Kočárky Tako. Jsou poruchové?

hame
26. kvě 2008

Ahojky, nedávno jsem narazila na kočárek Fast Rider od Taka a byla jsem z něj úplně unešená, ale co čtu diskuze a recenze na netu tak na kočárky Tako spousta mamin nadává jako na těžké a poruchové. Kdo máte už kočárek od Taka je to pravda nebo ne?

kacka.va
24. srp 2008

to máš pravdu. 🙂

ajajanku
7. zář 2008

Ahoj holky ten TAko jumper se mi taky moc libi a cena je opravdu přijatelna kamradky taky meli Tako ale jiny typ a taky byli spokojené taky se mi libí mikado oxford,babywelt oregon,firkon a takovyhle typy kočarku

stejzi
11. zář 2008

Nazdárek mě se Tako Jumper taky moc líbí, zkoušela jsem si s ním i projet. Jezdil v pohodě, hlavně jsou výborné ty přední kolečka, že mají aretaci. Je to náš favorit. Hlavně za tu cenu a je k tomu i sporťák tak je naprosto prostorný. 🙂

kualalik
4. říj 2008

Taky mám vyhlídnutého do budoucna Jumpera 😉 ale jak už to bylo řečeno,má korbičku snad jen 74 cm... 😕 tak nevím...

ajajanku
16. říj 2008

to me taky zaraži že ma tak malou korbičku to mikado oxford se mi taky moc libi a korbičku ma vetši a maji velky vyber barev

krista
13. lis 2008

sarka_k • 30tt • Dnes v 18:51
Ahojte, nemáte někdo zkušenost s tímto kočárkem? Líbí se mi, chci velký kočárek do města i do terénu. Bohužel ale na kočárky od Taka reference nic moc ☹

dicinka1 • 11tt • Dnes v 18:53
vraj je tazky..ale aj ja ho chcem..lebo je priestranny... 🙂

sarka_k • 30tt • Dnes v 18:58
Jo, to jsem také četla, ale to mi nevadí. Já ho nikde na náruči vláčet nebudu 🙂 Je super, prostorný, veliký a super cenu. Já totiž nějak nempžu přijít na chuť těm moderním mini kočárkům, připadá mi to jako na panenku

dicinka1
14. lis 2008

neviete kolko stoji v polsku?

sarka_k
14. lis 2008

dicinka1: V Polsku nevím kolik stojí, ale na netu jsem ho nejlevněji viděla za 5 900,- a to se mi zdá pěkné 🙂

fresie
18. lis 2008

Ahojky,
v Polsku jsem koukala na kočárek Tako (teď nevím co to bylo za typ) ale byl něco přes pět tisíc. Takže skoro srovnatelná cena s našima e-shopama. 😉

andra76
18. lis 2008

holky potřebovala bych poradit srašně se mi líbí tako jumper ale čekáme dvojčátka teda pokud to všechno dobře dopadne tak budem potřebovat kočárek pro dvojčátka , nevíte náhodou některá jestli je možnost u jumpru spojit ho sponkami ajko u některých jiných kočárků.
chěla bych to zak řešit už i kvůli tomu že třeba může být jedno mimčo nachlazené nebude moct ven tak bych prostě jela jen s jedním.díky

sarka_k
20. lis 2008

To nevím, zkus se zeptat přímo v nějakém e-shopu. Napadá mě třeba www.bejbycentrum.cz.

hame
autor
25. lis 2008

Holky píšu sem po delší době, koupili sme nakonec toho Jumpera a musím říct, že jsem max spokojená. Cena nebyla nijak dramatická, jezdí se s ním výborně, má sice menší korbičku, ale zatím nám stačí a kdyby bylo nejhůř přehodíme na sporťák ten se dá dát i do vodorovné polohy takže by to bylo o.k..

flopice
11. únor 2009

Ahojky holky, já jsem si též vybrala kočárek od Taka a je to fast rider, strašně se mi zalíbil hned na první pohled. A vůbec mi nevadí že má 18kg a že nemá otáčecí přední kolečka, potřebuju kočár do nepohody, páč máme tři psíky a navíc jezdíme každý den na cvičák, hlavně si myslím, že když nechce být žena pohodlná tak jí váha kočáru nebude vadit. Vždyť naše maminy dřív taky neměli lehké kočárky a zvládaly to v pohodě i s nákupama. Váha kočárku je to nejmenší, aspoň takový je můj názor 😉

mirka755
28. bře 2009

ahojík
nemáte některá nový Tako jumper X??? Byla bych Vám vděčná za každou odpověď, máme to do obchodu kapánek z ruky - v okolí ho nikde nemají ☹

stejzi
28. dub 2009

Nazdárek děvčatka můžete mi prosím poradit, jak funguje sportovní kočárek Sportster. Zda jde dát do úplné roviny, jestli má přehazovací rukojeť nebo se dá přehodit korbička. Kolečka jestli jsou plastová nebo ne. Uvažujeme totiž o jeho koupi. Nebo mi prosím poraďte jaký je dobrý: chtěla bych aby byl úplně do lehu, přehazovací rukojeť nebo alespoň korbička a hlavně aby něco vydržel a taky přijatelnou cenu. Děkuji 😉

astrane
28. dub 2009

Ten Sportster jde myslím úplně do lehu,ale přehazovací rukojeť ani korbu nemá...KOla nejsou nafukovací,ale jsou dobrý...Do terénu by špatnej nebyl,ale nevím,jak je na tom s kvalitou.Váží skoro 14kg....
tak mrkni ještě sem,to je váhově skoro nastejno a s nafukovacíma kolama a přehazovací rukojetí a trochu větším lůžkem http://www.klokanek.cz/index.php?l=cz&p=19&r=0&... (a vydrží teda cokoli 😉 🙂 )
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9711730&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18587361&tab=4
Můžeš mrknout ještě na Voyager 005,ale ten je ještě trošku těžší...ale zase má pěknější design a tady je za dobrou cenu http://www.detskyraj.cz/zbozi/2810-deltim-voyager-
Já bych do Taka po té,co jsem viděla u kamarádek třeba nešla a to ani do sportovního...a to z mnoha důvodů....ale pokud je s ním někdo spokojený,tak mu to samozřejmě přeju 🙂

chersi
21. kvě 2009

ahojky taky jsem si vybrala Tako fast rider, strasne se mi libi vzhledove, nedavno jsem ho videla i realne. nemáte nekdo tucha kde by se dal koupit ve strednich cechach? Na netu vidim obchody pouze na morave.

astrane
21. kvě 2009

Ahoj chersi,pokud ti nevadí,že má 19kg,což je prakticky nejvíc ze všech vyráběných kočárků.... 😝 Jezdím taky hodně do přírody a vozím dítko,co mělo v 6 měsících přes 9 kg a k tomu pak přibyla ještě zimní výbava,mít takovej tank,tak to do kopce asi nevytlačím,hlavně ne sněhem nebo bahnem(vážím 48kg)na tvém místě bych tohle dost zvážila a ani ložná plocha není nic moc,pokud bude dítě trochu větší,může mít těch 82cm v 1 roce....takže pak už se ti tam taky třeba nemusí vejít....Jestli máš ještě čas,mrkni po něčem do 15kg a s větší ložnou plochou-tak 85x34cm...On se ten kočárek tváří,že je velikej,ale není,je jen hrozně těžkej(i když uznávám,že je hezkej)Já jsem z moravy,takže jsem je viděla i měla v ruce a jezdit bych s ním teda nechtěla...na dívání je fajn,na ježedění ne....Možná jestli budeš jezdit jen po chodníkách a po rovině....a nebudeš ho muset tahat do busu a tak...Stejně bych ho jen kvůli designu nekoupila....

reruna
21. kvě 2009

Ahoj, měla jsem podobný kočárek jako je Tako fast rider, značka byla jupi Kajtex, ale opravdu je hodně podobný, byl dokonce o 1 kg lehčí. Ted čekám druhé mimi, kočárek ještě funguje, žádná porucha nebo tak něco,jen už je takový vyšisovaný a zažloutlý od sluníčka, ale CHCI nový a hlavně LEHČÍ!!!!!!!!!!!!!!!!! Opravdu se s ním dobře jezdí, jen když je mimi hodně malé, jak začne přibírat a v zimě s fusakem a v kombinéze s dekama, to byla teda hrůza, ještě do toho tahat nákupy, no sice jsem krásně zhubla po těch procházkách, ale opravdu vláčet se s tím po císaři nebylo právě nejlepší. Takže ted chci nový, i když manžel remcá, že jako tomu starýmu nic není a tak... Navíc bud ještě v jedné ruce vláčet staršího syna, takže chci lehký s otočnýma kolama, korbu tak, aby se mi tam vlezlo mimi s fusakem minimálně do půl roku.

reruna
21. kvě 2009

Flopice nesouhlasím, váha kočáru je jedna z hlavních věcí, na které bych si dala pozor, po zkušenostech to už můžu říct, a to jsem ani neměla nijak těžké mimino.

reruna
21. kvě 2009

A naše maminy bohužel neměly na výběr, takže jim nic jiného nezbývalo 😉

chersi
21. kvě 2009

Dobrý holky, nedoporučujete, ale kde se dá koupit asi netušite?

astrane
21. kvě 2009

Když si uděláš výlet do Brna,tak u Růžovýho pantera na Křenové...v Čechách nežiju,takže to bohužel netuším.....

sarusenka777
27. čer 2009

Ahoj holky,tak já Tako Jumper používám a jsem s ním maximálně spokojená 😉 Jezdí se s ním fakt perfektně,ty přední kolečka jsou super a o se týká váhy, nosím kočár i s malou po schodech do paneláku,malá má přes 6 kilo a stále se vynýst nechá 😉 a to mam 1,6Om.Jediné co mě mrzí,je ten batoh místo košíku,je poměrně malý ☹ ale to jsem věděla,než jsme ho koupili,takže zklamání žádné 🙂

mirka755
29. čer 2009

ahojík Sarusenko a jezdíte furt v korbě? My kupovali Tako X-jumper, tak mě zajímá jak dlouho se mi tam asi přibližně prcek vejde 🙂. Díky

sarusenka777
30. čer 2009

mirka755 jj,ještě jezdíme v korbě,zrovna včera jsme byly na 4 měsíční kontrole,malá má 64cm a ještě tam těch 10 čísel má, počítám, že ještě ty dva měsíce tam vydrží a i kdyby ne,tak sporťák jde položit úplně do rovinky 😉 Já jsem fakt nadčená 🙂

usounek25
5. srp 2009

Ahoj, máte prosím některá zkušenost s kočárkem Tako sporster?? Jsme nuceni si koupit kočár, prcek bude mít sice teprve 7 měsíců, ale nechce se mi už kupovat nějakou trojkombinačku, protože druhé dítě neplánujeme a tenhle se mi zdá dost bytelný a jelikož bydlíme na vesnici, takže cesty tu nejsou nic extra, tak potřebuju kočár s velkýma kolama. Teď momentálně máme taky Tako, je děděný a asi 6 let starý a já s ním zatím žádný problém neměla. Je sice dost těžkej, ale člověk s ním projede snad všechen terén a to se mi na něm líbí. Nebo poradíte jiný takový podobný typ kočárku za přijatelnou cenu 😉 . Děkuji moc.

astrane
5. srp 2009

usounek-kamoška měla kočárek miki-byl úplně stejnej jako tako sportster a byla s ním moc spokojená...mě se na něm nelíbilo,že nemá tu podložku na nožičky do L,ale rovnou a dole to stupátko...a taky mi vadilo,že nemůžeš mít dítě v protisměru...jinak teda teréńák celkem dobrej.Kdyžtak mrkni ještě sem,jesttli tě něco nezaujme...já má do terénu ten za 1900 a neměnila bych ani za nic...navíc tam máš v ceně zakončovací díl,takže na 7 měsíčního prcka by se ti to mohlo ještě hodit-přehazovací rukojeť,14kg,lůžko 86x34cm....perfektně odpruženej....
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24209019&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24001841&tab=2
oba mají sice menší vadu,která je nafocená na detailním fotu,ale mě by to nevadilo...konkrétně ten škrabanec bych normálně v obchodě určitě přehlídla (kamarádka má podobnej kočárek taky s škrábanečkem a kdybychom nevěděli z fota kde je ,tak ho nenajdeme🙂)

kikinda
29. zář 2009

ahoj holky chtela bych se zeptat jaky je kocarek tako kiddy ja jsem si ho obednala pres internet a ted cekam az mi prijde ja sem si obednala ten vinovo ruzovy cekam totiz holcicku a chtela bych se zeptat jestli snim nekdo mate nejake zkusenosti.