Kočáry Peg Perego Book Plus S Pop up versus Brio GO

eevulle
23. čer 2014

Prosím zkušené maminky o názory k těmto kočárkům. Peg Perego má v mých očích oproti Briu výhodu v polohovani zad v korbe, sportak lze do lehu, není třeba adapteru na vajicko, vemi pekne se sklada. Brio sportak nelze dat do uplneho lehu, polohuje se paskami, musí se uzit adapteru, design je nic moc. ALE ikdyz ma podvoze perega book plus S jiz lepsi kolecka, tak asi nebude mit tak dobře jizdni vlsatnosti jako Brio...Perego se mi libi ve vsem, ale mam strach o tu tvrdou jizdu. Brio se mi v tomto ohledu zda lepsi. Prosim poradte jaky na to mate pohled? Chtela bych, aby kocar zvladl nejaky horsi chodnik ci upravenejsi lesni cestu. Diky.

scai
3. črc 2014

Já mám beg perego book classiko a jsem moc spokojená. Do terénu teda není, ale to mám jiný kočár (chariot). Jezdím s ním ale dost, nepříjde mi, že by byl nějak nepohodlný. Je lehký, hezky se skládá, prostorný, fakt spokojenost 🙂

fnika
8. lis 2014

Ahoj,
dlouho jsme vybírali a nakonec koupili Peg Perego Book Plus S Pop up. Používáme ho měsíc. Je supr, potřebovali jsme, aby byl lehký a skladný, což skutečně je, o třídu jinde než ostatní. Jednoduše se skládá a přenáší. Vypadá pěkně, materiály kvalitně, uvidíme, jak na tom bude za rok. Očekávali jsme, že třeba zvládne i nějaký terén- kolečka nejsou tolik malá. A lehčí terén zvládne, tím myslím přejede, avšak přední kolečka nejsou odpružená a dost to drncá- Toník však dříme bez povšimnutí dál 😉 . Zadní kola jsou odpružená dobře. Je skvěle ovladatelný, zatáčí bez odporu, zároveň nekvedlá- drží stopu. Abych to shrnula, do města včetně chození do parků s různými povrchy je skvělý. Na náročnější terén to už ale není... My jsme zatím spokojeni 🙂 Kdyby byly odpružený i přední kolca, tak by byl ve všech směrech top.