Kočárky v Opatovicích nad Labem od Baby Trend

macanet
28. bře 2007

Ahoj chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s kočárky z Opatovic nad Labem od firmy Baby Trend? Díky moc.

karotky
28. bře 2007

Ahojky!
Taky by mě to zajímalo.Sháním kočárek všude možně(po celých Pardubicích).Bratránek a jedni známý si tam koupili nějaký použitý kočárek.Říkají,že jsou spokojení,ale ty kočárky jsem neviděla,abych si mohla udělat vlastní názor. 😒

macanet
autor
28. bře 2007

Karotky, já tam byla včera a jsem nadšená, měla jsem vybranej X-lander Xa.Ten padl po shlédnutí kočárku do kterého jsem se fakt zamilovala 😀 Použitý kočárky jsem tam neviděla, teď příští týden dovezou další kočárky z nových kolekcí co byli na Veletrhu, já si vybrala kočárek, kterej je německej a nikde jsem ho ještě neviděla, na Veletrhu prej novinka a v německu s ním mamky dranděj o sto šest 😀 Ochotný personál v Opatovicích, v¨šechno odpověděli, ukázali a hlavně mě přesvědčil ten servis do hodiny a pokud se to nestihne, nabídnou náhradní kočárek, než bude hotová oprava.Škoda jen, že nemaj internetový stránky abychom se mohli podívat,jen kontakty a jednu fotku.

karotky
28. bře 2007

Já je právě hledala na netu,ale moc kočárů tam vyfocených nemají.
Nevíš náhodou,jestli tam prodávají kočáry Inglesina?

macanet
autor
28. bře 2007

No to si nejsem jistá, jestli Inglesina, ale napiš jim mail, já jim tenkrát taky psala, možná jim přijdou ten příští týden, paní říkala, že spousta jich ještě přijde, že byli na veletrhu, tak nějaký přivezli zrovna a některý jim teprve přijdou, nebo zavolej, to bude rychlejší, ale abys nedopadla jako já včera, přišla jsem s tím, že chci X-landra a paní chudák volala , jakou barvu a tak, pak jsem šla po obchodě a narazila na tenhle, takže jsem si zamluvila červenočernej, no a když už to měla napsaný tak pán přinesl ze skladu ještě oranžovočernej a paní opět přepisovala 😀

karotky
28. bře 2007

Když já si ho před porodem kupovat nechci.Myslíš,že by mi ho tam měsíc podrželi,kdybych si ho zamluvila? 😉

zdenicka
28. bře 2007

kamaradka ktera ma termin v kvetnu si ted tam taky kupovala kocareka byla tez maximalne spokojena.stal 6.000kc ale nevim znacku.a pan perivezl ze zadu naky dva a nemohla se vubec rozhodnout.

karotky
28. bře 2007

Já jim písnu mail,ale musím se nejdřív dopátrat,jakou mám mailovou adresu.Jak tady používám jenom IP,tak mi to vypadlo z hlavy. 😀

macanet
autor
28. bře 2007

Karotky, možná, že by ti ho tam nechali schovanej, zaplacenej, já jsem zaplatila zálohu 1000,-kč a mám to na 7 pracovních dní, takže 10 dní.Ale myslím si, že to nebude problém.Já si ho dám k rodičům, taky ho nechci doma, i když je hezkej 😀

kiara2
28. bře 2007

ahoj no Opatovice znám myslím že to tam je super kočár koupíš nechají ti ho tam a do doby než si půjdeš vyzvednout tak když se ti bude líbit jiný tak není problém ho vyměnit a taky když se ti něco stane i po záruce servis je zadarmo švagrová ho od tamtud má a já jsem si tam nechávala sprvovat kočár a super mohu jen doporučit

macanet
autor
6. dub 2007

Musím říct, že jsem byla včera moc mile překvapena. Kočárek nám ještě jednou podrobně ukázali, jak se skládá, co s tím, kdybychom píchli a takový praktický rady.Co mě překvapilo, bylo, že záruční doba nám běží až 20 dní po porodu, takže jsem nahlásila datum porodu, asi kolem 9.7, takže záručák máme od konce července. Pak jsme dostali jako dárek dřevěnou hračku nad postýlku a bodýčko 😉 Koupila jsem tam i španělskou deku do kočárku, která se normálně v obchodě prodává kolem 700,- tam 550,- Byla jsem spokojená s přístupem a ochotou.Snad kočárek bude dobře sloužit a nebudeme muset využít jejich servisu oprava do 60 minut, popř půjčení náhradního kočárku 😉

karotky
6. dub 2007

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Už jsem to vyřešila jinak.Do Opatovic nejedeme. 🙂

macanet
autor
6. dub 2007

Tak to je paráda, že už máš taky vybráno, tak ať kočárek dobře slouží 😉

karotky
6. dub 2007

No,ještě ho nemáme.Musíme ty 2 měsíce počkat.Ale já nikam nechvátám. 😉

macanet
autor
6. dub 2007

Já ho z těžkým srdcem včera nechala u našich 😉 Doma ho nechci ani náhodou!!No já si počkám ještě 3 měsíce a pak budem drandit 😅

karotky
6. dub 2007

Já už se na něj taky těším.Sice za něj dáme 11 000kč,ale nemrzí nás to.Do výbavičky jsme moc investovat nemuseli a když na každé dítě nebudu kupovat nový kočárek,tak se to dá. 😉

macanet
autor
6. dub 2007

Jasný, když káru tak pořádnou 😉 My včera neodolali spacímu pytli, v Tesku za 390,- no a co, tak jsme si nekoupili nějakou blbost, ale spacák 😉 my museli kupovat skoro všechno, ještě nám chybí postýlka a přebalovák a vana a máme to.Ještě teda nějakou drogerii a v lékárně.Taky nechci kupovat pak další kočárek, teda pokud tenhle vydrží.

bum
13. srp 2008

Cauves - nevite nekdo jestli tam mají v sobotu otevříno?

miladaspackova
12. zář 2008

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s kočárky Nowalex? Děkuji
http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-99913.html

lill2
9. pro 2013

Katastrofa..nejprve čekáte na kočárek 2 měsíce, potom s týdenním zpožděním zjistíte, že vám přivezli jiný. A nakonec prý stačí týden, že ho vymění. Opět se zpožděním, bez slevy. Už nikdy více. Lepší si připlatit a koupit v Baby centru v Pardubicích. Fakt mi koupi kočárku znechutili i na další mimi.