Kočík Babypoint V3. Máte s ním skúsenosti?

bielanevesta
11. únor 2008

Prosím vás o skúsenosti a názory na tento kočík, ďakujem 😉 🙂

vendulka
11. únor 2008

Ahojky, mě se tento kočárek taky líbí, takže šup sem s radama a názorama... 😉

vendulka
11. únor 2008

Hnedka mi padl do oka jak jsem ho viděla... 🙂

zuzkagu
11. únor 2008

Baby tak si radšej prečítajte názory iných maminiek,
vyskúšajte pohľadať tu
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

JA som na ten kočík čítala ztial samé negatíva. je to poľský kočík s kopec nedostatkami.
Zuzana

marcelka11
11. únor 2008

Ahojte. My tento kocik pouzivame uz tretí mesiac a som s nim velmi spokojna. Zatial sme vyskusali len vanicku, ktorá je priestranná a vojde mi do nej v pohode hrubý fusak aj s polročným bábom, ešte máme rezervu / co si u niektorych vychytenych kocikov neviem predstavit, vanicky mi pridu velmi malicke./ Manipulácia s kočíkom je asi ako u kazdeho typu otazkou zvyku. Zo zaciatku sme mali klasicky typ kocika, ktory bol strasne tazky, pripadal mi neforemny a po prehodeni rucky sa skoro vobec nedal ovladat. Tento ide velmi lahucko, sice horsie ked bol sneh a je potrebne sa trochu viac posnazit pri prechadzani cez "prekazku" a pod. kvoli umelohmotnym kolieskam vpredu. Inak OK. Rucka sa jednoducho nastavuje a kocik je aj dobre zlozitelny a skladny.Uz sa tesim na sportovu verziu. Kocik ma moderny dizajn a dobru cenu. Urcite su aj kvalitnejsie, ale drahsie ☹ Ja tuto kupu zatial nelutujem 😉

jesssie
12. únor 2008

Pridávam sa k názoru ktorý tu vyslovila Zuzkagu. Tento kočík sme obzerali aj my asi v dvoch obchodoch a čítala som aj názory mamičiek v čechách na nejakom pokece. Tuším to bolo to baby.cafe.cz. 😖
Nám ho neodporúčal sám pradavač. Vraj cena zodpovedá kvalite. Neviem to objektívne posúdiť keďže som ho nepoužívala ale skúšali sme tam posadiť našu Vikuš /bude mať tri roky/ a tá strieška na športovej časti jej zakryla celú tváričku keď sme ju sklopili. Museli sme ju stadiaľ zachraňovať. 😕
Inak na pohľad vyzerá ten kočík celkom dobre, veď aj preto sme ho obzerali. Treba si fakt vyskúšať v obchode. Spomínam si, že mne sa napr. nepáčila tá autosedačka, ktorá sa dá naň nakliknúť. Mala striešku len takú handričku pokrčenú a ani predavačke sa to nepodarilo vyrovnať za ten čas čo sme to obzerali. Nakoniec rezignovala s poznámkou, že to bolo asi tak zle zložené od výroby.
Tak vám želám aby ste sa dobre rozhodli.

krista
6. říj 2008

enja • 1d • 8. březen 2008 v 10:43
Nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Babypoint V3 ? V obchodě mě od něj prodavačka přímo odrazovala, že je hodně poruchový. Chápu, že cena asi odpovídá kvalitě, ale je opravdu hrozný? Případně poraďte, prosím, jaký kočík do cca 7 tisíc. Děkuji.

casiopeia • 34tt • 6. červenec 2008 v 11:48
Taky by mě zajímalo jaký je ohledně poruchovosti. Co jsem se dívala v obchodě, tak jsem z něj byla nadšená. Moc se mi líbí.

kpetra • 1d • 6. červenec 2008 v 19:52
Ahoj. Tady si můžete přečíst ohlasy na tento kočárek: http://www.miminko.estranky.cz/clanky/Kocarky/J... , většinou si opravdu jenom stěžují.

andybe • 20. srpen 2008 v 07:09
co hovorite na tento kocik? Zene sa velmi paci.. ale ja by som radsej BabyWelt Booster GT4.
V3ka sa mi zda... nekvalitna..... mate s snim skusenosti? Ak ano.. ake?

Vdaka..

danuska24 • 1d • 20. srpen 2008 v 11:20
IP

martina48 • 1d • 20. srpen 2008 ve 21:02
andybe...moja prvá kúpa bola práve V3,ale coneco...to je tá istá značka,len premenovaná na babypoint...coneco V3,som mala 2krát za jeden mesiac reklamovaný 😒

kakauko • 1d • 24. srpen 2008 v 15:07
V3 jsem měla 2 měsíce a už bych si ho nekoupila... Vyměnili jsme ho po 2 měsících za jiný. Teď máme stejný typ, ale kvalita je úplně jiná...Je to rozdíl jako 100 a 1... V3 je sice lehce skladatelný a celkem lehoučký, ale strašně tvrdý, jakákoliv drobná nerovnost na cestě je šílené drkocání, malá se mi díky tomu budila, chtělo to z ní vytřást duši.. Prostě všechno dělané "horkou jehlou"... Jo a taky pozor na tu zelenou barvu!!! Chytaly se mi na ni roje takových těch malých mušek co lítají na pestrou barvu-i když ta zelenkavá na kočárku není vůbec pestrá, ale bleďounká.. Prostě děs, nejhorší bylo projet pod rozkvetlými lipami-no nikdy víc!!!

xena22 • 2d, 22tt • Včera ve 12:59
Ma este niekto nejake skusenosti???

sisinka5 • 1d • Dnes v 11:43
V3 coneco mam jedine co sa mi nepaci je to ze sportova cast sa neda dat do polohy lahutada dietatko je stale akoby v polosede.Preto kupujeme novy kocik pretoze maly ked mi zaspi na prechadzke vstane ako dolamany.

krista
1. led 2009

petrastudent • Včera ve 21:55
Ahojky, htěla bych vás poprosit o váš názor na tento kočárek moc se mi líbí a tak bych chtěla znát názory maminek, které ho mají. (Jak se s ním jezdí, poruchovost, barvy...) Předem děkuji

danuska24
2. led 2009

mali sme ho, bol to nas prvy kociar - tak sme sa na nom poucili coho sa vyvarovat pri dalsom... odpadlo nam 2x velke koleso, tak sme ho davali reklamovat, po reklamacii ani nie za tyzden sa to zopakovalo.. ked boli nejake kamienky na ceste tak som musela kociar naklonit na seba aby som presla. a tiez sa mi nepacila sportova cast-ze sa nedala polohovat do lahu.
ponaucena tymto kociarom - kolieska jednoznacne na loziskach a velke nafukovacie. (momentalne mame speedi sx)

krista
23. bře 2009

maja23 • 1d • Včera v 11:57
Ahojte, chcela by som sa opýtať, či má niekto skúsenosti s týmto kočíkom?

krista
25. dub 2009

petula.bir • 63tt • Dnes v 17:03
Ahojky mamči chtěla bych se zeptat zda máte některá zkušennost s tímto kočárkem.Zamilovala jsem se do něj na první pohled!!!! Ale nikde jsem nic moc neneašla ,,, no spíš nic než moc 😀

Moc děkuji za odpovědi 😀 zatím papa a ať Vám prcci pěkně rostou 🙂

lesha
12. čer 2009

😉 my takiston mame ten kocik a som s nim maximalne spokojna

lamada181
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majapalma
11. srp 2009

ahojte, tento kocík mam už 1 rok a som s ním velmi nespokojná. Ideme ho reklamovať. Vznikol nám vsak problem, že predajňa v Prešove zanikla. Má množstvo chýb napr. obal na rukovati pre dieťa a mamu sa rýchlo znici - my ho uz nemame, praskla nam brzda, odpadáva koliesko a co je najhorsie pri nerovnostiach terenu sa sam skladá... takze budte opatrne... mozno sme len nemali stastie.... avsak niektore malickosti na kociku su nedomysledné...

bianka
18. zář 2009

ahojte mamičky, ja tento kočiarik mám, som s nim velmi spokojna, ale nasa ninka uz bude mat 1.rôčik, tak sa ho chystam predat za velmi velmi dobrú cenu... Kociarik som využila, kedze nasa malinka sa narodila do zimy, hlboku verziu -vanicku som mohla pouzivat aj s fusakom v pohode, vanicka je totiz velmi priestranna, a bola v nom az do 7-8 mesiaca, kym si nevedela sama sadnut, a v pohode sa donho zmestila, a pritom nie je vobec malinka..teraz pouzivame sportovu cast, akurat mi trosinka vadi, ze sa neda dat do uplne leziacej polohy...ale inac tento kocik vrelo odporucam, ja som zanho dala 8.900 Sk a po 11mesiacoch pouzivania ho chcem predat za 5000 Sk, je v super stave, ako novy, ak by mal niekto zaujem nech sa ozve, dame si kontakt na e-mail a dohodneme sa, ja byvam v okoli Kosic.. predavam ho len preto, ze uz mame golfovy kociar, a ze uz nepotrebujeme vanicku..inac je super, stabilny, priestranny, ziadne problemy sme s nim nemali..tak sa majte pekne, martina

ivetka2581
21. led 2010

ahojtemi ten kociar mame a keby som vedela aky je kazovy nikdy vzivote nanho ani nekuknem.uz po 3 mesiacoch sa nam pokazil rucka .po dalsich 5 mesiacoch praskla sedacka znova rucka,odisli kolieska brzdy .a teraz ho uz idema dat na reklamaciu po 4 raz uz nam ho odmietaju opravit vraj to robime naschval. ze doteraz ziadnu reklamaciu nat en kociar nemali.neodporuuuuuuuuucam,

vladis
21. led 2010

ahojte my jsme meli tento kocar a nemůžu říct křivé slovo kdybych se mela rozhodovat znova jdu do nej zase meli jsme ho rok a prežil s námi i dovolenou u moře uplně v pohodě

vejula
23. led 2010

čavte kočky... No ja som sa chcela spýtať nie priamo na V3 ale coneco/Babypoint toledo... Nám predavačka tento kočík odporučala, vraj nemali ešte reklamácie. Ale rada by som vedela či máteniektorá s týmto kočíkom skusenosti?
Ďakujem

junaslubica
24. únor 2010

ahojte kocky V3 je jeden z nakazovejsich kocikou a ja sama som ho reklamovala niekolko krat a nakoniec mi vratily aj peniaze a v Beby pointe mi povedali ze cena zodpoveda kociku.Tak to ma vtedy dorazilo a kvalita je kde? a na to mi este raz mila pani povedala ze cena zodpoveda kociku.Vetsy bordel som este nevydela ako je V3 a ten kto trdy ze je snim spokojny tak je jeden z tisica 🙂

marykate23
2. kvě 2010

prosim o pomoc ak sa viznate vkociku babi point mam auto sečdaku a neda sa nasadit apritom je taka ista ako tie druhe na fotkach ktore maju sedacku dakujem za odpoved.

luciarichard
2. kvě 2010

Ahojte my mame sice baby point V4 ale som maximalne spokojna 😉

zuzuh
3. kvě 2010

marykate23 - na tej sedacke musis mat adapter na kocik. Iny je pre V3 aj pre V4. Je sucastou autosedacky - neda sa dodatocne domontovat.

marykate23
3. kvě 2010

dakujem zuzuh ja som kupila auto sedacku a adapter mi ktomu nedali a pritom som sa pitala ci to bude pasovat apovedali ze hej kupila som ju pod ruku neviete ci sa da niegde zohnat taki adapter kupilabi som nerozumiem ako niekto moze oklamat mamicku zdvoma detmi viete kupovala som ju sama a velmi sa vtom neviznam dakujem za radu.

zuzuh
3. kvě 2010

adapter sa neda dokupit, Musi byt tam namontovany od vyrobcu ak ho nemas tak ju nedas na kocik. Tieto sedacky sa vyrabaju v 3 prevedeniach : s adapterom na V3, s adapterom na V4 a bez adaptera a tu mas pravdepodobne ty

ani3012
19. kvě 2010

tak ja mám teraz tiež V3 a som veľmi spokojná.Tiež by som si ho kúpila zase,ale ako niekto písal,športová časť nejde do ľahu.To je jediná vec,čo mi vadí
a ozaj! Tá strieška na autosedačke-tak my ju tam už nemáme,lebo sa nám zlomila.To bolo naozaj len také slabé nič moc,ale vôbec nám nechýbala.Penovú rúčku sme nahradili iným mäkkým materiálom,ani nieje poznať,že je to menené

kikastar
27. říj 2010

ahojte,autosedacka k tomu kociaru sa da kupit aj s adpaptermi....najdete ich na tejto adrese...http://www.detskezbozi.com/inshop/autosedacky/p...

zuzikkaa
29. pro 2010

ahoj,,tiez mam V4,,zatial nemozem povedat nic zle.pokial nieje zly teren tak je to OK 😀 pouzivam ho hlavne narychlo do mesta-obchodu alebo do auta lebo sa da rychlo skladat & nieje velky do kufra.malemu ta sportova sedacka nevadi,nikdy nemal problem so spanim.tu hodku-dve co si babo zdriemne to nieje az tak hrozne.ocenujem ze nieje siroky cez zadne kolesa cize nieje problem do vytahu a uzke dvere!!!co sa tyka madla a rucky nam sa este nerozpadaju. momentalne ho pouzivam fakt iba do auta,lebo do snehu teda nieje to mam quinny FC XL
inak ten BP V4 predavam ak by bola nejaka nenarocna mamina.na cene sa mozme aj dohodnut.stacia nam uz iba nejake golfky tak posuvame-len zatim nikto nic ☹ ☹ ☹

zuzikkaa
30. pro 2010

inac baby k tej sedcke- to ze sa sklapa cela je urcite lepsie a zdravsie pre chrbatik ako ked date dieta iba do pololahu!!! ved sa na tento isty styl vyrabaju aj kancelarske stolicky...
je to aj prakticke,,drobec sa vam v kociku nesmyka a aj ked este nevie dobre sediet mozte ho nechat aj vo vyssej polohe a moze kukat na svet 😀 v tomto by som problem nevidela 🙂

kriiiska
20. pro 2011

V Space Collection mám už 8 měsíců byl kupovaný z bazaru za 1800kča moc se mi líbil už na první pohled sice trochu zlobila brzda která časem púraskla uplně ale za 300kč mi v jednom obchodě šikovný pan prodavač namontoval novoucož není tak závratné při sjíždění schodů se sice začne rozkládat ale jak mi bylo řečeno kočárek není do terénu ale do města takže pokud budete drandit po polích asi to bude chtít něco jiného mojí málé je 8 měsíců a i s 8,5kg se mi do hloboké korby vejde v leže i s fusakem a kombinezou což asi u jinejch kočárků nepůjde a pokud letos napadne hodně sněhu tak asi vytáhnu sáně nemůžu si ho vynachválit a moc se těším do sportovní verze na jaře a o skladnosti do auta ani nepíšu korbu strčím do kufru a podvozek za sedačku řidiče v našem malém suzuku swiftu a ještě se do zadu vejdou dva lidi