Kočík Jané Powertwin, TwinTwo

krista
10. led 2009

Ahojky,
neni žádným tajemstvím, že se snažíme o další mimčo a kdyby se zadařilo, tak budou děti brzo po sobě 🙂 Proto jsem se chtěla zeptat, jestli máte někdo zkušenost se sourozeneckým kočárkem Jané Powertwinem... viděli jsme ho s manžou v obchodě a moooc se nám líbil 😵

majame
4. únor 2011

@tinkalinka aha co som nasla

tinkalinka
4. únor 2011

jj to je už ta bezadaptérová verze powertwin + asi matrix?

tinkalinka
4. únor 2011

Ale jestli nám to bude pasovat na ty naše starší modely to nevím 😒

tegina
8. únor 2011

Holky, manžel ztratil madlo do kočárku jané twin two, nevíte, kde můžu sehnat nové nebo nevíte od kterého kočárku by mohlo sedět. Moc díky za záchranu 🙂 .

dana3262
8. únor 2011

Ahoj, holky poradte mi prosim.. jde na tohle http://deti.bazos.cz/inzerat/8681089/Jane-Power... pridelat ta autosedacka a pouit to jako je vyfoceny vyse ten cerveny? Je to stejny typ? Nebo jiny? Díky

veronikahel
22. dub 2011

použivali ste niekto na twin two 2 slnečníky? ak ano aku značku a o čo ste ich pripli? aj pri autovanickach..

martinex
9. črc 2011

kocky predavam Jane Powertwin,kuk ku mne do bazaru,na cene sa vieme dohodnut,potrebujem ho predat rychlo

argo1
2. srp 2012

zdravím holky, pořídili jsme Jané Powertwin verzi 2010. Prosím, chci se zeptat, kdo ho máte, jak moc se Vám dá sklopit zadní opěrka??? Já jsem to zkusila na maximum, ale stále je to takový pololeh a když tam dám vložnou tašku, tak je to pořádně z kopce. To by mimčo asi furt sklouzávalo dolů... jsem z toho trochu zklamaná, ale asi to budem muset nějak vyřešit vypodložením.... jak jste to dělaly vy?

hest
11. srp 2012

Ahoj zvažuju koupi Jane Powertwin..našel někdo nějaké mouchy?

argo1
31. říj 2012

jen kdyby to někoho zajímalo. koumala jsem nad tím, jak to udělat aby na powertwinu mělo mladší dítko (miminko) dost prostoru (tzn. vešlo se tam aspoň do půl roka, lépa však do 8 měsíců), rovný leh a já na něj zároveň mohla vidět. a vykoumala jsem to tak, že na verzi 2010 (bezadaptérová) jsme koupili starší korbu 2006 (taky bezadaptérová) a nacvakli ji tam. sice sedátko vpředu nemá takový komfort, v podstatě je opěrka kolmo k sedáku, na řidítka už nejde dát taška (jinak) do ní furt kopu a vadí mi, že jsem trochu předkloněná při tlačení kočáru) a nožní brzdu obsluhuju trošku z boku (přímo zepředu to nejde - překáží korba), ALE jsem maximálně spokojená, takhle jsem si ten sourozenecký kočár představovala 😎 Je výborně ovladalený, lehký, dobře se skládá a dokonce v něm uvezu i nákup. Jediná nevýhoda je, že při jízdě na šikmém povrchu je opravdu těžké ho udržet v rovném směru -to je lepší zaaretovat přední kolečko, ale pak se s ním zase těžko otáčí🙂 no, ale to už bych po kočáru, který veze 20kg a víc, chtěla opravdu moc 😀

janulka1980
15. říj 2013

Ahojte, predava niekto Jane Power Twin? alebo aspon podvozok?
Vopred dakujem zapripadne ohlasy!
Jana, Praha

ameliejulliette
15. říj 2013

@janulka1980 Chystam se prodat Powertwin v dohledne dobe, barva Marine, adapterova verze, jezdeny celkove asi 2,5 roku, s autosedackou a vloznou taskou, jsem taky z Prahy, jestli Te to zajima, ozvi se do ip.

ameliejulliette
18. říj 2013

Mám otázku ohledně Powertwin Pro, prosím o pomoc - jde nasadit autosedačka na přední sedadlo, aniž by se sundaval potah? U té adaptérové verze to bylo v pohodě, ale tady nevím... na video potah sundavají. Na zadní sedadlo to nacvaknu, ale na tom předním by to chtělo zabrat a bojím se, že mi tam něco křupne 😅 Myslíte, že to může být jen tím, že je kočárek ještě naducaný a neochozený a nebo to prostě nejde? Díky moc.

zaame
13. čer 2014

Holky můžete mi poradit? Jsem bezradná co se týče rozeznání adaptérové a bezadaptérové verze podvozku jane powertwin.. Dokážete "okem" posoudit o jakou verzi se jedná v tomto inzerátu? http://deti.bazos.cz/inzerat/35809658/Prodam-ko... .. Majitel si není taky jistý, stáří kočárku cca 6let a oba jsme usoudili, že když už tam jde korbička viz obrázek inzerátu bude to asi bezadaptér.. a já kvůli prostoru v autě plánuji dokupovat matrix light2 district 2012.. Tak, aby mi to pak pasovalo.. kdo nám poradí? 😵