Kočík Inglesina Magnum 2007. Nemáte niekto návod?

susik77
8. čer 2007

Ahojte, nemate nahodou niekto dobry navod na tento kocik? Kupila som si ho cvez internet,zhruba sme ho poskladali, ale neviem si rady s niektorymi vecami-napr. dostala som k nemu hygienicku vlozku, ale neviem ako to upravit-pod na dne kocika su tie pasy na pripnutie miminka a neviem, ci sa maju vybrat, ked sa tam da ta vlozka a podobne...Este som nenasla na konstrukcii kocika vsetky tie cupliky, kde sa ma pripnut ta predna cast obalu korby...
Dik za info. 🙂

bledulka
8. čer 2007

susiku-návod nemám (kočárek i s návodem máme u příbuzných),ale část popruhů vyndat šla a zůstala tam jen ta část po obou stranách)
Nedobře se to vysvětluje,kde jsou jaké cvočky atd,tak bych Ti poradila,ať si zajdete do obchodu s kočárky a tam si kočárek necháte ukázat a zeptáte se odborné obsluhy na vše,co nevíte.(nemusí vědět,že už ho máte a zda se teprve nechystáte kupovat).My si ho takhle nejdřív ošahali a pak ho koupili přes internet 🙂

susik77
autor
8. čer 2007

bledulka: aj my sme ho kupili cez net, aj nam dali taky navod v cestine, ale dost veci nam chyba...asi to tak urobim...
A nevies nahodou, autosedacka sa musi v aute pouzivat na tom podstavci, alebo staci samotna, ked tam len pripneme pas?

bledulka
8. čer 2007

susiku-může se používat samotná,ale mnohem pohodlnější je ten podstavec. My máme starší autosedačku inglesina od známých,která sice jde na kočárek,ale ne na ten adaptér do auta a ta manipulace není tak jednoduchá.My jezdíme málo,takže nám to stačí,ale kdyby to šlo,do adaptéru bych šla...Vyzkoušejte,jak vám vyhovuje bez adaptéru a kdyžtak si adaptér můžete kdykoliv dokoupit.

katerinaj
14. čer 2007

Ahoj, taky ho máme. Je fakt, že na všechny ty čudlíky a vychytávky jsem přišla až když jsem musela už nutně vyprat celý potah. Je toho tam milion. Pásy se dají vyndat snad všechny, pokud se pamatuju... Ale možná že se mýlím. Aaaa. musím končit, beruška se mi probudila a kňourá... Tak držím palce!

sisstin
14. čer 2007

holky..já ho chci taky 😕

slunicko27
16. čer 2007

Ahoj, já mám návod, ale nemůžu říct, jestli je dobrej, ale je v češtině. Zrovna včera jsem aplikovala tu hyg. vložku. Musíš sundat boudičku a nánožník. Navlečeš tu vložku a přicvakneš tam kde je normálně boudička a na druhé straně navlíkeneš na tu hrazdičku, kterou dáš na nejdelší pozici. Pak vše nasadíš zpátky. Já měla jen rozpaky z toho, že na té vložce nebyli dirky na nandání zpět boudičky, takže jsem si je tam musela vytvořit 😅

susik77
autor
28. čer 2007

slunicko: dik, uz som na to medzitym prisla 🙂
sisstin: doporucujem, je to pekny kocik 🙂

ceya
4. zář 2008

Ahoj, chtěla jsem se někoho zeptat, koupila jsem starší inglesina clasik hluboká vanička, vypadá opravdu pěkně, jen mě neřekli, jak se sundavá střecha a bojím se, abych něco neulomila.Nevíte, jestli se něco někde mačká, nebo se ten plastovej konec jen vytáhne? Díky Čeya