Kočárky zn. Adamex - máte zkušenosti?

deniska_92
13. únor 2016

Ahoj narazila jsem dnes na tento kočárek, máte ho některá a co na něho říkáte? Díky 🙂

gujduska
10. zář 2017

@naty1311 kočárky jsem prodávala a vím,že zn.Baby Merc a Adbor jsou nejlevnější a nejpodřadnější,za to třeba Espiro a BabyDesign už jsou o něco výš.Jako pokud to chcete na 1dítě,tak to odvozíte s pár opravama ve všem.Záleží kur od kusu.Kamarádka má taky Barlettu a je spokojená,nic jí to nedělá.Je to kus od kusu,vždycky sázka do loterie a vady vylezou až zajetím.

naty1311
10. zář 2017

No je to právě dost těžký,kord když je všeho tolik a ještě od každýho spouta kolekcí..A to bebetto máte nějak osvědčené?Ma hodně vlastností co čtu a vychytávek ale hold záleží...

gujduska
10. zář 2017

@naty1311 švagrové ségra ho má nebo měla na malého,musím uznat že kočár devastoval snad co se poprvé posadil a ten kočár vydržel nemožné.Přetížený,vodu,bláto,terén,a bez známky funkčního poškození.Jak říkám,mám osobní zkušenost jen s Barlettou,1.dítě,8m.A po zimě ho budu dávat pryč a koupíme jen sporťák od Britaxu.

malyprcek
16. zář 2017

Ahojda všem co mají kočárek Adamex Barletta...potřebuji pomoc....mohl by mi někdo prosím opsat údaje z pláště na velkem kolečku? Jaký je rozměr? Moc moc děkuji ...spěchá. Martina

broukova
16. zář 2017

@acinka9 omlouvám se za opožděnou odpověď,ale přehlédla jsem vás dotaz.ano,na kočárek sedi Buggy board maxi,ten Máme my

gujduska
17. zář 2017

@malyprcek já mám dojem že duše na velkém je 12ti palcová,
Teď jsem měnila malou ve předu a ta je 10ti palcová 😉

malyprcek
17. zář 2017

@gujduska moc děkuji....ale šlo mi o přesné čislo co je na originalním pneu.Jelikož máme týden, co týden píchlé kolečko, rozhodli jsme se, že po roce používání vyměníme pláště. V prodejně jízdních kol jsme si koupili univerzální. Bylo nám řečeno, že pláště na kočárek budou sedět. Ačkoliv se jedná o stejný rozměr ,tak po nafouknutí se plášť vyboulí mimo kolečko. Zkoušeli jsme na doporučení kolečko méně nafouknout,ale i tak pláště nesedí. Reklamace nám nebyla uznána . Velikost pláště je prý stejná, ale u kolečka je nízký lem a proto se plášť přes něj vyboulí. Ale původní pláště to nikdy nedělali. Bohužel manžel je vyhodil,takže teď nemáme jak zkontrolovat zda byl údaj na pneu stejný a ke všemu máme nepojizdný kočárek😲

nikinnna
24. zář 2017

Holky prosím, asi mi to dneska nemyslí, ale vůbec nevím, jak u sporťáku Barletta zvednout stříšku. Vůbec nevím jak... Děkuji 🙂

hanulkaha
25. zář 2017

@nikinnna chytnes a zvednes, nikde se nic nemacka, zpočátku to jde trochu ztuha 😉

nikinnna
25. zář 2017

@hanulkaha já na to pak přišla. Pořád jsem hledala, kde mačkat, protože jsem se na sílu bála, že to zlomím. Každopádně děkuju 🙂

maikina
29. říj 2017

@deboisdore Zdravím, prosím, jak jste spokojená s tímto kočárkem? Děkuji 🙂

janickajana
29. říj 2017

Kočárek mám a má ho i má kamarádka. Pecka prostě. Kolegyně s práce si kupovala kočárek za 24tis. A po 4 měsících kupovala novej, protože se jí tam mimino nevešlo do korby. Adamex má velkou korbu, krásný design a za mě prostě nej ,👍

pistamonta11
29. říj 2017

Souhlasim mame adamex vicco, malá má 8 měsíců a stale v korbě za me top👍

dannyso
29. říj 2017

@pistamonta11 taky máme vicco malý má 7 měsíců a chystám se jít do sporťáku, ale jen kvůli toho, že je zvědavý a potřebuje vidět a vlastně teď když ho návleknu by tam byl jako sardinka.

gujduska
29. říj 2017

My máme Barlettu,9 měsíců a stále vejdem do korby 😀 ale taky už instalujem sporťák kvůli zvědavosti a sezení.

maikina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adelka_m
29. pro 2017

@gujduska Dobrý den, a vyskytly se u Vás stejné potíže jako popisují jiné paní se stejným kočárkem?

gujduska
31. pro 2017

@adelka_m
Dobrý den,já nijak závažné problémy nemám.Krom vrzání konstrukce a kol po zmoknutí a minimální přístupnost košíku nás zatím netrápí nic.Jen nakupte duše náhradní,ty polské rády brzy samy rupou.

carmenz
1. led 2018

Ahoj děvčata,prosím o radu - jakou autosedačku (vajíčko) jste pořídily na Adamex Barletta? Jste spokojené s jejich Carlem,nebo jste volily jinou,příp. jakou?

hanulkaha
1. led 2018

@carmenz Maxi Cosi Cabriofix 🙂
Té jejich jsem moc nevěřila a zdála se mi i docela malá.

endy85
26. únor 2018

@broukova Mohu se zeptat, zda jste nakonec sehnala vhodné stupátko ke kočárku Adamex Baretta? Řeším teď stejný problém.
Nebo někdo jiný poradí vhodné stupátko k tomuto kočárku?

Moc děkuji

acinka9
27. únor 2018

@endy85 Dobrý den, taky jsme tento problém řešili. Nakonec jsme sehnali stupátko, které mělo podobnou rozteč, jako má kočárek a upravili jsme si ho. Pokud byste měla zájem, zjistím, jak se stupátko jmenuje a případně nafotím, jak jsme vyřešili 🙂

zirafkasevdava
28. únor 2018

My meli Carlo, prislo mi dostacujici, ale pak jsem prodala kocarek i s autosedackou,sli jsme do sportaku(ty ve vsech trojkombinacich stoji za prd, koupili jsme valco) no ale mala byla jeste drobna na normalni autosedacku tak jsem mela na par mesicu pujcene maxi cosi a prislo mi o dost lepsi...kdybych volila znova do Carla nejdu
@carmenz

carmenz
28. únor 2018

@hanulkaha
@zirafkasevdava Moc děkuji za radu, opravdu jsme nakonec šli do Maxi Cosi, tak uvidíme, jak budeme spokojeni 🙂

uzivatelkapetra
24. dub 2018

Obnovuji diskuzi, nikde jsem tady nenašla žádnou recenzi konkrétně na model massimo, případně jestli je korba dostatečně velká pro přežití celé první zimy, kvalita, atd.
Díky za názory

1luca34
24. kvě 2018

Ahoj holky i mě se moc líbí chtěla bych ho pro svoji holčičku nevíte kde bych ho levné po Praze sehnala já stále brouzdám po internetu a nemohu si vybrat ale tenhle je dokonalej děkuju moc za odpovědi

blondina008
14. srp 2018

Ahoj, mam na predaj kočik Adamex Vicco 2017, rok v zaruke, Je to 3-kokmbinacia.Je ako novy.Bez poskodeni.Cena: dohodou.piste.Bola som s nim max.spokojna,nevrže, nekolise sa.

cajinka1
8. dub 2019

Zdravím. V r.2015 jsme koupili trojkombinaci Adamex jogger a byla jsem naprosto spokojená. Nemám tedy srovnání s jiným ale myslím že do města i na lehký terén super. Známá co měla nějaký kočár snad za 40tis. si ten můj pochvalovala a trochu litovala svůj kup. Kdybych měla být opravdu kritik: při sjezdu z patníku se občas "šprajcly" přední kola když nebyly zaaretované - ale s trochou cviku žádný problém. Hluboká korba luxus, sportovní verze - možná bych si ji představovala bytelnější ale nebyl nikdy žádný problém. Za mě super volba.