Kočík. Kedy je vhodný čas na objednanie?

bertica.h
19. led 2009

Ja mám termín koncom mája,za taký mesiac by som chcela objednávať už..neviem či to nieje skoro..
kedy ste objednávali vy?
Pri Viktorke si neviem spomenuť za ten svet kedy sme ho už mali doma 😉
Ďakujem

kingstonka
20. led 2009

no ja som mala termin 28.5. a kocik sme kupili nikedy v druhej polovici marca... 🙂

nensy
20. led 2009

tak mi jsme koupili kočár měsíc před porodem a do porodu bylu mamky doma pak pro něj manža došel když jsem byla v porodnici

deina
20. led 2009

Kupili sme ho okolo 25tt, ale bol u nasich - u nas by len zavadzal, kym sa nepouziva. Manzel ho doniesol domov, kym som bola v porodnici.

bzuco
20. led 2009

ked som čakala malú, tak ho manžel doviezol 1 týždeň pred pôrodom

teraz, pred narodením syna sme ho mali doma od konca augusta...malý je decembrový

bihan
20. led 2009

Asi v piatom mesiaci.

renda71
20. led 2009

já ho měla zamluvený a když jsem byla v porodnici,manžel proněj zajel 😉

skurinka
20. led 2009

kocarek nema byt doma dokud se miminko nenarodi.jsou to jen povery ale urco na tom neco.moje kamaradka mela asi od 5mesice a nedopadlo to dobre ☹

mikalove
20. led 2009

aj ja asi v piatom mesiaci

bihan
20. led 2009

Skurina, ako hovoríš, sú to len povery 😉

mikalove
20. led 2009

ja si tiež myslím,že kočík doma naprivola žiadnu tragédiu,ale sú ludia čo takym veciam veria,ak sa niečo ma stať tak vybavička to určite neovplyvní,akurat je horšie sa na to potom doma pozerať ☹

skurinka
20. led 2009

ja jsem psala jen muj nazor

silvia0412
20. led 2009

my sme mali termín v 24.12.2008 a kočík sme kúpili dva mesiace pred tým

mikalove
20. led 2009

skurinka,nehadžeme do teba kameňom 😀

skurinka
20. led 2009

ja jsem mela kocarek do prichodu z porodnice u tchyne

silvia0412
20. led 2009

to je uplne jedno či ho máš doma, alebo kdesi inde sú to len povery

skurinka
20. led 2009

se ani nenecham.svuj nazor snad rict muzu ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 😉

silvia0412
20. led 2009

no jasne že môžeš ved ja nič, ja len hovorím že je to jedno, lebo pri prvom dieťaťi mi povedali že sa to nemá tak potom sme ho nekúpili a vybrali ho moji rodičia s manželom a mne sa nepáčil, tak sorry ak som ťa nahnevala

bertica.h
autor
20. led 2009

pýtala som sa koli tomu,že teraz su všemožné akcie,komplety za dobré ceny,len sa bojím,či nieje skoro objednávať.
Tiež myslím,že su to povery..kamoška neamal doma do 6M nič,ani dudlík,fakt nič..vlastne mala jednu knihu o tehotenstve..aj tu jej pes rozkusal a aj tak sa stalo ,že o miminečko prišli(teraz má naštastie doma už drobčeka),ale ja tomu moc neverím.
stať sa može tak s kočíkom,ako bez neho.
Nemáme ho ani komu dať,takže ked ho kupime,bude doma,alebo v kočíkarni..

silvia0412
20. led 2009

my sme ho mali v spálni

skurinka
20. led 2009

bertica.h-vsak koukam ze uz mas jednoho prcka tak to delej jak s nim
😉

jarula25
20. led 2009

my sme kocik kupovaly asi ked som bola v piatom mesiaci a pekne som ho mala ulozeny vedla postielky a do konca som do neho ulozila velkeho maca a predstavovala som si ako v nom bude vyzerat nas maly ........kazdy robi tak ako uzna za vhodne.... 🙂

lencici
20. led 2009

my sme kupovali asi keď som bola v 8 mesiaci....a kebyže bude druhe bábo tak nebudeme kupovať vynosime starý.... 😉

matidami
20. led 2009

ja som pri prvom kúpila až ked sa narodil, čo som oľutovala-narýchlo kupovaný, pri druhom asi v 8 mesiaci 😉

misulka1984
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bertica.h
autor
20. led 2009

skurinka..ked ja mám pocit,že všetko bolo tak dáávno,ani neviem kedy sme pri Vikt.kupovali kočík..kedy sme zložili postielku..akoby to pred 100rokmi bolo 😕 😕 😀 😀

emjee
20. led 2009

my od zhruba 23tt, objavila som presne taky, aky som chcela tuna v bazari a tak som hned kupila
o poverach spojenych s nakupmi pre babo kuk temu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lante
20. led 2009

My sme kupovali kočík v máji....a Vili je októbrový.na povery neverím...........
Bála som sa nechávať to na poslednú chvíľu, aby sa potom nestalo, že nezoženiem ten čo chcem. A to isté aj pri všetkom ostatnom......nič som nenechávala na poslednú chvíľu.

No a teraz čakám čo mi 23.1. povie doki a podľa pohlavia sa budem riadiť ďalej.