Kočárky značky Hartan, máte zkušenost?

fireni
21. únor 2013

Ahoj ... chci se zeptat ,jaké máte zkušenosti s kočárky od značky Hartan ? Děkuji 🙂

jika10
21. únor 2013

My mame GTcko kolekci 2012 a zkusenosti mame jen ty nejlepsi 😉 Koukni do diskuze: https://www.modrykonik.cz/diskuse/na-kocarkovan...

martinan4
21. únor 2013

Ahoj, máme Topline S, dokoupili jsme Quad systém (výměnnou přední nápravu) a naprostá spokojenost!!! Neměnila bych!!! 🙂 Do obchodu a města otočná kolečka, do terénu hezky čtyři velká pevná a přejede všechno. Co se zpracování týče, tak je znát německá preciznost a kvalita! 🙂 Rozhodně doporučuji!!!

ilonka30
21. únor 2013

Ahojky,my čekáme prcka sice až v květnu, ale kočárek už mám doma od ledna 😀 přesně tento : http://kocarky.heureka.cz/hartan-topline-s-535-..., jezdím s ním po pokoji a je to tedy parádička .... 🙂 Co jsem zkoušela ostatní v obchodě, nebyly tak lehké a poddajné jako tento. Akorát jsme dokoupili nástavec na autosedačku, protože jsme koupili autosedačku Maxi Cosi - Cabriofix. Jo a vypadá fakt luxusně! 🙂

veruska007
22. únor 2013

Hartan ma kamaradka. Jezdi se s nim dobre. ALE - bydlim na rozdil od ni ve vetsim meste, jezdim kazdodenne MHD - a Hartan je oproti nasemu kocarku velmi tezky (ma s prehazovaci rukojeti-pry je to nejtezsi verze), navic je dost siroky, mene skladny, u nas neprojede do obchodu ani do knihovny.

kamimik
24. únor 2013

Taky jsem zkoušela jen u kamarádky, my máme Teutonii a Hartan mně přijde hrozně těžký a celkově takový hůř skladný☹

sona_sv
24. únor 2013

Původně jsem taky chtěla Hartan, ale když jsem ho viděla naživo, byla jsem zklamaná...těžký a hamatný ☹ Koupili jsme nakonec Gesslein a naprostá spokojenost.

veronika_brezen2012
17. dub 2013

martinan4: je ten quad systém v terému výrazně lepší i co se nadskakování a drncání týče? Já minule vjela s malýma kolečkama na štěrkovou cestu a myslela jsem si, že malýho snad vytřepu, jak to s ním drncalo...

elana
17. dub 2013

mám Topline S a naprostá spokojenost, není snad nic, co bych mu vytkla...že je těžký-no ano, ale taky to není žádný aluminiový chrastítko, ale vůz, co zvládne jakýkoli terén, schody dlouhodobě bez poškození atd. a taky je velký a pohodlný pro dítě. Akorát vlastně jo, jedna věc je blbá-má malý a nízko uložený košík. Kapacita košíku se dá dost dobře navýšit tím, že když je kočár už na sportovní sedačce, tak za ní vzniká velký úložný prostor na cokoli (bunda, pití, menší nákup), s výškou se holt nic nenadělá, tak se zkrátka čas od času musí vysypat od kamínků. Ale co se třeba skladnosti a jednoduchosti převážení autem týče, tak tam jsem naprosto spokojená, během 2 sekund se dá sbácnout prakticky na placku a pokud je dost velký kufr (např. už u Octavie), tak se nemusí sedačka dávat ani dolů.