Kočárky X-lander Move 2012-2013 a X-lander XA

joslynka
21. únor 2013

Maminky,
máte zkušenosti s těmito kočárky? Jaké jsou v nich rozdíly? Je to jeden z našich dvou favoritů, ještě se nám líbí ABC-Design Viper 4s. Budu ráda za jakýkoliv koment.
Děkuji

maruled
2. bře 2013

Taky se rozhoduji mezi abc design viper 4s a x-lander. Muj postreh byl zatim jen, ze abc je o trochu prostornejsi. Take jsou to dva ruzny vyrobci abc nemci,x lander polaci. Polsky vyrobci ale pry nedelaji kvalitne,tak nevim. Mate nekdo zkusenost?

vicky007
2. bře 2013

@maruled my máme x-lander XA verzi 2009 a vozí se v něm už druhý dítko a zatím bez problémů a to mu dáváme hódně zabrat i v terénu.
Jinak co se týče korbičky, tak jsme jí využili asi skoro do 7 měsíců a pak jsme přesedlali na sporťák, protože už chtěl koukat ven 🙂

pavcza
2. bře 2013

Move má proti XA otočnou sportovní sedačku, ale zase o něco méně prostornější než XA. Já tedy mám už druhý X-lander, ale ne ty nejnovější, první jsem měla XA z druhé ruky, tuším rok 2007 a jezdila jsem jen s hlubokým, protože mi vadilo, že sporťák není otočný, pak jsem si koupila XQ, to byl jediný otočný X-lander, v roce 2011 ještě Move nebyl, rozdíl, že XQ má přední kolečka malá a plastová, to Move je má větší a nafukovací, takže bych ho brala radši, ale na druhé už jen dokoupíme korbu na ten XQ. Sice výrobci jsou Poláci, ale řekla bych, že X-lander patří k těm kvalitnějším polským a záleží na kusu výrobku.

deniel
23. bře 2013

Ahoj, já jsem si koupila úplně nejnovější X-lander 2013 a spokojená jsem vůbec nebyla, měla jsem ho 3 měsíce a šel z domu. Je sice super prostorný na spinkání a barvička taky krásná, ale to polohování zádíček mě totál rozčilovalo. Šlo to s prázdným kočárem dát do sedu a špatně a když tam malá byla, tak vždy řev, protože to zvedání do sedu je děs a hrůza. Každý flíček byl vidět a jak se vyčistil vlhkým ubrouskem, hned flek,po 14 dnech klepalo kolo, no u mě žádné nadšení, asi jsem rozmazlená, ale měla jsem 100x lepší kočárky.

didinky
26. bře 2013

Já mám X-Lander XA 2012, je to super kočárek, jezdím s ním denodenně několik km i v terénu a v pohodě, hluboká korba mi přijde akorát, můj syn v ní vydržel půl roku, pak už ho to nebavilo a do sporťáku šel rád, polohování mi přijde v pohodě, naopak mi vyhovuje ten systém postupného položení, měla jsem chvilku od kamarádky půjčený Maxi-cosi mura 4 a ta má polohování na 3 polohy díky takový pojistce, z toho jsem šílela...spíš bych šla do xa, ten move mi přijde menší sporťák a vadilo by mi absence polohování rukojeti...

jennyska
24. črc 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme svou knihovničku pojmů a zkušenosti, kde si na jedno místo vkládáme jak obecné informace např. o kočárcích, tak také zkušenosti - je to tedy přehledné místo s rychlým vyhledáváním 🙂

Pokud máte zkušenost s kočárkem X-lander XA, můžete ji vložit do knihovničky na https://www.modrykonik.cz/kocarky-x-lander-xa/ ? 🙂

Hodně to pomůže ostatním maminkám, které třeba koupi tohoto kočárku plánují 🙂

Děkuji Vám a přeji fajn den!
Janča

pe.martina
22. led 2014

Obnovím diskuzi. Mám sport.kočárek X-lander XA z roku 2012 a teď bych si chtěla dokoupit na druhé dítko korbičku X-pram Q, ale nevím jestli jde právě na typ XA?? Poradíte??

nikole17
22. led 2014
Uživatel nikole17 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od nikole17.

Ahoj, je to XA 2012 stejné jako tento http://babycar.cz/sety-2011/4504-x-lander-xa-2011-set-xvi-rocky-nyh.html# ? jestli ano, tak já jsem musela dokupovat zase korbičku X-Lander.

terezzulinkaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terezzulinkaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pe.martina
11. únor 2014

@terezzulinkaa Moc děkuji za info, určitě bych měla zájem o korbičku, jakou máte barvu?? Nejvíc by mi vyhovovala barva desert nebo carbon 🙂 Děkuji

sblanch
10. dub 2014

Taky obnovím diskuzi - zajímá mě jaké používáte na x lander x move pláštěnky. Nechci tu origo, nejsem blázen tolik peněz, ale od emitexu a nikdo včetně výrobce mi není schopen říct, jaká by na náš sporťák pasovala. Prosím kdo ho má, napište, jakou pláštěnu mám koupit. Dík 🙂

beta.m
23. čer 2014

@sblanch já kupovala obyčejnou univerzální pláštěnku, značku nevím ale stála cca 150 kč, nebo tak nějak