Kočáry Jané 2010. Co na ně říkáte?

asanaa
15. led 2010

http://www.lovelybaby.cz/produkty/jane-slalom-p...
Ahoj holky
co říkáte na novou kolekci Jané?? 😉
Hluboká korba se mi nelíbí,ale sporťák je úžasný 😵 přemýšlím že do něj půjdu,máme starší slalome pro,tak bych obnovila vozový park 😀

ivika18
19. led 2010

asanaa: ta šířka je sporťáku, korbu nevím, ani starší jané, my máme Concord Proton.
petrunka: jj, malý má 22 měs. a kolem 95 cm, 13,5 kg, docela klacek a spává každý den v kočáře, vleze se i s fusakem Emitex, když je moc kosa, tak ještě s velkou dekou. Jenom když má pořádný zimní boty, tak už je tam s fusakem tak tak, ale zatím dobrý a už chodí většinou pěšky.
Toho sněhu bych se vůbec nebála, máme tu teď hodně a v nejhorším zaaretuješ a jedeš jak se 4kolkou, ale zatím jsem aretovala tak 2x, jinak projedu všecko

petrunka2008
19. led 2010

ivi: a to ti spává Ivi v tom Slalomu nebo v Concordu? Nebo máš dva kočárky? 🙂

ivika18
19. led 2010

petru: spává ve slalomu, concord mám jenom hlubokou korbu, na druhý mimi, concord a jané jde kombinovat, což je super, protože concord má větší autosedačku a zdá se mi i lepší materiál, no taky je o cosi dražší 😒 , ale sporťák a podvozek se mi zas víc líbí jané slalom.

zuzu_z
19. led 2010

ahoj holky, nechci vás odradit, ale dle informací letos nebude možné koupit zvlášť jen sporťák. Půjde to pouze v 2komb s Matrixem anebo 3komb.

zuzu_z
19. led 2010

aha tak se omlouvám za špatné info, už to jde...
jako bych tu nebyla 😉

petrunka2008
19. led 2010

zuzu_z: nestraš... 😕 já už jsem z poloviny rozhodnutá!!!! Ok, jako bys tu nebyla, ale klidně se přidej, máš taky Slalom?

petrunka2008
19. led 2010

ivika18: aha tak tak to je...jsem z toho byla zmatená..Jané, Concord, Jané, Concord - nějak mi to nebrala hlava. 😕 Ještě uvažuji pořád o tom Casualplay, šířka je 37 cm...o 4 cm širší..tož furt nevím..ale designově je hezčí Jané. Jak se to vůbec čte? Žané nebo Chané??? 😀

petrunka2008
19. led 2010

http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zboz...

tady je to všechno krásně popsané a je tu i hodně obrázků...

ivika18
19. led 2010

petrunka: čte se "chané". Mě se teda casualplay taky moc líbí, ale v janéčku je mimi víc schovaný (i když u 2010 se mi to už tak nezdá), no a co jsem nedávno nahlídla na diskusi k casualplay, tak je krátký. Ale zase mě osobně jané 2010 moc neuchválil. Spíš se mi líbí 2009, i barvy.

vorllinka
19. led 2010

zuzu_z sporťák určitě bude možné koupit zvlášť, ale nebude možné koupit sporťák + korba bez autosedačky 😉

vorllinka
19. led 2010

omlouvám se, jsem se nevšimla, že jsi to už psala 😉

petrunka2008
19. led 2010

ivika18: ano u Slalomu 2009 je ta stříška větší, takže dítě je víc schované - oproti Slalomu 2010 😢 i když...když si dám tyto kočárky vedle sebe, tak když vyklopím tu stříšku navíc (u 2010), tak je to zhruba stejné, trochu ty boční strany jsou víc otevřené, to je fakt. Jenomže mě se zas nelíbí na 2009 ten igelit na střeše. ☹ i látka se mi zdá lepší...2009 je na mě moc šusťákový 😖 Každému se líbí hold něco jiného. Každopádně, jestli jsi spokojená s 09 a samotným Jané, tak snad nezměním názor a bude v žebříčku líbivosti i u mě. 😉

ivika18
19. led 2010

petrunka: to je jasný, já mluvím jenom za sebe. Mně se líbí 09, ale mám 08, tam je toho igelitu ještě víc, ale podšila jsem ho sluneční clonou do auta, tak se jenom doufám, že nezačne praskat. No už začal, milimetrová dírečka u kraje, ale asi za to můžu sama - dala jsem ho do pračky, jinak přežila skoro 2 zimy v pohodě, tak snad se to nezačne trhat víc. Ale jinak jsem fakt spokojená a určitě bych neměnila, a to se jen tak ze cviku pořád dívám po kočárcích, který by mě zaujal víc - na druhou stranu - manžel už by stejně další kočár nevydýchal, už jsme měli 4. Tak dobře vyber a dej pak vědět, jo? 😉

petrunka2008
19. led 2010

ivika18: 🙂 ty jsi taky asi "maniak" na kočárky viď? Mám jednu známou a ta má 3 děti. S každým dítětem měla jiný a nový kočár a to ještě vždy jiný hluboký a vždy jiný sporťák. Tak si představ...6 kočárků! 😀 Já bych chtěla taky 3 děti, tak jsem zvědavá na sebe, pokud by to samozřejmě vyšlo 🙂 Dám vědět a dám i popř. fotku, nemám tu žádné album. 😒

ivika18
19. led 2010

petrunka maniak ne, jenom jsem neuměla vybrat, první Roan kortina, s tím, že na vesnici mi stačí a hlavně že má velkou hl. korbu. Teď už vím, že nestačí, že právě tady potřebuju kvalitní kočár a ani ve velké korbě mimi dlouho nevydrží, když už tam nechce být. A sporťák měl šílený, ten jsem ani v obchodě neviděla, nějak jsem na to jako těhu nemyslela, že budu jezdit i se sporťákem. No a pak ještě golfáč, ten byl na náš terén na houby, tak šel a koupili jsme slalom. A pak ještě jeden golfáč, když jsem zjistila, že jsem znova těhotná, tak do auta, ať se netahám se slalomem, i když je lehký, tak golfky o polovinu lehčí. No ale taky leží, protože malý radši začal chodit všude pěšky než by seděl v golfu, proti slalomu asi pro dítě strašně nepohodlný. Teď jsem zkusila doma nahodit, že korbu po druhým dítěti můžem potom prodat (taky bysme chtěli asi 3, ale kdyžtak později), ale to už manžel protestoval, že další kočár ani jenom korba už ani náhodou. No naštěstí jsem fakt spokojená, tak snad už další kočár chtít nebudu, uvidíme. 😀

asanaa
autor
26. led 2010

ahojky
Tak u nás je už rozhodnuto.Staré Janéčko prodané a teď už jen čekáme až budou nové kočárky na skladech.Prý koncem února,už aby to bylo nemůžu se dočkat 😵 😵
Nakonec vyhrála barva molten red 😵 😵

vorllinka
26. led 2010

asan super. Teď jen aby nebylo nějaké nečekané zpoždění a nebyli jste dlouho bez kočárku..

Já jsem na něj byla ptát u nás v plzni v Super baby. Tak mě trošku překvapilo, že prodavačka říkala, že kola budou pěnová 😕 Ale že prý na kvalitě to vůbec neubírá, spíš naopak. Ale u prodejců zase píšou, že tam budou AIR kola, tak nevím..

asanaa
autor
26. led 2010

vorli já zatím budu jezdit se sporťákem po Matýskovi,máme quinny..ten měsíc to vydržíme 😀
pěnová kola? 😕 to slyším prvně.Jojo všude píšou AIR tak nevím teda 😒

vorllinka
26. led 2010

asan já to taky slyšela poprvé.. Ale mají to být kola jako má např. Concord fusion není to z umělé hmoty, ani nafukovací.. Tak nevím..

miminkopodruhe
26. led 2010

Ahojky, jsme už také rozhodnutí pro Slaloma 2010 a barvu Molten red...

asanaa: kdybys ho pak nafotila, jak vypadá barvička v realu, byla bych moc ráda. Prodejci mají na netu dva odstíny této barvy a každý tvrdí, že toto je reálná barva, přitom jedna je víc vínová a druhá červená, tak nevím 😅 😉

asanaa
autor
27. led 2010

mimi noo ta barva mě taky docela zajímá,doufám že bude víc vínová 😀 😀
U nás v obchodě mi bylo řečeno,že ho budou mít koncem února tak tam hned poutíkám 😀 😵
Už se fakt nemůžu dočkat

vorllinka
27. led 2010

mimi hoď se ty odkazy jaké jsou ty dva odstíny, to by mě zajímalo 😉

asanaa
autor
27. led 2010

ahoj vorli
No ono je to vidět i na téhle fotce....zajímavé ty barvy 😅
http://www.spuntik.cz/jane-slalom-reverse-formu...

vorllinka
27. led 2010

no na špuntíkovi mi ty barvy přijdou celkově takové umělé, těm já nevěřím 😅

vorllinka
27. led 2010

já jsem koukala tady a ty se mi zdají o hodně lepší 😉
http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Jane...

asanaa
autor
27. led 2010

vorli noo právě,taky mi přijdou divné 😝
Chce to vidět v reálu no 🙂

vorllinka
3. únor 2010

Ahoj,
koukala jsem na lovelybaby.cz a tam píšou první dodávka konec ledna, tak kdyby na něj někdo pospíchal, tak to může zkusit tam 😉 Navíc tam mají pěkné dárky k tomu nebo slevu 1500 😉

kaninka2
3. únor 2010

Ahoj maminky, taky se mi moc líbí Jané 2010 🙂 Čekám druhé mimi až v červenci, tak mám spoustu času ho v reálu omrknout, ale zatím kromě užšího sezení na něm není nic, co bych mu vytkla 😉

Casualplay versus Jané - tak sporťák u Jané je mnohem prostornější, ale u Casualplay je ten sporťák zas útulnější pro menší mimi, já tam malou vozila od 5ti měsíců a super. Má vymakanej nánožní, kterej ten kočárek parádně uzavřel a po rozepnutí zipů z něj uděla skoro takový hluboký kočárek 🙂 Za Jané jsem ho vyměnila, když malé byl jeden rok, byla dosti veliká a s fusakem bych jí tam na zimu asi nenarvala, proto ta změna. Jen mi vadilo, že se boudička u Jané nedala překlopit do předu jako u Casualu, ale jinak jsem byla moc spokojená.

Teď jsem při výběru kočárku hodně náročná a hlavně chci otočnou sportovní sedačku! Tak že to Jané by bylo super, i když preferuji čtyřkolky, tak v tomhle případě by mi to ani nevadilo 😀 Barvička se mi líbí ta černo - zelená (aspoň na fotce to vypadá jak zelená).

vorllinka
8. únor 2010

Ahoj,
tak jsem se teď dočetla na malvíkovi:
termín prvního dodání kočárků Jane 2010 do ČR se bohužel posouvá z 21.2. na první týden v březnu ☹

Tak si ještě musíme počkat..

vorllinka
22. únor 2010

Další zpráva z janecz.cz - dovoz do ČR až druhá polovina března.. Se to nějak prodlužuje 😲