Kočáry Tako nebo Deltim ekonomic. Máte zkušenost?

slunatko.24.let
8. pro 2007

Má někdo zkušenosti s těmito kočárky??jsou to 2 favorité ale neumíme se rozhodnout děkuji všem za příspěvek

aponchie
21. pro 2007

ja jsem zkousela deltim,tako,graco,chicco,hauck,peg perego tyhle vsechny sem mela doma a uz nikdy bych nechtela kombinace,muj favorit je Roan Marita nebo klasicka houpaci inglesina a pak golfove hole v dnesni dobe je zavadne kde co od jidla piti hracek det.potreb az pres kocarky a to koukam ze i renomovane firmy,podle me neni jen pravda ze co je drahe a znackove je zaruka kvality at si koupi co chce ja ji jen rikam muj nazor ze me se tako zamlouval byl pohodlny houpal,dobre kryte miminko v nem,obrovsky nakupni kos,pratelny proste byl suprovy do te doby nez sem vedela ze je vadny ,do auta sem ho dala,ze schodu10schodu zdrncala v pohode pac ma vloznou tasku takze sem vyndala malou a zbytek ok,do vytahu se vleze ale jak rikam do pul roku max.pak me stvaloze je tezky kdyz se prehodi rukojet a je tezke najet na patnik to me stvalo ale jinak pohoda

aponchie
21. pro 2007

jeste sem si vzpomela ze je vadna i odsavacka hlenu z lekarny za 25kc 😉 co k tomu dodat zijeme ve svete plnem bordelu a vseho vadneho nezbyva nez se spolehat sami na sebe 😀

krikri27
21. pro 2007

Roan je fajn, kdybych čekala první mimi, koupila bych si určo Inglesinu Magnum a k ní pak asi Piumu nebo něco podobného 😉 Sice je dražší, ale pak se dobře prodá 😉 Ale jestli Slunatko vybírá jen mezi Deltimem a Takem, tak spíš ten Deltim 😅

jaruskaaaa
29. pro 2007

holky my máme tako-dvojčata zatím jsme nevijeli ale myslím si že zaleží na tom jak natrefíte

ulicnice
29. pro 2007

Tak sousedka má Deltim, nevím teda konkrétně který typ, ale stěžovala si, že brzo začal ujíždět k jedný straně. A taky je hodně těžkej. Já bych teda do kočáru, který nemá otočný přední kola už nešla - měla jsem ho na první dítě a teď mám na druhý Inglesinu s podvozkem Allum a je to super ježdění s těma otočnýma kolečkama. Sice do těžšího terénu by nebyl, nemá gumový kolečka, ale mně to do města stačí.

navi
29. pro 2007

tak já mám s Takem zkušenost jen špatnou. My máme Moon S4, Lukášek je pořádný chlap a brzo nám vyrostl z hluboké korbičky a na sporťák jsme ho jěště dávat nechtěli. Tak jsme si vzali kočár po synovci, právě Tako. Jezdila jsem s ním zhruba měsíc a týden 😒 Je to kočár na heslo, jednou něco funguje, pak zas ne, je fakt hodně těžký a o skládání do auta radši ani nemluvím, prostě děsný. Jo a celý ujíždí do leva 😒
Když jsem pak vyjela zase s tím naším kočárkem, tak to byl pro mě malý svátek 😀

uličnice já až po týhle zkušenosti přišla na to, jak úúúžasný jsou otočný kolečka 🙂 Taky už bych kočár bez nich nekoupila.

aponchie
29. pro 2007

to ze je tezky ale vite kdyz uz ho nekdo kupuje takze to bych neresila jako vadu za provozu 😀 a to ujizdeni se da behem dvou minutek napravit lehkou manipulaci uz jsem psala vyse.i chicco je dost kazovy a je znackovy to zalezi na kusu ktery kdo trefi.

navi
29. pro 2007

aponchie ne jako vadu, ale velkou nevýhodu,kterých má fakt hodně 😒 a my by jsme ho taky nikdy nekoupili. Mám možnost ho porovnat a je to 100 a 1 s tím co máme. Ale je to asi věc názoru a taky jak je kdo náročnej. No já z něj šílela 😅

aponchie
29. pro 2007

no jak sem psala mela sem moznost vyzkouset vic kocaru at znackovych tak neznackovych a nejake silene rozdily ve vadach nejsou.chicco se vyrabi v polsku podvozky na trojkolky taktez jen tak mimochodem.me zase prijde hrozne nevyhodne u nekterych trojkolek jejich nestabilnost a je to celkem i logicke opodstatneni 4kola jsou stabilnejsi nez3ale to je neco uz jineho.ja bych si ho klidne koupila znova ale do domu kde neni vytah do auta co je kombi a maximalne na pul aztrictvrte rok ditete.byl dobry a ujizdeni je vada ktera se da napravit nechapu ze s tim nekdo jezdi a stezuje si kdyz je tak snadne to opravit.mam vyhledly roan marita na dalsi miminko ale stejne je to celkem fuk pac do roka staci neco obyc.a pak mame na dalsi ca rok golfky ct 04 a koncime 😀 nase dite totiz nesnasi kocarek tak si neumim predstavit vrazit do kocaru 20tis a za rok a neco ho mit ve sklepe,to radsi jedeme do tater s prckem za20tis 😀

kortanova
29. pro 2007

No, nemám zkušenost ani z jedním,ale my máme kočárek Emmaljunga ze Švédska. Nedováží se sem,tak jsme ho měli objednaný přes net v Německé Pirně a jsem s ním strašně spokojená. Vůbec nelituju tý cesty do SRN, jednání s nimi bylo skvělý. Můžeš juknout na www.emmaljunga.com a my máme druh Edge Duo Combi.
Je to hluboká korba, která je hodně velká a pak je k tomu sporťák(sesle chceš-li).Je variabilní,jak s rukojetí tak s nastavením. Nemá žádný klouby,který by se ti vyklaktali, je ze Švédské oceli,a říká se o něm,že je to Volvo mezi kočárky...Jukni a uvidíš. Jen podotýkám,že vyšel na 21tis - asi 740EUR.
Ale fakt nelituju a doporučuju. Pokud chceš dvě děti,spolehlivě vydrží na obě.

aponchie
29. pro 2007

to uz je ale do jine debaty viz kocarky a vse kolem nich tady se resi tako a deltim myslim 😀

kortanova
29. pro 2007

Mám dojem že i ty jsi výše psala o Roan Marita a Inglesina... 😝 A o těch taky není ani zmínka!
Takže se omlouvám,že vám se svou zkušeností lezu do diskuze, kdyby šla smazat,tak ji smažu!

aponchie
29. pro 2007

ja o nich psala ze bych je chtela ale drzim se tematu 😉

ulicnice
30. pro 2007

No to snad až tak nevadí, že přijdou na přetřes i jiné značky, třeba tím slůňátko ještě zvykláme 😀

aponchie
30. pro 2007

a proc?od toho jsou jine diskuze treba vse kolem kocarku.nechapu proc chcete nekoho zvyklavat 😀 tohle je diskuze na tema tako nebo deltim .dost me stve ze nektere diskuze se opravdu nedrzi tematu ale to asi nezmenim ja 😎

ulicnice
30. pro 2007

Aponchie, máš pravdu. Ale já to nepsala s úmyslem kazit diskusi, ale chtěla jsem poradit slůňátku. Snad se za to nebude zlobit.

aponchie
30. pro 2007

ja bych taky radila jak diva a doporucovala jine ale to uz by nebyla diskuze na toto tema 😀

slunatko.24.let
autor
30. pro 2007

jsem ráda že se tato diskize nezatratila..stále rozvážíme ale už jen na chvíli už totiž nejsem 2 v 1

aponchie
30. pro 2007

a jak ses zatim rozhodla?

slunatko.24.let
autor
30. pro 2007

spise pro deltim ale uvidime jukneme i na dalsi

ulicnice
30. pro 2007

no a je to tady 😀

aponchie
30. pro 2007

ja si myslim ze s tim deltimem udelas lip ale design ma lepsi tako 😀 me se zda velmi podobny Hoco temto kocarkum vzhledove a hodne se mi libi jen nevim jak je ted cenove nove tako a hoco ale asi nic moc rozdil

ulicnice
30. pro 2007

Já souhlasím s aponchie - když už mezi těmi dvěma, tak Deltim.

jaruskaaaa
31. pro 2007

je to favorit..tako jsme vypustili ... jestli máte typ na nějaký nenáročný levný kočárek tajk pošlete odkaz do konce týdne chceme kočárek objednat

jaruskaaaa
31. pro 2007

píšu to já(slunatko.24.let) zapoměla jsem heslo tak se budu objevovat pdo toutou přezdívkou..je to moje kamarádka tak mi nabídla že smím napsat pod její přezdívkou

aponchie
1. led 2008

ted sem kukala na caryfuk.cz Deltim je tam za 5900kc,5400,5300Kc ale je tam cesky kocarek Patron Zephyr za6900a ten vypada celkem slusne http://www.caryfuk.cz/action/akce-kocarky?page=2
za 7300 baby welt oregon http://www.detskyraj.cz/oddeleni/34-kombinovane a je tam i Hoco diamond za 8300ten je suprovej

ulicnice
1. led 2008

slunatko, to se ti teda povedlo 😀 😀 😀 Ne, že bych se posmívala - mně se to samé stalo na mimibazaru. 🙂 No jo, člověk má jiné starosti a nemůže si všechno pamatovat.
Známá má Babypoint V3 a je s ním spokojená. http://www.babyportal.cz/komplet-babypoint-v3#a.... Zkus podívat. Je to tedy vzhledově něco úplně jiného, ale za kouknutí nic nedáš. Je za nějakých 6 tis. a kousek. Má přední kola otočná - jak jsem psala už dřív, na ty já nedám dopustit, je to úplně jiné ježdění než s pevnými koly.