Kočáry Jané 2010. Co na ně říkáte?

asanaa
15. led 2010

http://www.lovelybaby.cz/produkty/jane-slalom-p...
Ahoj holky
co říkáte na novou kolekci Jané?? 😉
Hluboká korba se mi nelíbí,ale sporťák je úžasný 😵 přemýšlím že do něj půjdu,máme starší slalome pro,tak bych obnovila vozový park 😀

kacka.l
3. bře 2010

Holky chtěla jsem se zeptat nevíte někdo rozměry toho sportovního lůžka, všude se dočítám, že je snad zmenšili. Pokud hp budete mít někdo doma změříte mi to prosím? Děkuji.

vorllinka
3. bře 2010

kaci na handypraha.cz je napsáno toto: 😉
Rozměry otočného sedáku šířka 31cmx výška opěrky47cmxdélka sedáku 46cm

kacka.l
3. bře 2010

Vorlinko děkuji, takže celkem 93cm, to se super. A nevíš, zda jsou už v prodeji?

vorllinka
3. bře 2010

kaci zatím nee, snad koncem března 😉

print
10. bře 2010

Ahoj, tak už ho mám doma 😀 . Sporťák a matrixe 2010 v barve molten red. Sporťák je super a autosedačka matrix je nádherná.Ten kdo bude kupovat pouze sporťák si bude asi muset trochu počkat, budou nejdříve prodávat komplety. Na to mě upozornily všude. handypraha..atd. Kočárek mám nakonec ze Slovenska,tam už je mají. U nás bude až za 3 týdny.Tak vydržte, stojí za to. Jinak je o 6cm uzší než loňská kolekce ☹ . Ale stačí.

vorllinka
11. bře 2010

print a na slovensku mají i celé komplety ve všech barvách? a nemohla bys vyfotit? 😉 Aspoň pár foteček 😅 Hlavně ať se s ním parádně jezdí 😉

ivke82
11. bře 2010

to Print: moc prosim taky o fotky 🙂 o vikendu ho chci prohlidnout na veletrhu,jinak jsem na 80% pro nej rozhodnuta 🙂

kacka.l
11. bře 2010

Taky prosíme o fotky. To je super. Te´d jsem někde četla, že na Slovensku mají být snad až v květnu.

print
11. bře 2010

Ahoj, manžel je se synem na horách a foťák mají sebou. tak bohužel fotečky poslat nemůžu. Ale vebovky na kočárek skladem je www.bambini.sk , mě ho pán přivezl do Brna, občas tam jezdí.Cena za komplet s matrixm je 720euro.Teď tam zrovna dnes mají výstavu. Kočarky v handypraha budou až koncem března a to možná, nejprve budou prodávat sety a od cca. půlky dubna samotné sporťáky ale koukala jsem na detskydum.cz a tam ho budou prodávat i samostatně. A mají ho mít i v akci za 11.680,- pokud to nezmění.