Kočárky zn. Paradiso znáte?

great.girl
21. říj 2014

Ahoj holky, dnes jsem byla omrknout v prodejně své dva favority (Cam dinamico a Camarelo) a narazila jsem na novou značku kočrárků Paradise. Prodavačka říkala, že je to horká novinka a mají výhradní zastoupení pro ČR.
Překvapil mě pěkný design, lehká manipulace, velká hluboká korba, polohovatelný a otočný sporťák praktická přebalovací taška a zimní fusak s rukávníkem v barvě kočárku a další dolňky vše v ceně 10800Kč.
Až mi to příjde podezřele málo... nemáte někdo s touto značkou zkušenost?

lidkam
11. pro 2015

ahoj holky, tak opět další recenze z mého pohledu na kočárek...jo z hlubokým jsme byli max. spokojeni, akorát jsme museli asi cca po 6 měsících reklamovat stříšku, protože se začal párat, v oblasti jak je bužírka, ale v pohodě, objednali, dali na výměnu nový a dali celou novou stříšku, vydrželi jsme do 8 měsíce a v pohodě, ale u sporťáku je to horší, s tím nejseme vůbec spokojeni, vadí mi, že na zádech jde vidět sklopné zařízení, stříška na prd, když dám nánožník, tak ho musím malému ohrnout, protože ho to zakrývá až do očí, a vadí mu to tam, no a další věci se najdou, takže co se týče sporťáku naprostá nespokojenost, do auta se musí rozkládat na dvakrát, jak podvozek tak vrch, docela je i těžší. v co nejbližší době chceme kupovat nový sporťák, no a možmá prodáme celou trojkombinaci, už nikdy víc, nekoupíme trojkombinaci,když už koupit tak zvlášť hluboký, zvlášť vajíčko, raději si připlatit za kvalitnější. takže tak moje postřehy, zajímaly by mě i další kdo má Paradise. děkuji a hezký večer