Kočáry Jané 2010. Co na ně říkáte?

asanaa
15. led 2010

http://www.lovelybaby.cz/produkty/jane-slalom-p...
Ahoj holky
co říkáte na novou kolekci Jané?? 😉
Hluboká korba se mi nelíbí,ale sporťák je úžasný 😵 přemýšlím že do něj půjdu,máme starší slalome pro,tak bych obnovila vozový park 😀

terezka87
16. led 2010

Ahojky, tak to máš pravdu sporťák je parádní, akorad to malé kolečko mi moc nesedí. No ale pokud by byl jen po městě, tak proč ne. Ale asi do terénu by se moc nehodil, šlo by to ztěžka 🙂

vorllinka
16. led 2010

Ahojky,
mně se sporťák taky moc líbí, korbička už tak moc ne, ale kupovat to všechno zvlášť by vyšlo o dost víc, takže možná do ní nakonec půjdeme

terez jaké myslíš malé kolečko? Slalom bude mít normálně všechny 3 kolečka stejně velká, nafukovací, takže pořád to bude kočárek i do přírody 😉

vorllinka
16. led 2010

Přidám taky jeden odkaz

http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Jane...

Celkově na malvíkovi je už snad všechno zboží Jané 2010 😉

asanaa
autor
16. led 2010

Dobré ránko 🙂
jojo kočárek má všechna kolečka stejná 😉
já jsem rozhodnutá pro sporťák,jen uvidím jakou barvu.Prý je teda užší než ten starší typ co mám já,ale uvidíme.Musím ho vidět v reálu a hlavně mě zajímá jak se bude skládat!!
Koukám že v prodeji je od února tak super 😵
vorli já být tebou tak jdu do celého kompletu 😉

medan29
16. led 2010

Ahojka, tak já vůbec nevím jaký kočár chci, ach jo

terezka87
16. led 2010

Aha no já sem si to asi spletla protože se mi přední klečko zdálo menší. No jo no to je tak když si nedám čočky 😀 .Než se narodila Romanka kupia sem kočárek maxx a sme sním velice spokojení, no kromě mojí mamky ta si nějak nemůže zvyknout na to že je trokolka 😀

vorllinka
16. led 2010

medan no jo, je to něco vybrat ten nej 😀

asanaa
autor
16. led 2010

terez 😀 😀 😀
Tak jsem se poradila s holkama od nás z diskuze 😀 a vyhrála barva molten red.prý bude slušet tomu našemu chlapákovi 😀 😀

vorllinka
16. led 2010

asan ta červená je fakt pěkná, ta se mi taky líbí. Já to vidím na Stylon - klasika 😉 Já bych ale byla nejradši, kdyby mi vyměnili tu korbu za loňskou nebo od concordu, ale nedělám si iluze, že by to šlo 😒

asanaa
autor
16. led 2010

vorli já myslím že by to mělo jít ne??Nebo si kup jen sporťák a autosedačku a na mimáči si kup starší hlubokou 😉
píšou že podvozek je kompatibilní s kolekcí slalome pro 😉

vorllinka
16. led 2010

No ono to určo půjde koupit takhle zvlášť, ale třeba na Malvíkovi mají k celému kompletu zdarma tašku na přebalování, fusak a zavinovačku. A když to koupím zvlášť tak to nedostanu a ještě to vyjde mnohem dráž. To byl jen takový můj nápad 😅

vorllinka
16. led 2010

asan a kdy to tak vidíš, že bys ho kupovala?

asanaa
autor
16. led 2010

vorli tu tašku ke kočáru dostanež vždycky 😉 ona je v té tašce taková přebalovací podložka 🙂
Jojo ten fusak a zavinovačka je super 😵 a koukám že v ceně ale nemají nánožník na sporťák,ten stojí 1300kč!
Já ho koupím hned jak prodám staré Janéčko 😀
Doufám že už v únoru ho budu mít 😅

vorllinka
16. led 2010

Já jsem koukala, že už prodáváš ten starý 🙂 Nánožník v tom není. já jsem zase koukala, jaký je rozdíl např. mezi značkovou pláštěnkou a pláštěnkou od emitexu 😒 Tys měla Jané plášť.?

asanaa
autor
16. led 2010

jojo prodávám 😀
No mám k tomu pláštěnku origoš Jané a je super 😵

vorllinka
16. led 2010

a ještě tady

http://www.poussette-magazine.com/poussette/pou...

vypadá fakt dobře 😉

asanaa
autor
16. led 2010

Jojo vypadá nádherně 😵 😵

terezka87
16. led 2010

krásný 😵

asanaa
autor
17. led 2010

Jen mě teda štve,že nevím kdy přesně budou na skladech 😒
Někde píšou v polovině února,někde v březnu 😝

vorllinka
17. led 2010

asan já sem četla, že v druhé polovině února, ale spíš počítej s tím březnem, no.. Já jsem si ho teď zase prohlížela a strašně se na něj těším 😵 Mně se i začíná líbit ta korba 😀

terezka87
17. led 2010

To je tak, když někdo něco moc chce, pak se mu líbí i to co se mu nelíbilo 😀

asanaa
autor
17. led 2010

vorli 😀 😀 😀 tak to je super ne 😀
No já mám právě už kupce na kočár,jenže paní ho chce co nejdřív a to zase já nemůžu..protože tak dlouho bez kočáru být nemůžu.Tak budu muset paní odmítnout a snad si ho později někdo koupí no

ivika18
18. led 2010

petrunka: našla jsem, že šířka slalomu 2010 je 33 cm, takže o 5 méně. Ale fakt je, že byl hódně široký, tak třeba to až tak neva

vorllinka
19. led 2010

ivi to se mi zdá docela dost o 5 cm méně, no jsem zvědavá, jak bude vypadat naživo..

asanaa
autor
19. led 2010

ivi to je šírka sporťáku nebo hluboké??
sporťák je opravdu hoodně široký,takže si myslím že to až tak moc vadit nebude.No a hluboká,náš brouk měl při narození 4kg a doteď se tam krásně na šířku vejde 😵 i na dýlku,jenže už tam nechce ležet,musí čučet tak jdeme do sporťáku.

petrunka2008
19. led 2010

ivika18: tak 33 cm je zatím nejvíc co jsem našla na sporťáku..hurááááá 🙂 Já se začínám do Slalomu 2010 pomalu a jistě zamilovávat...kdyby byla 4 kolka, tak to je pro mě dokonalý kočár, pořád se bojím toho předního kolečka. Na léto asi dobrý, ale do sněhu...nevím, nevím 😕 Už se těším až ho vyzkouším, jestli bude teda kde. ☹ Co se barvy týče, tak mě se hrozně líbí ten žlutozelený s černou. Ivi..a ty máš chlapečka starého 22 měsíců..takže říkáš, že se vleze i s fusakem ano?

johnatanka
19. led 2010

i v tomhle současném sněhu jezdím s odaretovaným kolem a v pohodě, když zaaretujete přední kolo, tak je jedno jestli je to 3kolka nebo 4kolka 😵

asanaa
autor
19. led 2010

petru taky jezdím ve sněhu a pohoda 😉
Já už jen čekám až bude nový v prodeji a jdu do něj..barva:molten red 😵

petrunka2008
19. led 2010

tak jsem změřila hluboký kočár, respektive korbičku, ve kterém jezdíme (Mutsy) a měří 31 cm, což jsem myslela, že má teda více? 😕 Takže Slalom je o 2 cm širší..no...není to nic moc teda...když si představím, že malej za 2 měsíce bude mít problém a jezdíme pořád s kombinézkou a ještě s fusakem, tak co budeme dělat příští rok?????? Pomoooooc!!! 😅