měl jak v hlubokým. Koupila sem Emitex combi, krásně se tam vešel a vrch má z dobrýho materiálu, že sem mu ani nánožník nedávala. Ten mně u sporťáku přijde trochu k ničemu. Vůbec to dítě nekryje, je tak do půlky kočáru. Ale jinak su spokojená.

kackabo
28. črc 2011

@bufina fakt jo? až do 10 měsíců? tak to mě nevydrží malej ani náhodou, je fakt velikej.

maja3.s
12. srp 2011

Ahoj holky. Má prosím vás někdo zkušenost s tímto kočárkem? http://www.darababy.cz/zbozi/kocarek-tako-jumpe...
Četla jsem na TAKO nějaké recenze a nic moc teda...tak nevím. Pomohlo by mi, kdyby někdo napsal, jak je spokojený...a budu ráda hlavně za negativa.
Moc dík a hezký den.

pelenka
18. srp 2011

@maja3.s Ahoj, zkušenost nemám, vídám je u maminek hodně. Sama jsem si ho prohlížela v obchodě a má hrozně malinkou korbičku, potvrdila mi to i prodavačka, že macík ve fusaku bývá problém.

maja3.s
18. srp 2011

@pelenka ...děkuji 😉 je fakt, že korbička je menší, ale mimi čekáme v prosinci a žádný obřík to asi nebude 😉 Já jsem totiž prcek a mně vyhovuje výška toho kočárku...je celkově menší a vozil by se mi asi fakt dobře narozdíl od některých jiných kočárků...ale říkám, trošku mě odradily ty recenze no 😖

pelenka
18. srp 2011

@maja3.s Ještě, co mě dost odradilo je jeho hmotnost, vyšplhá se přes 15 kg, spíš víc, což jako drobná budeš mít co tahat. Já nakonec vybrala firkon a tam je podvozek s velikou hlubokou korbou celkem 12 kg.

olusenka
29. srp 2011

Ahoj, máte někdo zkušenost s kočárkem TAKO Warrior nebo Warrior Plast (ten má větší hlubokou korbu)? Uvažujem o něm. Manžel je skoro rozhodnutý, ale přeci jen vozit ho budu spíš já. Bojím se, že na mě bude těžký, bojím se příp. reklamací. paní v krámě říkala, že na něj občas jsou a o něco víc než na DORJAN Danny Sport Prestige, který se mi taky líbí. Nebo nevím, zda se nejet podívat jinam, kde mají i jiné značky (Firkon atd.). Budeme mít miminko na zimu. Děkuju za rady.

olusenka
29. srp 2011

@maciik : Ahoj, jaký typ kočárku TAKO máte prosím? Xjumper, Warrior nebo? Uvažujem o warrioru, manžel je skoro rozhodnutý, ale já váhám, jelikož já s ním budu jezdit převážně. Děkuju.

maciik
30. srp 2011

@olusenka ahoj, máme warrior... Moc nevím, kolik třeba váží dorjan nebo firkon nebo xlander nebo quinny, ale tako se mi nezdá nijak zvlášť těžké, i když s šestikilovým mimčem už se teď pronese 😀 Co se týče velikosti, tak malý měří něco kolem 60cm (nevím přesně) a už má hlubokou korbu tak tak, takže na zimu půjde už určitě do sporťáku. Ovládání je super, jednou rukou v pohodě vymetem všechny zatáčky, ale obrovský problém máme s kolečkama, jak už jsem psala výš... prvně nám v autě praskly všechny duše a totálně se zkřivily ty rámy koleček (trochu to byla i naše chyba samozřejmě, ale kvalitnější kolečko by se tak nezkřivilo prý), no a duše nám jedna praská neustále dokola.. a za další přední kolečka se při vyšší rychlosti strašně třepou... dají se utáhnout, ale vydrží to jen pár dní a pak zase znovu... Jinak skládá se výborně, krásně se nám vleze do kufru auta (octavia combi). Včera jsem poprvé viděla ten firkon, tak ten je rozhodně prostornější, takže na zimu bez problémů (vy čekáte mimčo na zimu, takže se vleze i do taka samozřejmě 🙂 ), ale mě by třeba vadilo, že nemá otočná přední kolečka a určitě bude větší problém s tím skládáním do auta...
Takže tak no 😀 Já bych si ho podruhé nekoupila, takže ještě pořádně rozvažte a třeba budete mít šťastnější ruku na nějaký kus 😉 Taky jsem před tím uvažovala o dorjanu, ale zrovna mi padl vzhledově do oka ten warrior, moc jsem pak nezkoumala klady a zápory dorjanu, ale myslím, že by byl asi o něco lepší... ale to nevím no 🙂

dibla
30. srp 2011

@hame ahojky , tak já mám kočárek Tako Patrol... z roku 2008, a můžu ti řící, že jsem nadmíru spokojena... není tak šíleně bytelný jako jiné typy této značky, velice prostorný košík, udržel nám i bednu s pivečky na oslavu, a mám to jako trojkombinaci.... já ho hlavně kupovala na dědinu, kde nejsou chodníky a terén jak na dráze... jinak do města jsem si koupila kočárek, který má jen 5 kg...takže ho v klidu uzvednu i sama do MHD...

maciik
30. srp 2011

@olusenka ještě jsem zapomněla, že se špatně dává nákup do košíku a je špatný přístup k ventilku při foukání, ale to nevím, jestli není u všech kočárků stejně "blbé" ☹

marecek4
30. srp 2011

my měli starší typ Taka,do terénu takto v pohodě,ale tak od roku nám byl malý - krátký,ať jako hluboký,a pak i jako sporťák,takže za sebe můžu říct nepokojenost,pořizovala jsem si kombinaci na to ,aby jsem pak nemusela nahánět další a bohužel šel pryč-ale je pravda,že asi záleží i na dětech,pořídili jsme podobný-značku jsem nevypátrala a je v pohodě,doteď se v něm bez problémů natáhne a na zimu počítám pohodičku i s fusakem na spaní a to márovi bude 2 a půl roku

olusenka
30. srp 2011

@maciik : Děkuju za odpověď. To asi mít manžel radost nebude.

maciik
30. srp 2011

@olusenka no moc pozitivního, jsem nenapsala 😅 Ale taková je zkušenost no ☹

krisstyna
1. zář 2011

ahoj musím vynachálit kočárek od Taka Ballila 🙂 super trojkombinace, korbička veliká a kola taky.. jsme s ním moc spkojojeni a retro styl úplně super 🙂

lumixii
1. zář 2011

@maciik teď trochu odbočím. Měla jsem Dorjan danny sport, a musím říci, že horší kočárek jsem jak těživ neměla 😀 😀 Teď plánujeme třetí mimi a šíleně se mi líbí Tako Warrior, má ho i moje kamarádka, a zatím je spokojená. Jinak mám zrovna X lander, rozhodně bych ho už neměnila, ale ta korbička u X landra je poněkud vyklací, protože drží jen na adaptérech, proto se předběžně ohlížím po jiném 😉 kde využiji hlavně korbičku, a až bude správný čas, tak využijeme X lander.

Jen mě tedy děsí ta váhau Warrioru. Je možné že má opravdu 18 kg?

olusenka
1. zář 2011

Ano, vypadá to tak. Warrior má údajně až 17,5kg. Taky na to koukám. Ale Warrior plast má jen těch 15kg, to už je lepší, snesitelnější. Má větší korbu a sporťák kožené držadlo na nošení.

olusenka
5. zář 2011

Tak jsme koupili Tako Warrior plast. Vybírali jsme v Mipese mezi Tako Captiva, Tako Warrior, Warrior plast a novým modelem Lungo. X-jumper už paní brát nebude.