Kočárky trojkolky. Máte zkušenost?

cedra
27. dub 2008

ahoj, chtěla sem se zeptat, jak se jezdí s kočárkem, který má pouze tři kola. Chtěla jsem si koupit sporťák od Peg perega GT3, ale pořád nevím jestli jo nebo ne, abych nebyla potom nešťastná. Prosím můžete mi někdo napsat zkušenosti s těmito kočárky?

Děkuji Jiřina

atreides
27. dub 2008

ahojky, sice jsem ještě nevyjeli, ale trojkolku máme. Původně jsme o ní nechtěli ani slyšet, páč jsme četla názory typu špatná stabilita apod. Ale dneska bych neměnila, i když jezdíme zatím jenom po obýváku 😀, stabilní je dobře a otočím se s ním suprově na místě 😉

krista
28. dub 2008

Cedro máme Moon S3 - trojkolku a jezdí se s ní suprově, sice máme problémy najíždět třeba na ty pásy co vedou po schodech, aby se na ně dalo vyjet, ale s trochou cviku se to dá zmáknout 🙂 Taky jsme nejdřív trojkolku nechtěli, ale pořádně jsme porovnali rozdíl se čtyřkolkou u tohoto typu a v ovládání ani stabilitě nebyl žádný, takže jsme do ní šli, protože se nám víc líbila 🙂

malovani
28. dub 2008

My máme Jané Slalom PRO a nemůžem si stěžovat, jezdí se s ní výbrně, takže pokud se vám trojkolka líbí, běžte do ní, myslím, že nešťastná nebudeš 😉 🙂 -...

morusa
28. dub 2008

Ahoj,

kamarádka má GT3 a je s ním moc spokojená, dobře se jí s ním jezdí a velká výhoda je u něj ,že má velkej a docela vychytanej koš...My máme taky trojkolku a ani jednou jsem nezalitovala, jsme nadšení. 😉

janah.
28. dub 2008

Ahoj,
myslím, že je to o zvyku. Mám čtyřkolku a ani za nic bych ji neměnila. Teď jsem pořídila trojkolku (bohužel, ve 4 kolech ji neměli) a jsem nešťastná. Není stabilita, špatně se najíždí na chodníky, při každý nerovnosti se mi kočár stáčí... Jak říkám, pro každýho něco jinýho. Doporučuji vyzkoušet, třeba i u známých a povozit i s mimi, uvidíš sama 😀

macanet
28. dub 2008

Trojkolku máme jsme spokojeni moc, neměnila bych, záleží na konstrukci kočárku, rozpětí koleček 😉

aponchie
28. dub 2008

ja mam vyzkouseno Graco Trekko a je to des..dite vypadlo pri zataceni mirne k autu se kocar nahnul na stranu..blbe najizdeni,pri najeti na nerovnost se to gingla ,ze mas co delat abys to udrzela..pro me ne konkretne tento kocarek. 🙂

aponchie
28. dub 2008

to Trekko stoji kolem 7nebo8tisic tak nevim jestli i to ma na to nejaky vliv a navic je to zase americka znacka 😝

kudrlenkaa
29. dub 2008

Ahoj, já mám taky trojkolku a jsem s ní spokojená, dobře se mi s ní jezdí v obchodu mezi regály, ale třeba na silnici která je mírně šikmá je to dřina udržet, ale můžu si kolečko vepředu zaseknout, aby nezatáčelo a hlavně je ten kočárek lehký a dobře se rozkládá