Kočáry Tako nebo Deltim ekonomic. Máte zkušenost?

slunatko.24.let
8. pro 2007

Má někdo zkušenosti s těmito kočárky??jsou to 2 favorité ale neumíme se rozhodnout děkuji všem za příspěvek

sokolka
9. pro 2007

Slunatko mi máme deltim travel soft a jsem s ním v celku spokojená. Dá se tam nakombinovat plno věcí, akorát se mi začala loupat guma na rukojeti tak to musíme vyreklamovat. Jinak je to v poho. 😉

musko
9. pro 2007

Ak chceš vyberať z týchto dvoch, tak doporučujem ten Deltim. Tako je dosť poruchový a neskladný - okrem neho do kufra nič nedáš 😉 .

slunatko.24.let
autor
9. pro 2007

na tako jsem slyšela že je kazový tak snad ten deltim..já nechci sportovní kočárek sice tako je ale né třeba jako jané slalom ten je strašný tak jestli máte jěště náké typy na nějaké NEsportovní kočárky odkazíky uvítám

dlinduska
9. pro 2007

ahojky tak my mame deltim economic a jsem s nim maximalne spokojena. taky jsem na to poradila vajicko (grillo) ktery na to sedi ada se tak bez problemu treba do obchodu s autem vzit jen vajicko s podvozkem. fakt je to dobrej kocarek a hlavne to cenove vyslo super. muzu jen doporucit.

majka07
9. pro 2007

ahojky, deltim ekonomic byl můj favorit, nakonec máme deltim skippy a jsme moc spokojení. Máme ho od jedné paní a opravdu si nemůžu stěžovat 😉

jana.1
9. pro 2007

oba jsou těžké a neskladné.. mně stačí do schodů tahat inglesinu, co váží i s podvozkem 13, 5 kg asi.. a bouda asi 5 kg... zálží dost na tom, kde bydlíš, zda se ti vejde do výtahu, zda budeš skládat často do auta... Jinak je to fuk.. asi bych brala spíš ten deltim, na tako jsem četla ještě daleko víc kritik než na deltim.. Ten se mi zdá opravdu lepší, ale nemám zkušenost ani s jedním 🙂

jana.1
9. pro 2007

teda tako je opravdu těžké.. ten deltim tolik ne..

jana.1
9. pro 2007

ještě bych se opravila... tako je těžké a neskladné... v porovnání s lehkými kočáry je svým způsobem těžký i ten deltim, ale myslím, že v poho.. 😀

slunatko.24.let
autor
9. pro 2007

dlindusko potěšila si mě..no právě i kvůli tomu vajíčku jsme se takto rozhodli..a říkáš žě je ok jo??no my teda uvažujeme i nad jinými kočárky ale tyto dva jsou na finálních místech...majko já chtěla hlubokej né moc sportovní vím tako sportovní je ale ekonomic se mi zdá "opravdu klasickej kočár"budu se opakovat ale ekonomic a jané se nedá srovnávat

zany
9. pro 2007

Já z vlastní zkušenosti bych se pro tyhle "levnější" kočárky nerozhodovala a být chytřejší, tak hned na začátku investuji víc peněz a mám kočárek kvalitní a bez problémů... Takže z těch tvou dvou zvolených bych si nevybrala ani jeden 🙂
Máš pravdu v tom, že Deltim a Jané se nedají srovnat... Já bych jednoznačně volila Jané, rozhodně bude kvalitnější 🙂

slunatko.24.let
autor
10. pro 2007

zany:no já nechci kupovat draze a jané to je strašně sportovní kočár a mě se vůbec nelíbí..já si třeba myslím i to že před 30-ti lety se kočárky za 20tis. nevyráběly a děti přejezdili v jednom kočárku do 2 let a přežili to ale dnes ty kočárky stojí za houby a jde hlavne o desing takže nevím

johanda
11. pro 2007

Slůňátko, my máme na chalupě kočár 36 let starý, můj taťka ho "odreznul" a mimina jsem v něm dávala na zahradu spinkat. Po městě bych s ním ale nedrandila, jednak je poněkud de mode (což zase tak neřeším), druhák je děsně těžký a nevleze se do auta ani do MHD přes dveře.
Na druhé dítě jsme di pořídili Deltim sport a jsem spokojená, fusak s ročním dítětem se do hluboké varianty korbičky vleze i teď. Nevýhodou je tíha a neskladnost. Kdybych ho měla tahat někam do schodů, asi bych si koupi rozmyslela.
Pokud budeš cestovat MHD, pak je každý kočár opruz, já to řešila šátkem a pak ergem.

slunatko.24.let
autor
16. pro 2007

TAK JĚŠTĚ NĚJAKÝ ZKUŠENOSTI?

aponchie
16. pro 2007

ja mela tako julia byla sem spokojena az na to ze je fakt tezky a neskladny do auta pokud nemas kombik jinak s nim nebyl problem jako jedinny kocarek mel obrovsky nakupni kos a clovek se tam dostal i kdyz mimi spalo ale pak sem koupila chicco ct 4golfky a pohoda jenze u nas je to jen do dvou let pac od2mala chodi sama takze tak jinak nemam rada trojkolky nelibi se mi sou ginglave syndom maminek co maj trojkolky je ze s tim hrkaji ze strany na stranu co se yce kvality tak bych neresila ze jane je o hodne lepsi treba ja mam zkusenosti s hauckem chocco i tako abych pravdu rekla na par drobnosti to vyjde na stejno ja uz na druhe chci houpaci klasicky kocarek nejlepe inglesinu ale nejsem blazen abych dala pres 13tis za kocar sorry ale to uz je jak rikas o maminkach pac dnes se kazda predvadi jaky ma kocar a na ty co maji houpaci strsi kocarky koukaji jak na chudaky no ja nevim mam na zahrade stary peg perego zeleny kvetinkovy a je v pohode mala v nem byla ok takze prdim na nejake maminky co jsou IN . 😀

sisstin
16. pro 2007

Tako je jako první na seznamu nebezpečných kočárků 😒 😉

sisstin
16. pro 2007

přesně teda Tako City Voyager 😉

aponchie
16. pro 2007

to teda je ale jestli si vsimnes kolik ma let ma dcera tak musis uznat ze v te dobe to nikdo nevedel 😉

sisstin
16. pro 2007

aponchie: já ho právě chtěla taky..líbil se mi vzhledově 😉

aponchie
16. pro 2007

moje svagrova si ho koupila taky a mela penez dost na drahe kocarky a jeste byla tak tupa ze ho koupila bez brzdy predni tomu zu rikam ee 🤐

miquel
17. pro 2007

holky, mě se taky Tako hrozně líbil, tak jsem si ho u kamarádky vyzkoušela a hned jsem věděla že néé, i prázdnej je děsně težkej
nakonec jsem koupila Dorjan vypadá podobně ale je o dost lehčí a přitom cena skoro stejná jako Tako a jsme s ním spokojený

aponchie
17. pro 2007

je hrozne tezky ale zas ma vyhodu ,ze ubalancuje aspon a kdyz mas kombi auto tak to neni problem nicmene on je spis tak na miminko prakticky nez dite sedi atd pak je vevnitr malicky a krci se tam nozky atd to uz se mi libi Hoco neni drahy ale je suprovy kvalita za rozumnou cenu nebo Patron

krikri27
19. pro 2007

Tako myslím určitě ne, je prý strašně kazový a nejde reklamovat 😖 Kromě toho je těžký a podle Aponchie i malý jako sporták, takže je úplně naprd, protože jako hluboký není houpací ani dvakrát pohodlný, omlouvám se za upřímnost, ale je spousta inzerátů typu Prodám Tako v záruce, skoro nový apod... 😒
Slunatko, fakt se musíš rozhodnout mezi nima? 😕 Jsou i jiné podle mě kvalitnější, lehčí a funkčnější levné kočáry 😕

aponchie
20. pro 2007

jak rikam je hezky a ujde na male miminko do pul roku kdy jeste nesedi.nam se teda vubec nekazil krom ujizdeni doprava ktere dela vetsina kocaru v okoli coz jde lehce napravit jinka opravdu nebyl problem ani ostatni co ho meli nemeli nic vazneho jen proste byl malej jak dite sedelo a tezkej do schodu .je pravda ze je zavadny ale jak tak koukam je toho zavadneho co pouzivame hooodne to jen tak 😉 ale uz bych ho nechtela to radsi ten Hoco

krikri27
21. pro 2007

😒 hluboký kočárek by určitě neměl ujíždět na stranu, dělají to docela často levnější sportáky s přehaz, rukojetí, tam to pochopím, přece jen je složité tu konstrukci udělat a vyvážit na 2 strany,ale u hlubokého to je dílo 🙄 🙄 🙄

aponchie
21. pro 2007

to neni pravda ujizdeji spousty kocarku!od tako deltim pres trojkolky co sem mela moznost slyset a videt a pani kde jsme kupovali kocarek v prodejne chicco v avion shopping parku sama rikala ze to reklamuji ale pritom staci vzit za kolecka a jakoby je mirne odtahnout od sebe a vada je opravena tot vse ma svagrova ma graco trekko a dela to same znama ma hercules a delalo to same dalsi ma deltim to same vseci blaznili ze to musi do opravy ale jde to na kolene opravit sam opravar kocaru to rikal ze je to malichernost ale je pravda ze nektere maminky si toho ani nemusi v zapalu vsimnout nejlepe se to pozna kdyz kocarek rozjedes a pustis tak vidis jak rovne jede.uz jsem opravdu mela moznost vyzkouset spousty kocarku a neni pravda jak rikas ze to delaji levnejsi sporatky co treba chicco ktere mam a dela to?prijde ti levnej?me moc teda ne 😉

krikri27
21. pro 2007

Já má hluboký třetí- mám třetí dítě 😉 a díkybohu neujíždí 😉
Vím, jak se pozná, že ujíždí 😉 měla jsem na Elišku Hauck s přeh. ruk. a dělal to 🙄 ale právě proto bych jej nikomu nedoporučila a neobhajovala ho, to, že jsem ho měla, neznamená, že ho budu hájit, mě to teda vadilo dost a rozhodně to je vada a kupující by se s ní neměl smířit, můj názor 🙂

krikri27
21. pro 2007

A v zápalu fakt nejsem 😀

novako
21. pro 2007

Posílám odkaz na nebezpečné kočárky. Bohužel je mezi nimi i Tako i Deltim. ☹

http://www.qmagazin.cz/kocarky/kontrola-kocarku...

aponchie
21. pro 2007

ono to ujizdeni nepoznas na prvni pohled a uz vubec ne kdyz je kocarek prazdny az je zatizeny vice treba jak ma dite kolem pul roku.mimochodem ja tady neohajuju zadne vadne kocarky jen proste rikam ze je tako podle me dobrej na miminko maximalne do pul roku takze tak a co se tyce zavadnosti tak zavadny je to je pravda a neni sam i deltim i jine zahranicni kocarky maji vady a co teprve hracky

krikri27
21. pro 2007

Dýť jó, obě dvě chcem jen slunatku pomoct, at se nespálí 😉 Aponchie,Slunátko, přeju hezké svátky 😉