Kočík. Kedy je vhodný čas na objednanie?

bertica.h
19. led 2009

Ja mám termín koncom mája,za taký mesiac by som chcela objednávať už..neviem či to nieje skoro..
kedy ste objednávali vy?
Pri Viktorke si neviem spomenuť za ten svet kedy sme ho už mali doma 😉
Ďakujem

slunicko552
19. led 2009

Ahoj tak my až se malý narodil,to jsem Ti moc nepomohla 😅

lucenek
19. led 2009

berti já ho měla v 18tt pod postelí 😀

aponchie
19. led 2009

lucko ty jses dabel 😀

ja sem ho nemela vubec,byl skovanej u sestrenky a dovezla mi ho po porodu 😀

lucenek
19. led 2009

apon to byla náhoda výhodná koupě quinny speedi korba sporták autosedačka fusak slunečník origo pláštěnky za 13 😉

aponchie
19. led 2009

jo tak to ja nevim kolik to normalne stoji 😀 ja propasla ted sanci na peregace pac si rikam,ze je brzo a neco se urco poser kdyz ho koupim 😝

lucenek
19. led 2009

to co jsem sepsala výše a nové cca 20-22

babatko88
19. led 2009

ja som kočík kupovala, keď som bola v piatom mesiaci 😅

a napríklad, sestranička moja rodila 14.1.2009 a kočík si išla kúpiť až deň potom, čo prišli z pôrodnice 🙄

každý si kúpi, kedy uzná za vhodné

sue
19. led 2009

13tt

bejbypd
19. led 2009

ja som kupovala v 38 tyzdni...teda drahy kupoval bo ja som od 30 tyzdna lezala na rizikovom...

maja22
19. led 2009

8. mesiac

aponchie
19. led 2009

lucka:tak to je sakra rozdil 😀 to chapu potom..ja jsem relativne v klidu zatim je hodne brzo a mala bejt doma mi ho zhuntuje 😝

monika0123
19. led 2009

ahoj.nasmu malemu kupovali kocik krsny rodicia a kedze su povercivy tak nechceli kupovat kocik nenarodenemu dietatu tak ho kupili az na druhy den po porode.bol ho vybrat krsny smojim muzom a doma ma cakal krasny kocik(kedze maskacovy nemali)teraz som hopredala susedke 3mesiace pred terminom.podla mna to ma cas.mozes si ho zarezervovat a kupit az po porode nech ti doma zatial nezavadzia.prajem vam vsetko dobre

kristi
19. led 2009

koupeny byl nekdy v 30tt a doma byl nez jsem se vratila z porodnice

ukmima
19. led 2009

ahoj...mne ho kupila svgrina az po porode na druhy den...som poverciva....ale hovori sa, ze kupit sa moze, len nema byt doma...

maruschka
19. led 2009

3.mesiac...nás to chytilo už na začiatku u oboch našich dcér-každá mala svoj kočík.. 😀 😀 😀 a to

mallorry
19. led 2009

my meli kocar u tchanovcu...zhruba uz tri mesice pred porodem...domu sme si ho vzali az kdyz byl malej doma 😉

avanka
19. led 2009

asi v polke maja a maly sa narodil koncom juna 🙂

tamuska2007
19. led 2009

tak mi sme kupovali v 7. mesiaci, mali sme ho doma a nič sa nestalo 😀

angua27
19. led 2009

v 5. mesiaci. kupovala som z druhej ruky a vtedy som našla super ponuku - skoro nepoužívaný, taká značka akú som chcela. do pôrodu bol doma v malého izbe a všetko ok. 😉

sassi
19. led 2009

až po porode - vybrali sme typ aj farbu a manžel ho skočil kupiť, kym som ležala v nemocnici. Aj keby sme objednávali, isto ho necháme v obchode, kym sa male nenarodí 😉
Ved aj tak hend kočíkovať nepojdete 😉 , najskor tak 2-týždnove dieťatko
ale autosedačku sme mali doma dopredu.

gtver
19. led 2009

kupovali jsme na začátku září a rodila jsem na konci ledna - mezitím byl u rodičů, ne kvůli pověrám, ale kvůli místu. manžel ho přivezl, když jsem byla v porodnici a "kočárkovali" jsme hned den po příchodu domů 😉

zuzka1.
19. led 2009

v 8 mesiaci 😀

sasiki
19. led 2009

asi v 8. mesiaci 😉

monikat75
19. led 2009

my sme kúpili kočík až v 9. mesiaci, ale vybrať a objednať som si ho bola v siedmom mesiaci. Ale švagriná je poverčivá, a ona napríklad si chce kočík kupovať až po pôrode. Ale ja som z malého mesta a tu nie je veľký výber, takže som to nenechala na poslednú chvíľu, pretože potom by som už nemohla cestovať niekde ďalej lebo od takého malého bábätka je to veľmi zložité, a hlavne ak žena kojí, čo je aj môj prípad.

norik1
19. led 2009

Aj ja som mala termin koncom maja a kocik bol doma koncom marca...

susik77
19. led 2009

ja si myslim, ze s tym kocikom-ze mat ho doma az po porode su hlupe povery. my sme mali doma asi 2 mes. pred porodom-objedn. sme ho cez net-a nej. dobu to trvalo. A keby som objednavala mutsy-mi davali lehotu asi 8 tyzdnov 😎 a kocikovat sme sli asi 2.den ako sme sa vratili z porodnice-mala bola augustova 😎
co tie holky, co nechcu mat kocik, ale nosit v satke? kedy ju maju mat kupenu, pred porodom alebo po? 😀 😎

sassi
19. led 2009

ja nie kvoli povera, ale načo kupovať dopredu
navyše nam odporučili počkať na novu kolekciu ... platí pre jarne detičky, unahlenou kupou kupite starší ročník a može byť potom problem s doplnkami (farebne zladenie)

ja som mala kočík vybratý nabeton niekdy v 7. mesiaci, manžel ho šiel len zobrať z predajne a zaplatiť den po porode 😉 A pri dcerke ho kupil v ten deň, ked sme šli domov.

danu
19. led 2009

vyberala som kocik od 5 mesiaca a doma sme mali cca 2 mesiace pred porodom

binki
20. led 2009

v polovině těhu jsme kočárek koupili a dovezli domů

libka1
20. led 2009

Termin v maji, kocik doma v januari, kupili sme kvoli cene ked vypredavali kolekciu z predchadzajuceho roka 😅 O mesiac nato mali ten isty z novej kolekcie + 1 srob co tam doplnili o 3000 drahsie 😝