Kočík Chipolino Perfecta 2009. Viete o ňom niečo?

ozi
22. dub 2009

Ahojky, celkom sa mi páči tento tento kočík, ale veľa o ňom neviem. A ani baby na Slovensku mi nevedia poradiť. Viete o ňom niečo aspoň vy? Jeho výhody, či nevýhody? Videl ho už niekto? Má ho niekto? Alebo aspoň odskúšaný? Dík za každú pomoc. http://bobacik.mimishop.cz/detail.php?zbozi=980607

ozi
autor
22. dub 2009

Tak vám zatiaľ ďakujem za vyčerpávajúce odpovede ☹ .Aspoň mi napíšte či sa vám páči, alebo iné postrehy.

johanda
23. dub 2009

ozi, řekla bych, že za tu cenu seženeš i lepší sporťáky. Ty Chipoliny jsou méně kvalitní kočáry. Sama mám golfky Chipolino omnia a je na nich vidět, že s precizností to výrobce nepřeháněl, materiály taky nic moc, občas se sekne brzda, bouda je vyloženě šitá horkou jehlou , celý kočár je takový "umělohmotný". Omniu mám jen na popojíždění a do auta, takže jsem hleděla hlavně na cenu a možnost složit je i do auta s malinkým kufrem.
Co se týká vzhledu - perfecta se mi docela líbí, vypadá moderně, ale vadilo by mi těch 12 kg.

cazadora
23. dub 2009

ozi, nemám sice kočár perfecta ale ultra, ale jak píše johanda celý kočár je vesměs takový hrkací. Ta bouda mě překvapila že i johanda kritizuje, mě nedrží zavřená ani jedna strana(budem reklamovat) a okýnko na boudičce se začíná párat a to pozor máme ho 3 týdny. Provedení sezení pro dítko mi přijde vpohodě a vyhovuje nám, ale co mi vadí nejvíc je že kolečka dělají strašný randál. Takže závěr kočárky se mi vesměs líbí ale už bych si chipolino nekoupila

ozi
autor
24. dub 2009

Tak vám ďakujem, musím sa popozerať teda po niečom inom. ☹

krista
2. dub 2010

erinka83 (1 dítě) - 21. bře ve 14:17
Máte zkušenosti s tímto kočárkem?
Neviděla jsem ho zatím na živo, ale líbí se, že jde úplně do lehu a má otočnou sedačku....

nelar - 21. bře ve 20:46
Ahoj, zkušenosti nemám. Ale mě zaujaly od Chipolina ultra nebo flora - mají přehazovací rukojeť. Neviděla jsi, neznáš?

erinka83 (1 dítě) - 21. bře ve 21:19
Ultra se mi zdá, že má malé kolečka, ale naživo jsem taky neviděla....

erinka83 (1 dítě) - 24. bře v 19:53
Tak ho máme doma, dojmy zatím supr, první vycházka mě nadchla I když vzhledem k předchozímu kočáru stačí málo Lehce se ovládá, stříška je supr, když jsem ji hodně stáhla, nesvítilo na malou sluníčko... Sedačku mám proti směru, úplně v lehu, s nánožníkem... Takže zatím doporučuju

selene (1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2010 (19. tt)) - 27. bře ve 12:20
ahoj, taky se mi líbí Chipolina. Neviděla jsem je ale naživo, koukám na to zatím přes net. Někde jsem četla recenzi, a moc ho nechválili. Mě se na něm líbí to, že mě přijde jako kočár skladnej i vypadá že konstrukce by mohla být lehká.

erinka83 (1 dítě) - 27. bře v 19:26
A mně zas prodavačka v obchodě říkala, že na Chipolina nemají stížnosti a to tam prodávají kde co... No skladnej...musí se oddělat sedačka, teda na nějakém obrázku jsme ho našli složený i se sedačkou, tak to musíme vykoumat... A lehkej celkem je, i když do tramvaje bych ho asi sama nevynesla...
Ale zatím jsme pořád spokojená

kaninka2 (1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2010 (24. tt)) - Včera v 10:35
erinka - Chci se zeptat, co kolečka? Dělají rachot na nerovném terénu a nebo to zvládají v pohodě? Jak je kočárek odpružený? Já teda osobně Chipolino moc nemusím, jsou to takové levné napodobeniny, ale konkrétně tenhle typ mě na první pohled hodně oslovil. Chodím o okukovat do obchodu a v té zelené barvičce je naprosto úžasnej

erinka83 (1 dítě) - Včera v 18:35
Na "čistém" terénu naprosto v pohodě, třeba teď, když je ještě někde zbytek posypu, to trochu skřípe, jestli kolečka nehrkají jsem se ptala v obchodě a říkali, že jsou gumová, takže ne, není to jako některý golfky, to je fakt hrůza Ale ta konstrukce je krapet "rozhrkaná", nevím, jak jinak to říct, není to nic hrozného, ale jela jsem vedle Quinny Speedi (byl můj favorit, ale nejde otočit sedačka ) a ten byl rozhodně tišší... Jako jsem na ten rachot dost citlivá a tohle mi nevadí.... a odpružení já osobně moc nerozumím, když jedem po nerovném terénu, tak to trochu hází... ale zatím jsem nenašla nic, kvůli čemu bych litovala

kaninka2 (1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2010 (24. tt)) - Včera v 19:05
Moc děkuji za odpověď tak nějak jsem si to představovala, tak že to není kočárek na rozbité cesty apod. Škoda, moc se mi líbí

erinka83 (1 dítě) - Včera ve 20:01
No to nee... já bydlím ve městě, takže pro většinu našeho vycházkového terénu je supr

dracekmracek
14. dub 2010

My máme chipolino ode dneška,mě nijak extra levný nepřijde 😅 jela jsem s ním teda asi jen hodinu ale přijde mi super a lehounký,ovladatelný jednou rukou.oproti našemu paráda 🙂 asi na každém kočárku je něco 🙂 snad budu spokojená teda hlavně Lukášek 😵

dracekmracek
15. dub 2010

akorát mi vadí ty kolečka,že nejsou nafukovací....uvidíme dneska jedeme poprvé 🙂

erinka83
15. bře 2011

nemáte někdo vložnou tašku na prodej? v červené barvě 🙂

erinka83
11. čer 2011

Používáte někdo skejt?? Potřebovala bych poradit konkrétní typ....