Kočárky z Polska. Vyplatí se ho koupit tam?

snezenka123
29. únor 2008

Ahojky,nevím,zda je tu už toto téma,jestli ano,tak se omlouvám...Máte někdo zkušenosti s nákupem kočárku v Polsku? Jsem České Lípy,tak něco blíže hranic...vyplatí se ho tam koupit?Jak je to s kvalitou a reklamací?Prosím o kontak,děkuji.

lenkalenulka
5. lis 2013

Ja koupila v polsku takko jumperx a naprosto jsem byla spokojena, reklamaci jsme nepotrebovali a budu v nem vozit i nase druhe mimi🙂 ale zalezi spis na kocarku a je spis nahoda jestli natrefite na nejaky kazovy🙂

kajtek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kajtek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kajtek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kajtek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mariapetakiki
25. únor 2014

Mohu se zeptat, kde v Polsku se dají kočárky koupit? V týdnu dopoledne, tedy kamenné obchody. Děkuji 🙂

lucihrasek
2. bře 2014

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat čekám dvojčátka,ale přemyšlím nad tím kde koupit nový kočárek... četla jsem o Polsku,ale kde tam... mám blízko Karvinou nebo Bohumín i Český Těšín by šel .. tak mně poraďte třeba i na meilika ( lucihrasek@email.cz ) děkuji 🙂

hannysekh1
8. dub 2014

Ahoj nastávající maminky. Zrovna hledám diskuzi o kočárcích z Polska. chtěla bych si zajet do Polského Těšína. Jelikož to mám docela daleko, chtěla bych Vás poprosit, jestli nemáte nějaké www stránky polské. A platíte v Polsku českými, nebo polskými penězi? Jen kdybych si nevybrala, abych je zbytečně neměnila. Líbí se mi kočárek Camarelo. A jsou tam ceny rozdílné v obchodech? Lépe první všechny projít a pak koupit? Klidně mi písněte do mailíku, co už máte zkušenosti. Jo a ještě jeden dotaz. Je to na objednávku? Dvakrát by se mi asi nevyplatilo jet.

marketahej
19. únor 2016

Ahoj všem,mohl by mi prosim někdo poradit,kde v Polsku koupit kočárek?Jestli na tržnici nebo nekde v kamenem obchudku?Dekuji za odpovědi,popripade na mejlik

hankamisa
27. únor 2016

oživuji diskuzi. vyplatí se ještě v dnešní době jet do polska koupit kočárek? 🙂

papunkova
17. črc 2016

také by mě zajímalo, měla bych zájem o baby design lupo nebo dotty

eloise02
17. črc 2016

@papunkova No měla bych k tomu jen jednu připomínku - bacha na to - když koupíte kočárek na polské tržnici a bude potřeba ho reklamovat, toho trhovce už nikdy nemusíte najít. Vyrostla jsem v Bohumíně, čili prakticky na hranicích s Polskem, znám velmi dobře trhy v Zabelkově, i v Těšíně... Byla bych opatrná.

popelucha
17. črc 2016

Mám Polsko také za humny a kolem Vánoc či těsně po Novém roce se vydám do Walbrzychu do Galeria Victoria - vím, že tam jsou dva velké dětské obchody a z toho jedna speciálka na kočárky, tak jsem zvědavá...

papunkova
17. črc 2016

@eloise02 nemyslím tržnici určitě kamenný obchod, samozřejmě bych to na tržnici neriskovala.....

eloise02
17. črc 2016

@papunkova Kdybyste nechtěla nový, můžu jeden nabídnout. Je to Roan Marita, mám ho na bazárku a je kupovaný u nás normálně v obchodě, po jednom dítku a v super stavu. 😉

papunkova
17. črc 2016

@eloise02 děkuju za nabídku, ale hodně jsem se vzhlédla v baby design lupo, který splňuje mé představy...kdybyste věděla o někom kdo prodává takový kočárek tak určitě budu ráda 🙂

papunkova
17. črc 2016

@eloise02 spíš ještě více toužím po baby design dotty, ale vzhledem k ceně...ale kdyby někdo prodával ten...jééé to by bylo nejkrásnější 🙂

eloise02
17. črc 2016

@papunkova Tak to bohužel nevím, Pro mě je top mezi kočárky britax, máme ho teď 🙂