Kočík Jané Powertwin, TwinTwo

krista
10. led 2009

Ahojky,
neni žádným tajemstvím, že se snažíme o další mimčo a kdyby se zadařilo, tak budou děti brzo po sobě 🙂 Proto jsem se chtěla zeptat, jestli máte někdo zkušenost se sourozeneckým kočárkem Jané Powertwinem... viděli jsme ho s manžou v obchodě a moooc se nám líbil 😵

ygreen
15. črc 2010

chtěla bych Vás poprosit holky o radu, koupila jsem přes aukci starej powertwin, počítám tak 07/08 - je tmavě modrý, ale bez jakéhokoliv znaku na látce. Nevíte jak poznám, jestli do něj patří korbička s adaptéry, nebo bezadaptérová?

bloumik
15. črc 2010

@ivarei tak jsem se chtěla ptát, jestli na něm máš korbu nebo tašku, ale koukám, že máš dvojčátka. 😵 Takže je vozíš v matrixech?

@ygreen no ta bezadaptérová verze má po stranách takové otvory uvnitř s malým výstupkem, do kterých se korba / autosedačka a spol. zastrkuje. Jak vypadá adaptérová verze, to nevím.

milda
15. črc 2010

bloumik - myslím tenhle krám 😀 Kočárky Daniela. Prý je obchodů s kočárkama v Kolíně víc,ale myslím tenhle. Paní majitelka se myslím jmenuje Daniela Celtová. Jak jsem psala byli jsme tam osobně. Opravdu důkladně se nám věnovali, vše perfektně vysvětlili a ukázali. Jsou to lidi na svém místě. S takovým přístupem k zákazníkovi jsem se dlouho nesetkala. Navíc tam mají opravdu vystaveno strašně moc kočárků. Kočárek jsme tam koupili, jenže bysme museli 2 hodky čekat než ho převezou ze skladu, což jsme nemohli. takže nám kočárek poslali ZADARMO poštou. a ještě jsme dostali 10 % slevu na další nákup. No prostě jsme byli s manželem nadšení 🙂

ivarei
15. črc 2010

@bloumik Máme tam jen sedačky rebel pro, pak máme ještě jeden kočárek na ležení od hartanu 😉

lamarika
15. črc 2010

@bloumik tetonia byla druhá varianta kdyby jsme nekoupili Jané nomad. Jané se mi líbio přece jenom víc. Dnes bych možná volila spíš teutinii, protože má nějaký vlastnosti který u nomada postrádám.
Vidíš, teprv teď koukám, že máš Verunku 😀 😀 😀 Taky se má kočka pěkně k světu 😉 Mates měl v devíti měsících 10 kg, ale jen 73cm. Teď už má pře 12kg 😀
Já už jsem se rozhodla, že nakonec twin two kupovat nebudu. Koupím to přídavný sedátko. To se dá alespoň trochu sklopit a budu pořád používat stávající kočárek. Když nebudu sedátko potřebovat, tak ho jednoduše buď složím nebo odpojím. A cena je taky dobrá 😉
Já bych chtěla odrodit v půlce října, tak snad se poštěstí. Kdybych nešla s Matesem CR, tak bych přenášela kdoví jak dlouho. Hodně jsem se zavodnila a nakonec jsem měla 35kg 🤐 Teď se držím, mám zatím jen 5kg, tak to vypadá nadějně 🙂
A ještě koukám, že se vám Verunka narodila v takový pěkný datum 😉

jankapalkosz
28. črc 2010

Ahojte, prosim Vas, nasiel by sa niekto kto by mi vedel poradit, ci ide na jane twin two nakliknut vanicka proton od concordu? Volala som do Babylandu kde mi povedali, ze by sa to malo dat, ale ze na stopro to povedat nemozu a ze concord nepredavaju, takze mi to nemaju ako vyskusat. Dakujem pekne za odpoved.

kuchy
4. srp 2010

Ahojky, tak jsem zase v této diskuzi a stále bez kočárku ☹ , už jsme byli rozhodnuti pro Abc design tandem,ale ted,když to vidím reálně, malý má přes 12 kg a ještě sám nechodí, do porodu zbývá chvilka, mimi je větší o 3 týdny než má být a asi to bude macík,tak zvažujeme lehčí kočárek než 18 kg, to bych asi v zimě ovládala těžko. Nějak ty plastová kola mě desí. Ted jsme rozhodnuti pro powertwin 2O10 nový, nemáte ho někdo?

romcatko
4. srp 2010

kuchy, powertwin nemám, ale kupovala ho kamarádka a je dost nespokojená - ta zadní sedačka nějak nejde sklopit jako u starších modelů a hlavně je tam jakoby vypolstrovaný podhlavníček, díky kterému se vložná taška ještě více nakloní a sjíždí... a prý se posunuje pod to první sedátko... tot její čerstvá zkušenost. třeba ti ještě někdo napíše víc.

bloumik
6. srp 2010

Ahoj holky,

tak včera manžel dovezl Powertwina. Nakonec vyhrál tento kočár, byť jsem myslela, že budeme mít Twin Two. A jsem tomu ráda, ono je to totiž o tom, aby to člověku někdo vše odborně vysvětlil a ukázal, ne jako paní v Handy Praha, výhradním dovozci Jané. 🤐
Posadila jsem do něj dnes Verču, byla důležitá jak prdel. 😀 Je v něm i dost místa, to mě mile překvapilo.

Koupili jsme ho použitý na MMB, ale v naprosto skvělém stavu, nebýt odřenin na konstrukci, kterým se nedá vyhnout, tak potah vypadá jako nový. Navíc za cenu 10000 máme i jeden originál nánožník Jané v barvě kočáru, jeden černý emitex nánožník a dvě deky. Prostě super kauf. 🙂 Teď už jen dokoupit vložnou tašku a Fík se může narodit. Nemůžu se dočkat, až s ním vyjedu naostro. 😵

@romcatko já mám teda kolekci 2008 a sedačka opravdu jde sklopit do úplného lehu a tašky je jen velice malinko nakloněná. Ale vzhledem k tomu, že miminu jsem naklápěla i matraci v postýlce, tak je to jen dobře. 🙂
Ale byli jsme v Kolíně v krámě Kočárky Daniela a tam nám předváděli kolekci 2010 a šel sklopit úplně stejně, jako naše kolekce 2008. Ať kámoška pořádně zabere, opravdu jde do lehu. A když jsme do něj dali tašku, tak nesjížděla. Musí se použít hrubší síla. 😉

lamarika
6. srp 2010

@bloumik tak to gratuluju! 😵 Alespoň někdo tady zase po dlouhý době píše, že je spokojený 😉 Já nakonec koupila to přídavný sedátko. Přijde mi příští týden, tak jsme zvědavá. Pokud to bude horor, tak ho ještě rychle prodám a koupím twin two 😉

bubadlo27
6. srp 2010

🙂 Ahojte, ja ma twin two, som sii na nom vo vanicke povozila, mladsieho syna, a na prednom sedadle o rok starsia dcera, ja si nemozem stazovat, u nas pokojnost na 1000 percent 🙂
a idem ho predat, lebo mala ide od septembra do skolky, chcem len jeden kocik, uz mam ja vybraty, ale zas cakam na predaj, zacarovany kruh 😀

bloumik
15. srp 2010

Ahoj holky,

já mám takový blbý dotaz - dají se s Powertwinem zvládnout eskalátory?
Díky! 🙂

bubadlo27
15. srp 2010

@bloumik ahoj podla mna urcite neda, je dost dlhy, a vsade kde su eskalatory, by mali byt aj vytahy pre bezbarierovy pristup 😉
a za druhe by som to ani neriskovala

bloumik
16. srp 2010

@bubadlo27 no právě že třeba v metru to neplatí, tam jsou eskalátory a po výtahu ani vidu ani slechu. A někde ani ty eskalátory...
No já jsem si myslela, že to nepůjde, podle mě bych ho zadem nezvedla do páky, jak je dlouhý a tím, že těžší dítě sedí veředu...ale tož jsem se aspoň zeptala. 🙂

Dá se ten kočár aspoň bez problémů naložen dvěma dětmi vynést ve dvou lidech po schodech? Třeba do busu? 😅

kuchy
16. srp 2010

@bloumik : ahojky, díky ua super postřeh, protože jsme ho neměli tady v okolí možnost nikde vidět a porod se blíží, objednali jsme ten powertwin stejně, kolekci 2010 a riskli to. Myslím, že jsou všechny kolekce kromě designu na jedno kopyto a jsem ráda, že ho někdo viděl na živo a sklopit vzadu jde. 😉 Určitě zaberu pořádně, snad to neurvu, máme koupenou vložnou tašku i- coo, dost vychytanou,polstrovanou i s pevnými boky,tak snad ji tam narvu a mimi bude v bezpečí. 🙂

kuchy
16. srp 2010

@bloumik : já chodím všude pěšky, tak jsme jen potřebovali,aby se všel v domě do výtahu a snad se vejde...ale my jsme na malém městě... 😀

romcatko
24. říj 2010

obnovuji téma - jaký nánožník jde na powertwin? original jané? a emitex na trojkolku?

lamarika
25. říj 2010

@romcatko dívala jsem se a jde tam přímo originál Jané - fusak nest plus. S emitexovým nemám zkušenosti, tak ti třeba řekne zas někdo jinej jak je to s ím 😉

romcatko
25. říj 2010

díky, alejde mi o nánožník ne o fusak 😉
@lamarika

lamarika
25. říj 2010

@romcatko aha, já jsem si to nějak spletla, promiň 😉 Ale nánožník origoš tam jde taky, emitex nevím. . .

jana85
27. říj 2010

Ahoj holky, dnes mi přišel novy kočarek jane twin two a hned jsme na nem našli zavadu viz. foto. Jsou praskle nejake plasty u zadnich koleček na perování. Je to na oboch stranach. Nestlo se toto někomu. Paní nam tvrdi že se to stalo při přeprave, ale nevim nezda se mi to. A bojim se že ikdyž to opraveji tak to praskne znovu je to jen takovy slaby plast. Prosim napište jake závady ještě mohu u tohoto kočarku čekat. Děkuji.

jituskak
22. pro 2010

@romcatko tak já mám nánožník Uneverzál De Luxe od Emitexu a sedí tam poměrně dobře. za spod to úplně netěsní, ale to se vyřeší fusakem, nebo dekou.
já bych se zase chtěla zeptat, jak dlouho vám vydrželi prcci vzadu ve vložné tašce, protože Tedíček má 4 měsíce a už mu tam zbývá opravdu málo místa. myslí, že do jara, kdy mu vytáhnu fusak tam nevydrží.

tinkalinka
3. únor 2011

ahoj pokusím se obnovit diskuzi
budu kupovat starší powertwin ještě tu adaptérovou verzi.
půjde mi na něj nějakým způsobem upevnit matrix a který tip? nebo to prostě nelze a jsem odkázána jen na vložnou tašku děkuji

majame
3. únor 2011

@tinkalinka ja mam powertwin 2007 rok, a na zadne sklopene sedadlo som si dokupovala tiez cez inzerat vajicko jane rebel ku ktoremu boli aj adaptery, ale myslym ze aj matrix tam pasuje. Poslem pripadne foto vecer, teraz som u mamy na pocitacia a fotku mam doma. Potrebujes ho ako surodenecky? ide ti len o jedno male mimino? Lebo som nasla aj vanicku jane naklikavaciu za 600 sk co je uzasna cena na bazare a teraz prave komunikujem s pani...ci ju zoberiem...ale vymyskam, lebo ja uz mam to vajicko na presuny k mame s dvoma detmi...a na samotneho mrnousa ktory pride v marci mam zvlast hlboky kocik...

tinkalinka
3. únor 2011

@majame já právě myslím že ten co s pro něj zítra jedu je taky 07.já si ho pořizuji jako sourozenecký,ale právě nevím který tip adaptérů a jaký matrix koupit.
To bys byla zlátá kdybys poslala nějaké fotečky🙂
Takže ty čekáš třetí pochopila jsem to správně?

tinkalinka
3. únor 2011

A ještě jsem se chtěla zeptat jestli k powertwin 07 pasují tyto adaptéry?

majame
3. únor 2011

ahoj , nie necakam tretie, zle som to asi napisala,, ja cakam druhe v marci...mam 1,5 rocne teraz doma.Tu su tie fotky, a vanicka na powertwin sa neda asi nakliknut, lebo vsade na obrazkoch su len dve alebo jedno vajicko nakliknute. Tie adaptery su dobre co mas na fotke.Sive su na zadnu sklopenu sedacku a tie cierne sa montuju po odmontovani prednej sedacky..ale to nebudes potrebovat, tak ako aj ja, lebo nemame dvojicky .Vajicko budes mat pred sebou nakliknute na zadnej sklopenej sedacke a vpredu normalne bude sediet starsie babo. Takze pozri si fotecky, pripadne by som ti ich poslala aj na mail, iste budu vacsie..

tinkalinka
4. únor 2011

@majame děkuji za fotečky kočárek vypadá mooc pěkně.Alespoň už mám jasno v adaptérech a kam patří autosedačka.Já právě nevím jestli místo powertwin nekoupit raději twin two tam jde nakliknout i velká hluboká korba.ale zase je to šestikolka a malá kolečka☹

majame
4. únor 2011

ahojky akurat som prisla z obrazkov na to, ze sa da dat vajicko aj dopredu_k tomu treba dat dole madlo a do tych otvorov idu tie cierne adaptery a naklikne sa vajicko. Kuk fotky, teraz som to fotila, ked chces spravit starsiemu radost aby strazil mensie babo 🙂 , ze mu das zodpovednost aby sa nanho pozeral a strazil ho 😉 ...inak ja by som osobne twin two nechcela-ovela horsia manevrovanost , presne za tie male kolecka vpredu

majame
4. únor 2011

@tinkalinka a cakam este od pani na rozmery vanicky od naklikavacieho aparatu na vanicke po konec vanicky-myslim tam pod stieskou..ci nebude zavadzat prvej sedacke, mozno v pohode sa bude dat tak ako vajicko, tam kde ma babo nozicky uz moze byt dlha kolko chce, tam je plac smerom k rucke kocika...len ten predok ci vojde po opierku prednej sedacky. Inak mne staci to vajicko na nejaky rychly presun , na dlhe prechadzky mam klasicky bebecar hlboky, a starsia Hanka bude u nasich ked sa pojdem prechadzat, mam uz oboch na dochodku .Len ta cena tej vanicky ma strasne pokusa, taka lacna, ze by som to vyskusala...no uvidim co mi posle, aku odpoved.