Kočík Capri El - jot. Znáte ho?

kykynka
3. črc 2008

Capri eljot znáte ho

frog
4. črc 2008

Neznám,ale vypadá fakt good 😉

kykynka
autor
4. črc 2008

Vypadá hezky ale nic o něm nevím... ☹

emjee
3. lis 2008

mate niekto akykolvek el-jot kocik? zda sa mi, ze je to presne to co hladam, ale chcela by som poznat vase skusenosti

mkr
3. lis 2008

vypadá podobně jako bolder a ještě podobný značky jinak pozor na boudičku podle mě bude krátká v lehu u sportáku za tu cenu je supr

mkr
3. lis 2008

další v coss a firkon

emjee
4. lis 2008

mkr mne to teda podobne nepripada, tento by mal byt hojdaci, kdezto upevnenie na tom bolder mi prijde take dost napevno

nikto nema takyto kocik?

mici11
5. led 2009

Ahojte, chcem sa opytat mate niekto tento kocik? Ak hej mozte mi napisat, ake s nim mate skusenosti? Dakujem velmi pekne.
http://www.anjelik.okshop.eu/kombinovany-kocik-...

janakla
6. led 2009

Příští týden se na něj jedu podívat a zřejmě ho i koupím, tak se pak ozvu

mici11
6. led 2009

Janakla dakujem vopred za info. Pomozes mi tym, velmi sa mi paci 😉

mici11
11. led 2009

Nikto? ☹

janakla
19. led 2009

Tak ho mám doma 🙂
Za tu cenu mi přijde super. Nevypadá lecině, korbička je hezky velká, sporťák jde skoro uplně do lehu, nožičky u sporťáku jdou narovnat, konstrukce se skládá velmi lehce.
Jediné co nás zarazilo byla kolečka. Na netu jsem našla, že jsou nafukovací, ale nejsou - jsou bantamová. Přesto jsem se rozhodli ho koupit. Snad bude dobře sloužit.

mici11
20. led 2009

Janakla dakujem velmi pekne za info. Zatial ho mam medzi favoritmi 🙂 😉

gabosh
23. led 2009

Ahoj,

ještě bych se moc chtěla zeptat jestli nevíte vnitřní rozměry korby a také šíři a délku sportovní nástavby. Potom by mě zajímalo, jestli by se kočárek teoreticky vlezl do kufru normální Fábie i s korbičkou??? Záleží asi na rozchodu kol. Kolik je prosím šíře kočárku, když se zadní kola sundají?? A ještě péruje a houpe kočárek dobře??Díky moc