Kočárky z Polska. Vyplatí se ho koupit tam?

snezenka123
29. únor 2008

Ahojky,nevím,zda je tu už toto téma,jestli ano,tak se omlouvám...Máte někdo zkušenosti s nákupem kočárku v Polsku? Jsem České Lípy,tak něco blíže hranic...vyplatí se ho tam koupit?Jak je to s kvalitou a reklamací?Prosím o kontak,děkuji.

zdenallicka
27. led 2009

rezetka: dekuji... 🙂

rezetka
27. led 2009

doufám, že teda v tom Těšíně bude 😕

hanybany
30. led 2009

Zdravím,

prosím vás, nevíte, kde v Polsku seženem kočárek Firkon?????Jsem ze Středních Čech, tak potřebuji jen "na jistotu".Díky za odpoveď.

macanet
30. led 2009

Ahoj hanybany a ostatní občas nakouknu, jelikož máme hranice 4km zajeď do Klodska je to buď přes Náchod a dál je 8km Kudowa Zdroj, tam by je měli mít, ale na stopro a velký výběr mají v Klodku který je od Kudowy asi 30-40km 😉 Buď na tržnici, nebo v kamenném obchodě KAJTEK v centru Klodska.

hanybany
30. led 2009

Macanet, děkuji moc za info 😉 Určitě vyrazíme 😉

macanet
30. led 2009

http://www.kajtek.ng.pl/ stránky obchodu, bohužel nyní nejsou v provozu ☹

zdenkapo
29. srp 2009

Ahojky,budu ráda za vaše tipy na dětské obchůdky v Polsku,nejlépe ty,které mají i e-schop,abychom si mohli kdyžtak dopředu vybrat. Možno i trhy. Prosím ale jen poblíž hranic se severními Čechami- jsem z Děčína.

katy.m
3. lis 2009

Ahojte,
máte zkušenosti s Casualplay S4 z Polska? Prý tam vyjde mnohem levněji 😉 ,máte někdo odkaz na obchod,kde je prodávají?Pokud možno ze severní moravy,díky 🙂

cora
13. lis 2009

Taky se chceme vypravit pro kočár do Českého-Polského Těšína. Chceme PEG PEREGO,tak nevím,zda na něj narazíme.

miradka
13. lis 2009

Ahojte, ja som už dávno hľadala odkazy na polské eshopy v Polskom Těšíně, ale nič som nenašla. Bývame v Č.Těšíně, takže do polska chodíme furt...je tam hromada obchodov aj s detským oblečením a viem o 3 obchodoch s mimivecami - teda nie len s oblečením. Jeden je pri veľkom trhu, druhý je na zeleninovom trhu ako sa ide po "Hlubokej" do kopca smerom k námestiu (asi v polovici je také maličké námestie, kde predávajú ovocie a zeleninu a občas tam stoja aj babky) no a potom obchod "Moja mama tu kupuj" - tak nejako sa volá...je na rohu ako sa prechádza cez kolajnice...no a kočárky a postielky dostanete aj na malom trhu pri rieke...
🙂

jana85
20. lis 2009

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli se dá v Kudove nebo v Klodsku na tržnici sehnat kočarek Roan marita.Předem moc děkuji za odpovedi.

lenagirl
26. únor 2010

Ahoj, bydím kousek od hranic a taky si pojedu koupit kočárek do polska. V práci dělám s polákama a ty mi doporučily kočárky v Klodzku, ale nejlepší prý je koupit ho v kameném obchodě.Tržnici mi moc nedoporučovaly.

p.klara
26. únor 2010

lenagirl... a mohla by si poradit, o jaký obchůdek se jedná... já bydlím kousek od Náchoda a v blízké době se chci vydat jak na nákup kočárku, tak i výbavičky... dokud to ještě jde... pak nechci jezdit s velkým bříškem.... už teď mi pěkně roste a chci mít vše připravené... děkuji moc...

bobanova
4. kvě 2010

Ahoj holky, moc se mi líbí letošní kolekce kočárků x-lander, nevíte jestli bych ho mohla sehnat v Polsku? Nejblíž mám Kudovu Zdroj a Klodsko. Taky by mě zajímalo jestli se v Polsku dá nakoupit výbavička pro miminko, plínky, peřinky a tak. Díky moc za odpověd, naposledy jsem tam byla jako malá holka a už si to moc nepamatuju tak abysme nejeli zbytečně 😉

slamacka26
28. srp 2010

@marselina
dobrý den,
taky bychom si rádi koupili kočárek v polsku, ale nevíme kde jestli v kameném obchodě nebo na tržišti.
Jesli by ste byla tak hodná a poradila nám.
předem děkuji za vaší odpověď
nashledanou Slaninová
PS: prosím o zaslání odpovědi na email : slaninova26@seznam.cz
děkuji

veruska007
28. srp 2010

Holky, my meli kocarek Bambi ozon - polsky. Vypadal skvele, funkce skvele, prvni tri mesice jsme byli totalne nadseni, fakt, lepsi funkce nemaji ani drahe kocarky... Ale po pul roce se nam rozpadl podvozek, dostali jsme novy, rozpadl se za dva tydny... po nekonecnych reklamacich, kdy podvozek spravili tak, ze fungoval tyden a nakonec se rozpadl v zime uplne, jsme si kupovali kocarek novy.
Takze na tento kocarek pozor. Ma spatne reseny podvozek. Radsi jeden kvalitni kocarek nez narychlo kupovat novy.

mkr
26. zář 2010

ahoj, nemáte tip na nějaký obchod, kde by se dali v kudowy nebo klodsku koupit dětský kočárek na panenku?

jana_x
4. říj 2010

My kupovali ve Vroclavi v obchode Babymaxx - maji tam obrovsky vyber vseho. Mame Chicco trio living za 14 tis. limited edition - tady se ani neprodava, jinak ta normalni edice tu vyjde kolem 20 tis. V Polsku kupujem vse na mimi, jsou tam ceny a vyber zcela jine nez v CR

mlsdlisaci
7. lis 2010

ahojky holky chtěla bych se optat nevíte jaký mají výběr a ceny kočárků v Kudově Zdroji(Náchod),popřípadě v Klodzku?Poraďte chceme tam jet v sobotu 13,11,2010.Termín se nám blíží a zatím nemáme v čem jezdit 🙂 moc děkuji za radu

kandrova
16. led 2011

Ahojky,
taky bych měla dotaz na kočárek 🙂 .
Čekáme naše první miminko a už je čas vybrat a koupit nějaký kočárek 😉 . Můj favorit je zatím Espiro Atlantic a tak bych se chtěla zeptat, jestli se prodává v Polsku a zhruba kolik stojí?
Předem MOC děkuji za odpověď 😉 .

kajtek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
badrick
24. bře 2011

HOlky moc prosím v sobotu chceme jet do Polského Těšína....nevítě některá z Vás kde tam jsou nějaké kamené obchody s kočárkama? hodně holek tu píše, že tam koupili kočárek ale kde? byla bych ráda za jakýkoliv tip....děkuji moooooc

kvetule4
21. dub 2011

dobry den prosím vas chceme jed v sobotu 23.4 do polska primo do Kudowa Zdroj ale nevime zda tam neco bude tim ze sou ty svatky. potrebujeme kočarek a par drobnosti nevite nekdo jak to tam je???? MOC DEKUJU ZA ODPOVED 🙂

jarunkaxyz1
22. dub 2011

Ahojky, nemáte nědo čerstvé zkušenosti s koupí výbavičky v Kudowé Zdroji? Jak je to s cenami oblečků na miminko, případně budu ráda za cenové porovnání i jiných věcí. Je tam ve všední den hodně lidí? Díky

macanet
22. dub 2011

@jarunkaxyz1 Dnes jsme byli v PL , ale Klodsko obchod kajtek ,kočárky, Graco, Coletto, Jané, X-lander

Lahvičky Tomie Tipiee(nevím jestli píšu správně, vycházejí cca o 40,- kč levněji), obal na lahev, plíny Huggies, Pampers, brindáčky 4zl( 28,-) na suchý zip bavlněné, plastové, dudlíky,postýlky, přebalováky, plíny, atd..........
Opravdu se to vyplatí, např. kočárek Jané http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=2358 vyjde v Kajteku na cca 18000,- záleží, jaký je kurz , dnes jsem koukala právě na ta Janéčka.
Dnes bylo lidí málo, pracovní doba od 9-17 v SO -14h
Vím, že jsi se ptala na Kudowu, ale tam je dráž, jelikož je blíž od přechodu Náchod Běloves,Klodsko je dál , ale levněji 😉

macanet
22. dub 2011

www.kajtek.ng.pl nevím, jestli fungují stránky 😉

sarcca
30. pro 2011

Ahojky, taky jsem se rozhodli, že zajedeme pro kočárek do Polska a třeba i jiné věcičky. Kočárek bych ráda Dorjan Flower. A z toho co tu čtu, tak asi nejlépe je jet do P. Těšína.

helebrantice
13. dub 2013

ahoj holky navíte kolik stojí v polsku kočárky espiro atlantic? jestli se to vyplatí pro něj jezdit dík

vanilkakapo
5. lis 2013

Holky, kupovaly jste některá kočár v Kudowa-Zdroj? Nebo jste musely až dál do Klodzka? Budeme o svátcích v Náchodě, tak přemýšlím, že bychom se vypravili pro kočár do Polska. A nevíte, jestli budou vůbec obchody okolo 27.-30.12. otevřené? Díky moc! 🙂

hojda
5. lis 2013

Kamarádka taky kupovala v Polsku a za 6 měsíců šel z domu a říkala ,že už nikdy více ☹