Kočík Jané Powertwin, TwinTwo

krista
10. led 2009

Ahojky,
neni žádným tajemstvím, že se snažíme o další mimčo a kdyby se zadařilo, tak budou děti brzo po sobě 🙂 Proto jsem se chtěla zeptat, jestli máte někdo zkušenost se sourozeneckým kočárkem Jané Powertwinem... viděli jsme ho s manžou v obchodě a moooc se nám líbil 😵

krista
autor
25. črc 2009

Bejby tak to je paráda, ať se ti krásně kočíkuje a přihoď třeba nějaký reference až budeš mít odzkoušeno! 🙂

bejby29
25. črc 2009

Jasne 😉 😉
No aka nahoda, ty mas tiez dievcatko a cakate chlapceka 😀

majatob
6. říj 2009

Ahojte maminky,
po mesicich hledani jsme dospeli do faze, ze asi koupime Powertwin 😀 najde se nejaka maminka, ktera by s nim mela zkusenost? 🙂

ivika18
26. led 2010

Nevíte náhodou někdo, jestli jde na tyto kočárky nacvaknout i klasická korba, všude jsem našla jenom že jde Strata, Rebel a Matrix, ale přece když ten systém nacvakávání je stejný, tak by měla jít i korba, nebo ne? A ještě by mě zajímalo, od kterého roku jsou bezadaptérové. Díky 🙂

hviezda22
27. led 2010

ide nakliknut jedna vanička - korba, myslím že od roku 2008 su bezadapterové, neviem určite, myslím že sa tento kočík spomínal v teme kočíky pre dvojičky, ja ho mam a som vcelku spokojná, vadí mi, že športova čast nema polohovanie nožičiek, ale nova kolekcia 2010 ho uz ma a to je super

ojo
11. únor 2010

ahoj holky,

tak já pokukuju po kočárku twin two 🙂 chtěla bych se zeptat, jestli jdou položit záda u toho zadního sporťáku (co je blíž k rukojeti) do úplného lehu?...ráda bych použila vložnou tašku na mimčo, jak to má třeba babywelt oregon tandem a nemusela kupovat korbičku 😉

díky 🙂

ojo
18. únor 2010

nikdo neporadí?? 😕

vendulal
19. únor 2010

Koukněte na outlet na www.jane.es, myslím, že mají dost zajímavé ceny nových sourozeneckých kočárků starších kolekcí

jituskak
19. únor 2010

mě to nejede ☹

vendulal
20. únor 2010

Jituskak- zkus to tady: http://www.janeoutlet.es/productes/index.php?ca...
ale šlo mi to....hodně štěstí

bejby29
5. bře 2010

Ahoj Ojo, ja pouzivam Twin Two s vloznou taskou a ta zadna sedacka ide dorovna... Nie je to uplne rovne, ma to trosku sklon ale velmi maly..

lamarika
8. bře 2010

Ahoj holky, uvažuju nad tímhle kočárkem, protože i teď mám kočárek značky Jane a jsem s ním velice spokojena. Zatím máme dost času, tak sbírám informace.
Mám na vás pár dotazů:
1) Když máte dítě v korbičce blíž k madlu a druhé dítě ve sporťáku ve předu, jde ten sporťák položit když by mi tam starší třeba usnul?
2) Je lepší používat korbičku a nebo vložnou tašku?
3) Na jedné fotografii jsem viděla otočenou jednu sportovní část proti směru jízdy. To jde?
4) Jde třeba na model 2008 nacvaknout korbička 2009?
5) Teď mám nomada (šestikolku) a s jízdními vlastnostmi jsem spokojená, ale u sourozeneckýho je tam pár odlišností. Je tedy u sourozeneckého lepší tříkolka a nebo šestikollka?

Moc děkuju za zodpovězení 😉

sajahonzik
8. bře 2010

My měli na děti jane twin two - a u rukojeti jde sporťák krásně položit do lehu, takže vložná taška použít jde 😉 , já teda pro malého měla jané matrix (kombinace korby a autosedačky) - chtěla sem na něj vidět a mít ho jako v korbičce a super!!!, ale bohužel se mi tam vlezl asi jen 4 měsíce, pak šel do lehu normálně do sporťáku (bez vložné tašky), ale on je náš Domča dost velkej....Máme mezi dětmi věkovej rozdíl 14 měsíců a tento kočárek jsme používali cca půl roku, zadařilo se u nás totiž v tom, že starší dcerka si to krásně mašíruje po svých 😉 a vozí u toho svůj kočárek....
Kdo by měl dotazy, piště do ip, na mk už moc nechodím.....ale ip si kontroluji 😉

bejby29
8. bře 2010

Ahoj Lamarika

1. neporadim s korbickou, ale ak sa rozhodnes pre vloznu tasku tak ide sklopit iba kusok.
2. ja som sa rozhodla pre vloznu tasku, lebo vela cestujem autom a mam naklapnutu len autosedacku takze korbicka by mi bola nanic. Inak pouzivam tu vloznu tasku a maly je spokojny. Podla mna, ak kupis pevnu vloznu tasku, korbicka je zbytocna investicia ( cca 200 Eur naviac)...
5. sestikolka je lepsia pri detoch s rozlicnym vekom (tak nam to povedala predavacka)

lamarika
8. bře 2010

bejby: Já bych ji nekupovala, mám jane nomada a chci si ho nechat, pak až starší bude chodit, tak se pro mladší bude ještě hodit. Tu korbičku bych použila z něj. A je v té vložné tažce dost zaizolované? Budem mít rozdíl 1,5, tak to asi zase šestikolka.. . . A já se těšila, že si to vyzkouším s trojkolkou 😀

bejby29
8. bře 2010

Ja som tiez bola velmi skepticka voci vloznej taske, ale ked vidim, ako tam je maly zaizolovany tak by som uz nemenila.. Ja mam rozdiel 16 mesiacov a vraj ta sestikolka ma lepsiu stabilitu ako trojkolka, ked tam mas nacvaknutu autosedacku alebo korbicku...

lamarika
8. bře 2010

a nemáš někde foto s tou taškou?

bejby29
8. bře 2010

Prihodim zajtra

kikimaruska
9. bře 2010

Ahojky, včera sem měla možnost vézt 2 hodinky kočárek jane Powertwin (kol.2010) se dvěma 22 měs.dětmi. Byla sem mile překvapena jak snadno je ovladatelný, výborně odpružený a i na nadzvedávání na obrubníky to se dvěma dětmi nebyla taková tíha, jako se samotným leckterým monokočárkem, co se mi dostal do ruky. Do albíčka dodám i fotku 😉

janulqa07
10. bře 2010

ahojte mate niektora ku kociku aj matrixy? ake su velke? nemate niektora foto babatka v autosedcke? naj ked ma uz par mesiacov,
co myslite je dobry twin two na zimu?

romcatko
20. bře 2010

Mám otázku k powertwinu - koupili jsme přes MMB starší - ještě ta adaptérová verze. Vložnou tašku máme, ale uvažuji, že dokoupím korbičku. Jde každá adaptérová verze zároveň na powertwin? netušíte? Díky. Matrix je asi pasé, když ten je relavitvní novinkou a je bezadaptérový.

hviezda22
20. bře 2010

romcatko, ak je adapterova vanička aj kočík, tak by mohli pasovat, skus sa opytat nejakého predajcu kočíkov, napr. v babylande, uz dlho predavaju Jané kočíky, musia mat skusenost
ja som sa rozhodla predat svoj powertwin, bezadapterovy, mam ho v bazare, kto by mal zaujem

kuchy
6. kvě 2010

Ahojky, taky čekám miminka brzy po sobě a přemýšlím,jak to řešit. 🙂 Mám ale více kritérií, 1)mimi se narodí v koncem září, tak potřebuji na zimu určitě korbičku, ne jen vložnou tašku.T2)aky máme malé auto, Fabia obyč., vejdem se tam s jané?
3)Náš první prcek je hooodně veliký chlapák , podle váhy a celkové těl. stavby dle mudr je jako skoro 2 leté dítě už ted v 10 měsících, museli jsme kvůli tomu koupit zvlášt sporták ZOPA, do sportáku s kombinace se nám už nevešel....vejde se v 15měs. do janéčka?A jak je to s výtahy? Vleze se, nebo je moc veliký.... 😉
A taky asi kterou kolekci, vzhledem k ceně bychom asi koupili bazarový,ale která cena se ještě vyplatí, a na který se dobře schání korbička ,ale ta velká, ne matrix...já ty adaptérové a bezadaptérové nepoznám ..... ☹

Moc moc prosím o rady a zkušenosti . 😉

ojo
6. kvě 2010

ahoj, tak já nakonec kouila Powertwin s vložnou taškou z druhé ruky za 7500,- (půlka co jsem našla v krámu) 🙂 pro mě lepší vložná taška, máme byt v patře bez výtahu a už při prvním jsem měla vložnou tašku a bylo to lepší na přenos mimča...ne v ruce, ale rovnou v tašce 🙂 myslím, že je skladný, čekala jsem, že bude delší, ale nemůžu dobře posoudit, mám Berlingo 😅

kuchy, tak koukám dítka budem mít podobně od sebe 🙂 taky mám termín v září a s vložnou taškou nevidím problém, prostě mimčo navrstvím, kombinézku, fusáček atd a to bydlíme na Šumavě....i když třeba čekám, že Tomáš bude chtít už v zimě chodit, tak prostě vemu normoš kočár, co tu máme pro něj 🙂 ...stejně to v zimě na dlouhý procházky nebude 🙂

jinak já si byla oba kočáry Powertwin i Twin two zkusit do obchodu a zkusit tam i malýho, jak se mu bude sedět 🙂 a je pravda, že ten Powertwin je lepší na ovládání, je odpružený, má na rukojeti tu brzu, což výhoda při jízdě z kopce 🙂

kuchy takže být tebou vyrazím do krámu, kde kočárek mají a vše ozkouším a třeba i do auta, jestli se vejde 😉

jjajda
6. kvě 2010

Ahoj !
Prosím vás o radu. Právě jsem koupila z druhé ruky kočárek jane powertwin z kolekce 2004. A najednou zjišťuji, že to je nejspíš model, na který vůbec nelze sehnat korbičku pro miminko. Nemáte prosím někdo s tímto kočárkem zkušenost? Je to kočárek pro sourozence, sedačky za sebou.
Mám sice vložnou tašku od emitexu, ale mám obavu, že mi z ní mimčo vypadne 😒 Nemá totiž nijak vystužené boky a navíc zadní sedačka nejde sklopit do úplného lehu. Takže to asi nebude moc bezpečná jízda 😢 Co si myslíte? Moc děkuji!!

majatob
6. kvě 2010

Ahoj, my mame starsi powertwin, mame mezi detmi rozdil 23 mesicu a jezdi se s nim dobre, chodim s nima aj bruslit 😀

romcatko
7. kvě 2010

Jajdo, my koupili taky jane powertwin starší adaptérovou, ale bohužel jsem na ní korbičku nesehnala. 😠 sice máme i adaptéry, ale tu adaptérovou, kteoru jsem zkušela tam do těch našich nedám. tak holt asi bude muset stačit taška. a když bude nejhůř, tak holt vytáhnu normální cortinu a starši bude muset šlapat.

majatob
7. kvě 2010

zapomnela jsem napsat, ze mame taky vloznou tasku a kdyz jdem na brusle nebo neco takovyho, tak nacvakavam autosedacku, ale trochu jsme si upravili starou, nemame original Jane 🙂

majatob
7. kvě 2010
bloumik
7. kvě 2010

Ahoj holky,

my budeme mít mezi dětmi 15 měsíců a řeším kočárek. Po zhodnocení všech pro a proti mi jako vítězové vycházejí Powertwin nebo Twin Two. Jenže nevím který. 😖 Na Powertwinu mě láká ruční brzda, mám ji teď na Teutonce a z kopce nedocenitelná záležitost, kór když budu vozit mnohem větší váhu, na Twin Two zase fakt, že na něj jde nacvaknout pevná korba a jelikož dítko bude listopadové, přijde mi, že korba líp chrání než vložná taška. Zas nemá ruční brzdu a polohovací rukojeť...
Nebo jde pevá korba nacvaknout i na Powertwin?? 😕

Ojo a Twin Two odpružený není vůbec?? Já jsem je teda ještě bohužel neměla možnost vidět naživo, málokde je mají vystavené, chtěla jsem do Malvíka, ale tam je teď vyprodali a budou je mít až v červnu. 😒

Matajob a když dozadu dáte vložnou tašku, jde ta přední sedačka sklopit aspoň o jednu úroveň? Nebo prostě vůbec?

Dík. 🙂