Kočík I´coo Targo Country. Skúsenosti?

kousinka
28. bře 2008

Ahojky, má někdo zkušenosti s I´coo Targo Country ? ale s loňskou kolekcí ?

jumik
28. bře 2008

Kousi tady je o něm diskuze http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums... taky se mi líbí ale moc ho nechválí ☹
vybrat kočár bude asi peklo, protože bych chtěla nějaký dobrý do terénu k psovi a navíc aby měl polohování zad v korbě a otočnou sportovní sedačku a začínám mít dojem, že je to nesplnitelné 😝

marlene
28. bře 2008

kousinka,
je dost tazky a nechodi sa s nim dobre.nam sa tiez na zaciatku pacil,ale nekoniec sme sa rozhodli pre buzz.

kousinka
autor
28. bře 2008

mno nám se s ním v krámě jezdilo dobře... celkem splňoval vše ... ale prý je ten podvozek poruchovej ☹ což prý teď odbourali .. jenže ty nový barvy se nám vůbec nelíbí ☹ ach jo ☹
quinny nee ☹ neprošel přes manžu ☹
přesně jumík ach jo ☹

kajule
28. bře 2008

Tak ja s nim zkusenost teda nemam...jsem tady jenom proto, pac jsem rada, ze jsem na tebe zase taky vubec narazila. 😉

kousinka
autor
28. bře 2008

kájul ty si vobluda 😀 😀 😀 to mi chceš říct že nevíš kde mě najít ? 😀
takže neporadíš jo ? no to si teda kamarádka 😠 😝 😀

pro nás by bylo ideální kdyby se ten letošní podvozek dal zkombinovat s loňskou modrou korbičkou ☹ pak by to bylo naprosto bez problémů 😀 ale to bych chtěla asi moc co ? 😀

gangulienka
28. bře 2008

ahoj ja mam I coo I pod a s tym som velmi spokojna, tiez som uvazovala nad country ale potrebovala som skladnejsi kocik kvoli malemu autu...a tieto kolieska nie su ani male ani velke

kajule
28. bře 2008

Kousi, je mi lito neporadim...to vis, radoby kamaradkam, ktery se na me tady ani nepodivaj, nemam co radit. 😝 Navic jsi o mne rekla, ze jsem obluda. ☹ 😢

kousinka
autor
28. bře 2008

kajule protože jsi 😀 ale to ty přeci už dávno víš ne ? 😉 navíc vidíš jak jsem zaneprázdněná 😀 to víš tobě se to mluví ty už máš vybráno a ozkoušeno 😀 ale já musim bojovat nejen se sebou ale i s manžou 😀 😀

gangulienka a nemáš problémy s těma krytkama na kolečkách ? manža tuhle variantu rovnou vyřadil že se pod to bude chytat sníh a kamínky ☹

kajule
28. bře 2008

No tak dobre pipko, tak jsem teda vobluda. 😝
To vis, mne do toho Petan nastesti nijak nekecal. 😎 Taky by si to mohl zkusit jednou. Ja jsem vybrala typ, na barve jsme se shodli a kolecka se mu taky libej, kze v pohode. 😎
Jinac koukam, ze ten muj vytvor mas porad jeste v albicku. 😵

senja
6. únor 2009

Ahoj holky, kdo ma jake zkusenosti s jakymkoliv modelem kocarku I'COO prosim napiste. Predevsim me zajima model Peak 8. Diky 😉

kurka
6. únor 2009

Ahoj pridavam se s zadosti o zkusenosti. Diky vsem

lucijda
7. únor 2009

Ahoj zkušenost zatím nemám, jen se nám líbil v obchodě přežil manželovo sado machince, tak jsme ho objednali 🙂 A to s ním třískal jako blázen když se učil ho skládat 😅 Máme obj ICOO Peak 4 model 2009

terkytka
10. únor 2009

Ahojky, my máme Platona a zatím naprostá spokojenost, i když jsem byla venku zatím jenom jednou 😀 krásně péruje, takže hrboly přejede hravě, natáčecí kola tak akorát a hlavně má vysoko korbu a madlo se dá hodně vytáhnout, měřím 175 cm, tak abych se nemusela ohybat.

senja
21. únor 2009

Holky nerikejte, ze I'COO tu temer nikdo nema! 😕

bejby29
21. únor 2009

Baby, ja som ako prvy kupila I"coo verziu Rock Star Baby a bola som celkom spokojna.. Ma siroku vanicku, co je velke plus, lebo babo tam ma kopec miesta. Mne sa tam mala zmestila este v siedmom mesiaci, aj ked uz nechcela.. Teraz ho predavam uplne za smiesnu cenu, tak keby ste mali zaujem.. Predavam komplet trojkombinaciu, pribalim aj tasku zadarmo.. Je cerveny, vo vybornom stave..

senja
22. únor 2009

bejby29 Na jakem podvozku to je, resp. jaky model?

bejby29
22. únor 2009

senja, pozri moj album, tam je.. Je to rok 2008, vo vybornom stave.. Je to kolekcia Tica Torresa z Bon Jovi

kousinka
autor
22. únor 2009

senja nemá ☹ proto taky referencí moc nenajdeš 😀

my nakonec na těch pár (a vesměs špatnejch) nedali a icoo koupili 😉 a zatím jen samá pozitiva - ale targo fakt asi není pro každého ☹ řídí se naprosto jinak než ostatní kočáry, nesmíš mu prostě poroučet 😀 😀 jen tak něžně ho popošťuchovat 🙂 a taky ta kolečka jsou dost "divná" - prostě neni den aby mě někdo neupozornil že mi upadne ☹ šmatlaj no 😀

ale korbičky super prostorný

senja
23. únor 2009

kousinka A pritom vypada vazne fajn ze vseho, co jsem videla ☹ Je moc tezky? Nevis kde by se na nej dalo mrknout v Praze?

bejby29 Divala jsem se, ale nepochopila jsem ktery to je 😀 Ten zluty? Neni to nahodou Bugaboo?

bejby29
23. únor 2009

Nie, ten cerveny.. Ten zlty je Bugaboo

krista
21. kvě 2009

haninka • 1d • 6. květen 2008 v 17:01
Ahojte maminy,
nemáte zkušenosti s tímto kočárkem?:
http://www.eshopbaby.cz/katalog/targo-country-k...

Díky 🙂

smardik • 1d, snž • 6. květen 2008 v 19:14
o tom tvém kočárku byla zrovna dnes diskuse na MMB: kousek kopíruju: Hele tak jsem se pídila po tom kočárku I´coo Targo Contry a čtěte co sem se dočetla-cituji "Dobrý den,koupila jsem kočárek I´coo Targo Country.Asi po dvou měsících praskala po běžném používání vzpěra na podvozku kočárku.Kočárek se nám z reklamace vrátil opraven se sdělením, že oprava byla provedena nad rámec a reklamace nebyla uznána.Za další dva měsíce vzpěra opět praskla na stejném místě a kočárek byl opět opraven a vrácen se stejným sdělením.Nyní (po 8 měsících od koupě) nám stejná závada vznikla potřetí,můžete nám poradit jak nyní postupovat? Na internetu jsem se dočetla, že kočárek byl z důvodu konstrukční chyby stažen z prodeje..." Takže tento taky škrtáme ze seznamu pomyslných kupů

Na tento kočárek jsem četla někde jinde v diskusi o kočárcích špatné věci - že to zatáčení nápravy je na nic a zasekává se, atd, že do terénu zcela nevhodný, přestože se jmenuje "country", atd... I'Coo dělali suprové kočáry, co Platon 4 Air, to by měla být spolehlivá vozítka...

ještě jsem koukala na net a našla varování inspekce o nebezpečných kočárcích a ten tvůj tam sice nebyl ale byl tam jiný od této značky - http://www.modernirodina.cz/pozor-na-zavadne-ko... asi bych se koukala po jiném

haninka • 1d • 7. květen 2008 v 10:41
Ahoj Smardiku,
díky za mail. Rozhodně nechci nijak spochybňovat to, co napsala pani, ale jelikož jsem už měla vybraných asi 5 kočárků, tak na každý jsem našla i nějakou negativní odpověď. Jednou jim praskne brzda, jednou se jim párá bouda, pak konstrukce po pár měsících zatáčí, nebo jsou moc těžké, nebo do nich moc fouká. Takže zatím od každýho který jsem našla, by mě odradili. Je fakt těžké něco najít, ale na každým šprochu pravdy trochu. Ještě jsem ho ani neviděla v reálu, takže uvidíme. Vy už kočár máte??..nebo nesháníte?
Mým 2. favoritem je Bebecar Stylo at. Četla jsem, že tam se zase šisuje červená barva, fouká do něj, a je moc těžký..naproti takovej Implast Border, kterej má zatáčet a nezatáčí od 1. pohledu vypadá jako děsnej šmejd, a zpracování má taky hrozný, boudička vyloženě fórová, tak když se koukneš tady na diskuzi, mámy jsou z něj nadšený a přijde jim krásnej. 😒
Nevim nevim, jak se těma reakcema řídit ☹

Přesto díky moc 🙂

nikusa • 1d • 7. květen 2008 v 10:59
My jdeme do I´coo Platon 8, je hodne podobny jako Targo Country, delala jsem si srovnani a jsou tam nektere funkce navic a mel by byt lehci. Pevne doufam, ze kdyz pred 5 lety meli problem s temi ftalaty u Platona 3, tak Platon 8 uz bude v pohode. Docela me to prekvapilo, Nemci jsou vetsinou na kvalitu dost "cimprlich". Pokud Ti jde o barvne korby, co ma Targo, tak ty se daj nasadit i na Platona. Jo a budu ho objednavat pres eshop z Nemecka, vyjde tak o 4tis. levněji nez u nas.

haninka • 1d • 7. květen 2008 v 11:03
Ahoj Nikusa,
super. Díky za info. Taky jsem koukala na německé stránky a nechápala jsem, že tam výjde tak levně. Můžeš mi prosím poslat odkaz odkud ho budete brát??
A nevíš jaký je rozdíl mezi Platon 8 a Targo Country?? má ty vyrovnávací kola, nebo jen natáčecí? nebo nemá hl. korbu ale jen tašku? Četla jsi nějaký pozit. recenze??

Díky 🙂

nikusa • 1d • 7. květen 2008 ve 13:47
Odkaz na německej shop Ti pošlu do IP. Už jsem ho dneska zaplatila.
Pak Ti tam pošlu taky na český shop, kde si můžeš udělat dát porovnat produkty a uvidíš rozdíly mezi Platonem a Targo. Já jsem slyšela jen obecně, že Icoo jsou dobrý kočárky, Platon 8, co budeme mít my je nový a nikoho s ním ještě neznám. Sami jsme ho viděli na živo a vypadal dost dobře. Já měla původně vybranou německou Teutonii Mistral S a když ho viděl můj chlap, tak řekl, že je to smejd a to ten šmejd byl přes 20tis... No já si to teda nemyslím, ale abych od něj měla pokoj, vzala jsme ho na okouknutí Icoo a ten už se mu líbil a schválil ho.
No když budej blbej, tak to mám aspoň na koho hodit 😀 , já chtěla Teutonii 😀 .

Takže co se týče těch rozdílů mezi Platonem a Targem (první budu psát Platona, pak za lomítkem Targo):

Slitina / Alu
Přední natáčecí kola u obou, u Platona ještě píšou, že jsou i naklápěcí.... tak nevím, jestli je to něco navíc nebo je to totéž
Aretace ano / Aretace ne
Kola plast / nafukovací
Průměr kol 28 / 31
Odpružení kol výrazné / ano (ale asi ne výrazné...)
Minimální výška / maximální výška rukojeti: (cm) 97 /115,5 // 58/104
Rukojeť: imitace kůže / pěna
Snadné přetažení boudičky čelem k dítěti: ano / ne

Jinak je to víceméně stejné, já jsem chtěla hlavně možnost té aretace kol. Zbytek pošlu do IP. Tak šťastnou volbu 😉

haninka • 1d • 8. květen 2008 v 19:44
Nikuš díkec za info. Jsem na něj zvědavá. My jsme teutonii viděli, ale nevim přesně jakou..měla vpředu malá kolečka a to jsme nechtěli, ale pani prodavačka ho vychvalovala do nebes 😀

Jestli ho mají někde v Hradci, nevíš??

mirka755 • 1d, 35tt • 20. červenec 2008 v 07:16
ahojky opravdu tu není někdo kdo má tento kočárek? Kamarádka se o něj začala zajímat 🙂, ale nemá net tak jí to zjišťuji 🙂

andy21 • 1d • 20. červenec 2008 v 11:32
ahoj tak já se o něj taky dost zajímá, je to náš favoritm, ale ještě jsme ho neviděli naživo a zajímalo by mě, jestli tu má některá mamča zkušenost??

mirka755 • 1d, 35tt • 20. červenec 2008 ve 12:22
všude jenom píšou že dřív byli špatné, poruchové. Tohle je letošní kolekce, tak vůbec s kamarádkou netušíme co si máme myslet :(

andy21 • 1d • 20. červenec 2008 ve 12:25
Taky jsem to četla, hodně kritiky...... 😖 Teď mě zaujaly i kočárky V-cross, ale určitě neř se pro nějaký rozhodnu, vyzkouším si ho naživo 😉

mirka755 • 1d, 35tt • 20. červenec 2008 v 19:34
u nás tedy bude snažení až koncem roku, ale hlavní favorit je u mě Firkon quatro. Má vše co chci od kočárku, hodně lidí na ně také nadává, ale mám kamarádky "čerstvé maminky" a jsou s Firkonem moc spokojené 🙂. Kamarádka má rodit do měsíce a pořád neví jaký kočár si vybrat :D

haninka • 1d • 21. červenec 2008 v 19:44
Ahoj holky,
tak my se nakonec rozhodli pro I´coo Platon 08. Je lepší než targo country. Hlavně má příjemný a nastavitelný pérování. To targo neměl a snad proto byl poruchovej..páč tam něco praskalo..ale už si to moc nepamatuju 🙂

katty_k • 1d • 3. říjen 2008 ve 12:19
Ahoj holky, mam sice kupu casu na vyber kocarku, ale uz se pomalu informuji. Dnes jsem si Platona vyzkousela v praxi a moc se mi libil, i jizda pozpatku se da zvladnout, zkratka si uvedomit, ze clovek musi tocit kocarkem na opacny smer nez chcete jet. Libil se mi prostorny kos na nakupy, nastavitelna rukojet, brzda a hlavne vyborna manipulace. Pani co mi ho ukazovala mela starsi model, tri roky, drhe dite v nem.

Haninka: jsi spokojena? a co ostatni? jestli si vybiram spravne 😉 🙂

haninka • 1d • 3. říjen 2008 v 19:20
Katty, jezdíme s ním týden a musim říct, že spokojenost maximální. Je stabilní, prostorný a super se s nim jezdí ..krásně natáčí kolečka 🙂

sarii • 1d • 19. říjen 2008 v 19:50
Haninko, kde jste kočárek pořídili? Je to můj favorit.

jafi • 1d • 21. říjen 2008 v 11:35
ahoj holky, ja jsem si dneska po dlouhem rozhodovani vybrala kočarek Platon 8. Koukam, ze uz jste ho nekteré vyzkoušely a muzete mi tedy odsouhlasit, že se bude hodit i do terénu na hory, do lesa a nerovné cesty? Je sportak dost velky pro deti-prostorny? a nevite kde se da koupit v nemecku levneji nebo na kterych stránkách. diky

campi • 1d • 21. říjen 2008 v 11:49
Ahoj jafi, my se chystame do Drazdan, mam katalog z Rakouska, kde je Platon za 528 EUR, tak by se to melo pohybovat kolem teto ceny. Kvuli kocarku by se cesta asi nevyplatila, ale na cele vybave se dost usetri (treba vybrany monitor dechu je levnejsi o 700 Kč apod.). Chceme si pockat na nový model, ten bude v červené barvě a bude mít nafukovací kola - budou ho prodávat pod názvem I´coo Peak 4 Air (ale je to Platon).

Do terenu se urcite hodi, chvalila ho v tomto ohledu moje gynekolozka (mela asi jeden z prvnich vyrobku, dceri je 5 let), jedine je pry tezky, ale to je u terenního kocarku logicke, musi byt stabilni.

terkytka • 1d • 21. říjen 2008 v 11:58
ahojky,
my jsme si taky vybrali Platona, od soboty ho máme doma. letošní model s nenafukovacíma kolama, ale přesto, že jsem chtěla kočárek co zvládne i polní cesty, tak budu jezdit hlavně v Praze, takže aspoň nepíchnu. Kola jsou gumový a ne plastový, takže takovej kompromis. Jinak jsem z Platona nadšená, ani mi nepřijde, že by byl těžkej, čekala jsem horší váhu. korba je skvěle velká a prostorná a hlavně je vysoko, nebudu se muset tolik ohýbat k mimču, i madlo se dá krásně vysunout. Na živo je k vidění v Praze v e shop baby obchodě na Chodově,
www.e-shopbaby.cz, udělali nám krásnou cenu, takže za sporťák, korbu, pláštěnky a autosedačku Maxi-cosi cabriofix + adaptéry jsme platili asi 19. tisíc, což mi přijde v pohodě. Doma jsme zjistili vadný nýtek na korbě, což způsobovalo, že se špatně vypínala látka na korbě a byla zkrabacená, ale hned nám dali novej díl, měli ho rovnou na prodejně. Při objednávce z Německa by to bylo horší, v tomhle je výhoda kupovat v Čechách.
Campi, jaký budou bravy v nový kolekci? Abych nelitovala 🙂

campi • 1d • 21. říjen 2008 ve 12:32
Terkytko: udelali vam fakt hezkou cenu, maxi cosi sedacku bychom chteli taky. Barvy budou myslim stejny, jenom je navic ta cervena. Jakou barvu jste vybrali vy?
Na sportaku se mi libi, ze se do nej bude prckovi potom dobře nastupovat. Možná budou těžší ty nafukovací kola. A taky bude záležet na tom, jakýho budeme mít cvalíka.

Urcite je nevyhoda nakupu kocarku daleko od mista bydliste, ze se blbe resi reklamace. Jak rikam, jenom kvuli kocarku bych do Nemecka nejezdila, ale tcháni to mají do Drážďan 20 minut (kratší cesta než já do Letňan), tak snad bychom to zvládli řešit.

jafi • 1d • 21. říjen 2008 v 19:33
dik za radu, maxi cosi sedačku mam. Takze jenom ty adaptery. Neporovnavala jste to nahodou nektera s kocarky Mutsy? Jinak na chodov se urcite pujdu podivat. Dik terkytko za tip.

terkytka • 1d • 22. říjen 2008 v 08:29
My máme barvu modrou, navy, i když na prodejně měli vystavený černý s protkanou červenou nití a taky nebyl vůbec špatnej. My jsme to s Mutsynou porovnávali, prodavač ji taky doporučoval, ale jednak už je vyšší cena a nevím, jestli bych si zvykla na to opačné zatáčení. I když jde asi o zvyk. A taky my vadil malej nákupní košík pod korbou, v podstatě na nic. Ale to je asi taky detail.
Budete si k autosedačce pořizovat i zaklapávací systém do auta Easyfix či Easybeak? Cena kolem dvou tří tisíc a sedačka se pak v autě už nemusí složitě pásovat, jen se nacvakne. My do toho asi půjdem.

jafi • 1d • 22. říjen 2008 v 10:56
ahoj, no uvidime, jestli pujdeme i do te autosedačky. Uz mam maxi cosi a nebyla taky levna, tak snad ji vyuziji i na druhe ditko pozdeji. Prosim te a nezda se ti ta korba malicka? Pokud pocitas, ze do ni das uz 5 mesicni mimino, ktere ma 8 kg + fusak? je to tedy opravdu vsechno prostorne, jak korba, tak sportak? Mala neni zadny drobek a ja porad ctu, jak si vsechny maminky stezuji na širku atd. kočarku. Tedy nejen Icoo.

jafi • 1d • 22. říjen 2008 v 10:57
Campi dej potom vedet, az budes mit ten novy peak 4 air, jestli je OK. Jeste si pockam na info od tebe, nez koupim Platon 8 nebo tu novou verzi 09. diky

campi • 1d • 22. říjen 2008 v 11:02
jafi: my ho budeme mít ale az v prosinci nebo v lednu. Nikdo nevi, kdy vyjedou s novou kolekci, vetsinou pry cekaji co to jde, aby se doprodala stara... A taky je mozny, ze ten výběr změníme, strašně mě nákupy nebaví, tohle je výsledek naší 2. cesty po obchodech za kočárkem a třeba nám padne do oka ještě něco jiného, takže raději na můj názor nespoléhej🙂

Mutsy jsem mela vybraneho na zacatku tehotenstvi, ale myslim, ze I´coo je vic do terenu, Mutsy se mi zdal takovy tvrdy a spatne manipulovatelny (4wheel) a celkově mě v reále zklamal.

Velikost korbicky neresim, Lada se narodí v lednu, takže bude v hlubočáku s fusakem pár měsíců po narození. Prodavačka nám ale tvrdila, že se ta velikost zbytečně přeceňuje, že jakmile si prcek začne sedat, tak bude chtít koukat a přesune se do sporťáku (i když zase říkají, že by se nemělo dávat dítě sedět, dokud nesedí přirozeně a samo).

kousinka • 1d • 22. říjen 2008 v 11:03
ahojky tak my zrovna targo máme a zatím obrovská spokojenost .. ty recenze jsem četla taky, on ho skoro nikdo nemá, ale vzhledem k tomu že známejm se porouchaly i teutonie a quinny a jané tak jsme prostě šly do toho co se nám líbil ... zatím na něm není jediná chybička a to i terény jezdíme docela dost ...

až něco praskne dám vědět 😀 😀

každopádně na targo musíte mít trochu odvahu nebo ignorovat lidi 😀 😀 ty přední kolečka jsou dost do áčka takže se připravte na okukování a upozorňování že to máte rozbitý 😀 hlavně děti jsou v tomhle naprosto kouzelně bezelstný 😀

je to kočár skoro bych řekla spíš pro chlapa 😀 ta náprava ... ale na manipulaci je dokonalej, jen se mu nesmí moc "poroučet" .. prostě nezatáčet násilím ale spíš jemně zatlačit na stranu a on už si zatočí

terkytka • 1d • 22. říjen 2008 v 11:28
Mně korbička přišla oproti jinejm kočárkům prostorná dost, ale jak říká Campi, taky jsem to až tak neřešila, půl roku bude mít prďola v létě, takže bez fusaku. To mě zaujalo, že kočár nemá každej, pracuju v lékárně a jezdí sem s kočárama spoustu mamin, každá druhá má Jané a to už mi přijde dost okoukaný. I'coo jsem ještě neviděla, akorát v parku v Berlíně, kde jsme byli v září, tam jsem ho viděla poprvý v reálu 😉

kousinka • 1d • 22. říjen 2008 ve 12:19
korbička je velká dost, i když my nejsme moc určující, páč jsme opravdu prcek .. ale i tak myslím že normální mimi v ní bude do půl roku v poklidu.. je docela dlouhá...
já ho viděla před třema rokama na netu, líbil se mi ale o mimi jsem vůbec neuvažovala, tudíž o kočáru taky ne 😀
a pak si ho manžel našel v krámě že takovej by se mu líbil - mezi asi třista dalšíma 😀 tak nám byl asi souzenej ..

má jednoduchý ovládání i sestavování akorát je to dycky takovym fíglem 😀 že to prostě chce fakt přečíst návod 😀 třeba upínání autosedačky jsme furt řešili jak pitomý a přitom to bylo tak jednoduchý 😀 jen sklopit madlo 😀

no nic prchám s kočárem potrápit zase trochu kolemjdoucí 😀

campi • 1d • 22. říjen 2008 v 19:35
nova kolekce - barvy http://www.babyportal.cz/hluboky-kocarek-i-coo-...

ygreen • 1d • 22. říjen 2008 v 19:50
ahoj holky, nedočítám, ale máme Platona 8 černej.
No, je to těžký, na jednu stranu super, na druhou stranu bych za ty peníze očekávala větší "luxus".
Korbička nemá chybu - 83cm - my máme 73 cm a 9,5kg v 5 měsících a ještě se tam nacpem. Je tam zadělaná sítka proti hmyzu.
Kola - super, brzda - po 4 měsících se zadírá a jde blbě zadělávat, rukojeť - super, košík - super veliký (koukala jsem že ten novej vzor podvozku na rok 2009 má košík na prd. Kvalita látky bezva.
Reklamovali jsme ho jednou, páč manžel vyrval pojistku, za kterou se tahá, když chceme kočár složit.
Podvozek - při koupi doporučuju rozdělat a zkontrolovat kola, jdou nám trochu šejdrem a nechat si ukázat jak se zkládá - je to trochu divný 😅 .
Autosedačku nedoporučuju - je strašně mrňavá a hodně sklopená - je to fakt vajíčko, dítěti padá hlavička na hrudník, nebo na stranu. Nohy nám z ní čuměly už ve dvou měsících. Vyhozený prachy. 100krát lepší je koupit Maxi Cosi a adaptéry. Nenechat se ukecat jako my.
Sporťrák - jeli jsme zatím 3x, ale je moc fajn a vřele doporučuju zimní fusak - je hodně teplej, dlouhej a vůbec nemá cenu kupovat vložnou tašku. I když lepší než přehazovací sporťák je přehazovací rukojeť. ALe díky bohu alespoň za ten sporťák. Jsme oba rádi, že na sebe při procházce vidíme 😉
Pláštěnky - ke korbě zdarma, ke sporťáku se musí koupit a je fakt pěkná.
Taška taky dobrá.

Jinak k targo country - taky mi bylo od prodavače řečeno, že kvalita nijaká žádná, tak nevím.

campi • 1d • 22. říjen 2008 ve 20:03
ygreen: díky za zkušenosti, vychází mi pořád dobře.

Bohužel není žádný kočárek ideální☹.
Cena se mi zdá dobrá, za nižší cenu seženeš asi už jenom poláky nebo kopie, jsou mnohem drazší kočárky, zminovaný Mutsy, S4, ale i jané, který má půlka Prahy, apod., nemluvím o bugaboo.

terkytka • 1d • 23. říjen 2008 v 11:04
Campi, vím, že už jsi dřív zmiňovala Bugaboo, hodně moderní design, ale spíš mě nejvíc udivila nízko položená korba, nejsem žádnej čahoun, mám 175 cm, ale kdybych se chtěla nahnout k dítěti, to bych asi musela jít do dřepu 🙂 Jinak souhlasím, že ideální kočár neexistuje, u Platona mi přijde poměr cena/kvalita celkem v pohodě. A byla jsem si jistá, že chci čtyřkolák, spíš kvalitnější, opravdu ne polskej kočárek apod. Nejsem tak bohatá, abych kupovala levný věci, doufám, že Platon vydrž i na další dítě, jestli nějaký ještě bude 😅

campi • 1d • 23. říjen 2008 ve 13:08
Terkytko: ta nízko polozena korba vypada jako velka nevyhoda, ale sousedka bugaboo ma a pry se zatim tak casto neshýbá, aby jí to vadilo (holčička má 3 měsíce). A naopak zkušený mamky říkají, že až začne dítě dělat psí kusy, tak je to i výhoda, páč když vypadne (nemělo by, ale stává se), tak to není z takový vejšky 😲 . Proti bugaboo mám jedinou výhradu - nelíbí se mi vzhled a pak se nám s manžou nepozdává, jakou snobárnu z něj dělají (hollywoodské celebrity, vysoká cena apod.). Naopak je úžasný, jak je lehkej, dobře manipulovatelnej a přesto vhodnej do terénu (po výměně předních koleček na nafukovačky).

Obecně mi dost vadí, že je u nás všechno tak drahý. Z USA se dá bugaboo dovést za 17tis., v Rakousku vychází taky pod dvacet. Ale to jsou i jiný věci - autosedačky, lehátka, deky, oblečení. Stačí zabrousit na stránky britskýho Nextu nebo Mothercaru.

jafi • 1d • 24. říjen 2008 v 09:44
ygreen: prosim te a co jsi rikala tedy vahy kocarku do terenu? Ja mam 5 mesicni holcicku pres 8kg a korbu jeste potrebuji, tak snad se tam vleze v poho.

campi • 1d • 25. říjen 2008 v 07:54
Jeden negativni nazor od prodejce kocarku v Pirne 😠

Pry je i´coo smejd vyrabeny v Cine, mel na nej hodne reklamaci drive, ale i nedavno, takze vubec nedoporucuje.
Nejmin reklamaci ma na teutonii 😒

petreva • 1d • 25. leden 2009 v 07:12
Ahoj holky, narazila jsem na kočárek Icoo Peak 3Air...nemáte někdo zkušenost nebo "známost" kdo ho vlastní?? Jaký je? Nějaké refence...
Pořád se rozhodujeme a už bych měla ráda jasno, drobet mě začíná tlačit čas i zdravíčko. Někde čtu jak jsou to dobré kočárky a zde Campi píše tohle 😅 tak nevím!!!!

matra
21. kvě 2009

Ahojky, tak ja se můžu podělit s velmi špatnou zkušeností s Targem Country... Je pravda, že do osudné chvíle byla naprostá spokojenost, jezdilo se s ním perfektně, teda kromě couvání... 😕 , byl krásně odpružený, bouda se dala pořádně sklopit aby na mimi nesvítilo sluníčko a skládáni do auta taky v pohodě a to mam pežota 106tku. No, tak jsme si vesele tri mesice jezdili a pak si pritel vsimnul že je kočárek nějak nakřivo, tak jsme jej okukovali a kdyz jsem odepla košík, tak jsme našli prasklou rozpěrnou tyč... To bylo před necelými 14 dny... No tyč jsem na druhý den vyztužila, omotala izolepou 😅 a vyrazila ven, jakmile jsem dorazila před dům a otáčela se, tak se najenou smejklo leve predni kolečko a normalně se ulomilo... ☹ Zůstalo ležet na zemi.... Tedka nám kočár stojí v předsíni a prodejce mi tvrdí, že mi to na záruku nevezme, že prý jsme si to urvali sami..... 😠 a jedine ze to na nase náklady zašle do německa..
Mluvila jsem se servisním technikem a ten dal za pravdu nám, žev prý se tyto vady objevují, že se sjíždí pžední kolečka a že to je konstrukční vada a že se tyto kočárky, nebo nějaká serie stahovaly zpět do Německa...
Nezbývá mi nic jiného, pokud nechci přijít o několik tisít tak dát prodejce k soudu, protože jinak to asi nepůjde...
Vám co kočárek máte přeji hodně štěstí at nedopadnete jako já... 😉

matra
21. kvě 2009

Kdybyste měli někdo nějakou podobnou zkušenost nebo nápad jak toto vyřešit budu ráda za info... Brou noc.

matra
23. kvě 2009

☹ Halo nikdo nic

zumka
29. kvě 2009

Ahoj.My sme mali prvý kočík krásny ružový targo country.Až na cúvanie bol super do chvíle kým sa nezačala vanička naklánať až tak že bolo vidno,že dcérka ležala hlavičkou nižšie.A potom sa o pár dní pokazil aj podvozok,kolesá vyzerali ako pokrivené až sa úplne vzpriečili.Naštastie nám uznali bez problémov reklamáciu-stačilo to vybaiť telefonicky a mailom som poslala fotky vzpriečených kolies a vaničky.Volali do Nemecka a tam im povedali,že to sa nedá opraviť a hneď nám vrátili peniaze na druhý deň- čo som bola milo prekvapená 🙂 lebo som už počula veľa problémov z reklamáciami.Asi záleži na serióznosti predajcu.

kousinka
autor
3. čer 2009

☹ to je mi líto holky ☹ já se nechci rouhat ale po osmi měsících hodně ostrýho provozu musim zatím říct - my dobrý 😕
a to fakt jezdíme lesem nelesem, polem nepolem ...
pravda jednou nám kolečko taky hodně šmatlalo, víc než obvykle - byl vypadlej šroubek co tam určuje ten náklon - dali jsme novej a jednou za měsíc dva ho dotáhnu a je to v poho ..
a naší vinou jsme ztratili takovej ten plastovej mačkací čudlík na polohování nožiček - takže servis - jedinej prej v čr a pán teda byl trochu podivnej 😀 nejdřív mu tři měsíce trvalo než to poslal (naštěstí jsme byli pořád v korbě a nožičky nepotřebovali) a pak to dvakrát poslal špatně 😀 (a to jsem jako fakt fotila a popisovala zdatně) takže servis jako mizernej to uznávám - ale prodavač z obchodu kde jsme kočár kupovali byl šalamoun, díl s manžou rozebrali, vzali si jen to co potřebovali a fungujeme dál ..
jo a couvat se s nim fakt jako nedá to ne 😀 😀

matra
4. čer 2009

Ahojik zumka, tak tp jsi měla štěstí. Nám kočárek skoro měsíc stojí doma a museli jsme koupit nový. Psala jsem i do nemecka atam mi odepsali ze to mam resit s prodejcem, ale ten to neuznava. A jinak taky, malej hlavou dole, meli jsme vloznou tasku ve sportaku a musela jsem ho mit trochu do sedu. Kolecka taky jakoby chtela upadnout až nakonec opravdu upadlo ☹ no a couvání to je kapitola sama pro sebe, slo to pomalu jenom po zadnich dvou kolech

matra
4. čer 2009

A kousinka: tobe drzim palce at prcka kocik odvozi a nemas problemy jako ja. Ted jsme koupili Perega a ten už doufam vydrzi az do konce 🙂 Pry zadne reklamace, tak uvidime

kousinka
autor
4. čer 2009

perego byl taky ve výběru 😉
je fakt že teď už je asi taky spousta dalších kočárů který by náš strčily do kapsy 😀 ale doufám že vydrží 😵

jo kdyby se náhodou ještě někdy někdo rozhodoval tak jsem zrovna včera přišla na jedno fakt mínus co mě štve ☹ ale třeba už to u jinejch modelů je vyřešený - a to madlo na sporťáku - je nasunovací a jde to pěkně blbě a pak to člověk ani nemá kam položit ☹ taky mohlo konstruktéra napadnout něco na kloubu jako maj třeba maxicosi nebo jiný ..

ale zase třeba já jsem šíleně nadšená z možnosti nastavit si korbičku nebo teď teda káru níž a vejš .. když sedim třeba na lavičce, že mám prcka níž .. to jsem ani netušila že budu tak využívat..

kett
13. čer 2009

Ahoj holky,
my mame I´coo Peak 3 a jsem naprosto spokojena. Zacala nam tedy nejak vrzat kolecka, ale hned se to opravilo. Jinak se bezvadne ridi, sportak se da nasadit po i proti smeru jizdy a je to fakt jednoduche. A maly mi v hluboke korbe vydrzel do 8 mesicu. Kdybych si kupovala kocar znovu, nevyberu jinak