Kočík Jané Powertwin, TwinTwo

krista
10. led 2009

Ahojky,
neni žádným tajemstvím, že se snažíme o další mimčo a kdyby se zadařilo, tak budou děti brzo po sobě 🙂 Proto jsem se chtěla zeptat, jestli máte někdo zkušenost se sourozeneckým kočárkem Jané Powertwinem... viděli jsme ho s manžou v obchodě a moooc se nám líbil 😵

bubadlo27
10. led 2009

ahoj kriti,
ja mam Jane twintwo, skoro to iste, len o par koleciek viacej 😉

takze moje postrehy>
vanicku pre maleho drobca mam naklikaniu vdaka Profix systemu vzadu / z mojho povodenho Nomadu / a starsia dcera sedava vpredu 😉
nevyhoda toho predneho sedadla je ta, ze sa neda sklopit, nakolko tam ta vanicka zavadzia, ale raz som to skusila aj s vanickou a vadila mi tam strieska vpredu, ale v pripade velmi krajnej situacie by sa to sedadlo dalo sklopit a mala by mohla spinkat 😉
toto vsak neplati, ak budes mat len sportove verzie, teda dve sedadla, lebo potom sa daju sklopit obidve, sice som neskusala naostro, lebo sme este malinky, ale ked kocik dorazil , tak som odskusala na babikach 😀

inak je velmi lahky, oproti ostatnym dvojickovskym kocikom, sice do vytahu sa nezmesti, jedine ak mate nakladny, tak tam vpohode vlezie 😉

kocik mam odfoteny aj v albume a este by som ti odporucila, ze ho urcite nekupuj u vas, resp. u nas, lebo su strasne predrazene ☹ , a skus nakuknut na ebay, ja som si tam ten sportovy vyzrazila cca za polovicu a to uz je co povedat 🙂

krista
autor
11. led 2009

Bubadlo moc děkuju 😵

Já jsem uvažovala o tom, že bych nejspíš koupila jen sporťák a dozadu dala vložnou tašku pro mimi 🙂 ale jsou to zatím jen úvahy 🙂 Do výtahu se nám samozřejmě nevejde 😖 😅 ve sklepě se mi nechávat nechce takovej drahej a hezkej kočárek 😅 tak si říkám jestli to zvládnu nějak složit když při tom budu držet mimčo ve vložný tašce v ruce a druhý peskovat ať vleze do výtahu 😅 abych s tim mohla nějak odjet 😀

Koukala jsem ti do albíčka, kočárek vypadá opravdu suprově!!! 😵 To jsi kupovala úplně nový viď? 😵

Teď jsem koukala i na ebay a ceny bomba, díky moc za radu 🙂 😵

krista
autor
11. led 2009

Zrovna jsem projela anglický ebay a jsem úplně nadšená, už abych mohla kupovat 😀 😵

Ještě jsem teda koukala na Twintwo, vesměs to bude to samé, akorát já jsem hodně zvyklá na trojkolku tak bych ji docela uvítala i potom, ale tomu Twintwo se taky nebránim a na tom Ebay fakt skvělé ceny, proti českému MMB rozdíl jako blázen 😉

bubadlo27
11. led 2009

kris, ja som kupila novy sportak, lebo ked som chcela tu kupit na SK uz aj pouzivany, bol este drahsi ako na ebayi novy 😠

s tou vkadacou taskou potom si to aj odskusaj, ja som ten kocik chodila okukavat do tych najvacsich predajni s detskymi kocikmi v BA a aj som si nechala ukazat ako sa sklada, aby som vedela 😀

inak v prahe je oficialny distributor pre Jane, tusim pre cele cexy. moravu a slovensko, ked chces poslem ti web do IP 😉

krista
autor
11. led 2009

Bubadlo s tou cenou náš určitě pravdu co jsem koukala a to je smutný 😒
Jo tak my už jsme ho viděli jak vypadá, i jsem si s ním sjela, asi před půl rokem 😀 právě jsme koukali i na Babywelt Oregon Tandem, cenově by vyšel mnohem lépe, ale špatně se mi ovládal, i ta váha byla proti Powertwinu znát 😲 🙂

Web určitě pošli, ráda se podívám 😵 Ještě mě trošku zaujal Phil&Teds, není tak velký, ale neni to ta pravá láska na první pohled jako u Jané 😅 😀

bubadlo27
11. led 2009

tak mne sa tiez pacil Phil ten cerveny, neviem aka je to kolekcia, ale tusim 2008 , maju ho aj v ciernej a cervenej a videla som tu u nas starsiu kolekciu a velmi sa mi nepacilo, ze to spodne dieta, vacsinou to starsie, nic nevidi, pozera sa len bokom a stale mam pocit z toho kocika, ze dieta dycha prach zo zeme 😖

Oregon som aj ja pozerala, ale presne ta vaha urobi svoje 😉
inak som tu videla aj diskusiu Graco tour deluxe ...... a ten tiez nevyzeral zle, ale mne sa nepaci ten volant na riadenia ako ma aj per perego 😖

IP, posielam a vyzera to tak ze si budeme vypisovat len my dve 😀 😀 😀

krista
autor
12. led 2009

Bubadlo děkuju za IP, až mi dcera dá volněji tak se podívám pořádně 😀

Taky si říkám u toho Phil že to spodní dítko jezdí skoro na zemi 😅 Ještě jsem dostala do IP tohle:
http://www.babymarket.sk/obr/1700100.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=qA8vAmJqmNw

Vypadá to teda divně, ale je to strašně variabilní, vyřešilo by to problém s výtahem a s novým kočárkem, ale moc se nám to s manžou nelíbí 😅

Na Gracu se mi nějak nelíbí kolečka 😅 Ještě jsem koukala na ABC Design ZOOM, ale zase za tu cenu můžu mít toho Powertwina a ten mi pořád přijde fakt úžasnej 🙂 😵

No aspoň že si někdo se mnou píše 😅
Ale určitě takovej pěknej kočárek musí mít víc lidí 😀

A určitě jsi si všimla přejmenovala jsem diskuzi na Powertwin/TwinTwo 😀 Aspoň se nevymluvíš že nemáš Powertwina a neutečeš mi 😀

bubadlo27
12. led 2009

tak ten buggypod, som uz aj ja na zaciatku odvrhla, videla som ho nazivo a je to strasne uzke, mozno len tak pouzit v lete je to tusim do 15 kg, a zdalo sa mi to velmi nepohodlne, aj ked prakticke 😉
a v zime by som tam dceru urcite nanatlacila a to ma 10 kg 😀

ja tiez myslim, ze ma viacej ludi tento kocik, u nas som videla behat kocku, s powertwinom, ale len s nakliknutymi autosedackami, ta mala dvojicky, ale hned ma uputalo to predne koliesko, strasne sa jej vychylovalo ☹

a nazov diskusie, som si vsimla, vobec mi to nevadi, ani sa nechystam zdrhnut, ale na net mozem len vecer, ked drobci zaspia 😉

krista
autor
12. led 2009

Bubadlo tak já už koukám i po TwinTwo a co se kdyžtak naskytne za lepší cenu to bych jednou brala 😀 ale jsem fakt znechucená těma cenama tady 😝 jen mě mrzí že na tom ebayi je většinou osobní odběr nebo by poštovné vyšlo skoro stejně draho jako kočárek ☹ ty ho máš odkud přesně, z jakého státu?

dannynka
12. led 2009
denisab32
13. led 2009

bubadlo27 vôbec sa nemusíš obávať, že je buggypod úzky, moja malá bude mať 4 roky a v pohode sa zmestí aj v zimom overale 😉 je "štandardných rozmerov" 😉

staršie dieťatko využije tú sedačku skôr len vtedy, keď už nevládze bežkať... a vtedy je to lepšie ako skejtík za kočík, na ktorom len stojí...

krista
autor
13. led 2009

Dannynka na to jsem koukala a ta cena je fakt trošku moc, si představuju něco skoro o čtvrtinu levnějšího 😀

Denis akorát škoda, že je k tomu strašně drahá ta pláštěnka a ostatní věci 😲 😒

denisab32
13. led 2009

Krista ako doplnok je slnečná clona + páštenka a cena je niečo cez 28 Eur tu na Slovensku, čo nie je až tak veľa... ale nepoznám veľa mamičiek, ktoré by vôbec také niečo potrebovali, slnečník sa dá poriešiť nad obe deti spoločne a keď prší málo mamičiek sa len tak prechádza 😉

krista
autor
13. led 2009

Denis to jo, jako v dešti ven nechodim 😅 ale když to přece jenom člověka přepadne, už se mi to stalo, já jsem zmokla ale malá byla v suchu a taky v zimě když sněží 😉 Což naše druhé dítko zimní bude když se zadaří 🙂
Já mám pláštěnku na svůj kočárek za 150,- Kč což je teda rozdíl, proto mi to přijde drahé víš 😅

denisab32
13. led 2009

Krista jasné dá sa použiť aj http://www.babymarket.sk/new.php?file=4301210.jpg , čo je cenovo okolo 16 Eur.

Áno, v cene je rozdiel, ale tá cena je spolu aj so slnečnou clonou (tá je na obr. čierna), na ktorú sa zipsuje tá prisvitná časť "plášenka" http://www.babymarket.sk/new.php?file=1700200.jpg

krista
autor
14. led 2009

Ještě všechno promyslíme až bude čas, dík Denis 🙂

Pořád jsem zamilovaná do Powertwina a když vidím ceny na Ebayi tak se mi chce brečet 😀

bubadlo27
14. led 2009

denis, mozno je to velc pohladu s tou velkostou buggypodu, ale mne to nesadlo a radsej sme sa rozhodli pre dvojickovsky 😉
mozno je jo lepsie pri vacsom rozdiele deti, lebo moja sem tam aj zaspi este v kociku a tam by sa nedalo 😒 ale urcite by sa to nedalo pouzit na dlhsie prechadzky, teda aspon u nas 😉

denisab32
15. led 2009

bubadlo27 ty máš maličký vekový rozdiel medzi detičkami a tam je lepší dvojičkovský, ale krista bude mať minimálne cca 20 mesačný 😉 a to už bude malá kristulka riadne šidielko, ktoré možno kočík už potrebovať nebude 😉

krista
autor
9. čer 2009

janab78 • Dnes v 09:09
Holky, nevíte některá, jak se odcvakne korba u Jane twin two? Včera jsem dostala (bez návodu), zacvakla a nevim, jak to dostat dolů. Dnes odjíždíme a fakt vůbec nevím, jak to složím. Složení mi šlo do doby, než jsem tam zacvakla tu korbu.

janina77
9. črc 2009

Maminy, neviete o niekom, kto predava tento uzasny kocik?
Ako dlho trva kym by mi kocik prisiel cez ebay? Este som nikdy takto nic nekupovala...

leanne
9. črc 2009

Janino, já jsem kupovala Twin Two přes ebay z Německa (i když jsem ho vydražila na ebay.co.uk, nicméně to byl německý obchod) a došel docela rychle. Platila jsem přes Pay Pal, takže platbu měli okamžitě, další den odeslali a od odeslání tu byl třetí den. V Anglii jsou poměrně levné, ale když si připočteš za dopravu (zjišťovala jsem to loni a bylo to asi 2500) a to ještě pokud si objednáš svého kurýra, pokud by to posílali oni sami, je to snad ještě dražší), tak pak už se to skoro nevyplatí. Navíc většinou chtějí osobní odběr, ale když jsem se tam o kočárky zajímala, tak u některých holek nebyl problém, že by nachystaly balík, pokud bych si kurýra sehnala sama (to byly použité kočárky). Nakonec jsem koupila nový. Ty chceš koupit Powertwin nebo Twin Two?

krista
autor
10. črc 2009

Ahojky,
já jsem nakonec Powertwina ani Twin Two nekoupila... vyřešili jsme to přídavným sedátkem, ale pořád po nich pokoukávám, oba dva se mi straaaaaaaaašně líbí a hrozně mě mrzí, že nebydlím v UK nebo že tam nikoho nemám, protože ty ceny, to je fakt něco ☹

Leanne můžu se zeptat na kolik tě vyšel ten nový Twin Two z Německa, byl to velký rozdíl oproti novým tady v ČR???

caira
23. črc 2009

kristo, ty kecalko, jakypak, ze v UK nikoho nemas? a co ja? 😉

krista
autor
23. črc 2009

No musím se přiznat že jsi mě taky napadla 😀 ale někoho takhle otravovat na dálku ať jede neznámo kam pro kočárek, tam ho zkoukne, zda je OK a pak ho balí a posílá, je to takový blbý, teď máme ten buggypod, to už by mi ho manža nedovolil ☹ 😀

facovka
23. črc 2009

ja mam kupeny poweretwin pro, dufam ze budem spokojna...kuk album,ale mam len fusakotasku, nie vanicku pre mimi...ale myslim ze na 4-5mes. postaci fusakotaska, potom uz len hruby fusak, co vyzera jak spacak 🙂 v zime, a potom uz bez, sak sa da zadna cast uplne dat do lahu, tak postaci uz aj decka 🙂

janina77
23. črc 2009

Uz mame aj my powertwin, nakoniec som ho kupovala tu na sk, nasla som na inzerat cez net. Je modry, celkom vpohode, len nemam do neho tu tasku pre kojenca, takze zatial len spekulujem, ako tam budem maleho vozit, aby mi nevypadol.
Mate niekto skusenosti? Alebo poradte, kde zohnat taku tasku...

krista
autor
24. črc 2009

Janina tak koukni na mimibazar, tam určitě najdeš nebo Emitex ji vyrábí:
http://img.mimishop.cz/babylife/0/a111530.jpg

U nás se dá sehnat nová do tisícovky, použitá třeba za poloviční cenu 😉

bejby29
24. črc 2009

Kocky, ja sa rozhodujem teraz medzi Jane Twin Two a Graco Quattro Tour Duo

krista
autor
25. črc 2009

Bejby určitě záleží co preferuješ, já jsem dočetla že ten Graco má 18,5kg a Twin Two 9kg což je dost velký rozdíl a čím menší váhu vezeš tím lepší manipulace, když bych měla přičíst naší malou tak s Gracem vezu 30kg + novorozenec. Ale zase Graco je o dost levnější než Twin Two, takže jak říkám - záleží co preferuješ? Cena/komfort.

bejby29
25. črc 2009

Caute kocky, tak ja som dnes kupila Jane Twin Two v plnej vybave a som straasne spokojna..
Krista, prave to, ze ten Graco bol lacny, ale moj manzel povedal, ze ma nenecha vlacit sa s 18 kilovym kociarom. 😉