Kočíky Quinny buzz A Quinny speedy. Ktorý je lepší?

sylvar
27. bře 2008

Prosím poraďte pro a proti.
Děkuji

miskinadamko
17. srp 2008

baby ak niekto budete pradavat sportovu cast quinny buzz tak sa mi ozvyte 😀 , lebo ju prave zhanam. mate v nej niekto starsie dietatko ako jeden rok? a zmesti sa tam? 😅 aby som ho nekupovala len na par mesiacov, dakujem

caira
19. srp 2008

miski: my teda mame ve sportaku zatim jen pulrocni mimi,ale uz taky premyslim, jestli se mi tam vejde treba v roce..prijde mi to uzoucke..ale zase jsem slysela, ze se da sundat ten "neoprenovy" potah a vymenit za nejaky slabsi, ktery ten sportacek ma udelat prostornejsi..ale abych pravdu rekla..my budeme ted kupovat maclaren golfky..takze hadam, ze kolem toho roka uz pujde buzz do krabice a bude cekat na to az bude jednou dalsi mimi.. 😉

miskinadamko
20. srp 2008

caira, nas maly ma 7 mesiacov a chceme mu kupit quinnyho, odporucas, alebo ani nie? 😅 , a mamicky kt. mate quinny buzz , mate v nom niektora starsie dietatko ako 1rok? dakujem

caira
20. srp 2008

miski asi bych rekla, ze ne 😅 ja si proste myslim,ze vic jak do toho roka to prckovi pohodlne nebude... alespon si to myslim..a to mam fakt drobecka mimi, v necelem pul roce mame 6.1 kg, takze nevim co treba maminky vetsich deti.. 😉

danona
20. srp 2008

ahojte - mam buzz pink, mala ma rok a 10 mesiacov a zmesti sa v pohode, no je pravda, ze vazi tak 10,5 kg.. 😉 no neviem ci sa v zime zmesti - s fusakom - asi nie... ☹ s kocikom sa dobre manipuluje, len nema vela ulozneho priestoru /na nakupy/... inak je stale moj favorit... 😉

evina2008
28. říj 2008

ahojte holky
no citam ze ste vsetky spokojne s quinny buzz.ja mam ten kocik model 2008 strawberry farbe vsetko co k nemu patri ci taska ci slnecnik ci vajicko ci vanicka.ale poviem vam pravdu ze ja mam take zive dieta a moja mala v nom nechce sediet stale sa taha kope...jej je tam moc tesno.a tak som kupila novy znacky hartan a ten je super je velky priestranny,takze ten kocik teraz predavam..hm keby som vedela ake dieta budem mat tak ho nekupim,no mojej sa nepaci ☹ a tak je pekne poskladany v pivnici..super co??

silvia.t
12. bře 2009

Ahojte maminy...ja sa rozhodujem nad kupou quinny buzz 4 ...a ta vanicka je tam dost mala,tak neviem ci sa mi tam v zime vojde...mate niektora skusenost s mensimi vanickami?ako vam a babu vyhovovali?

midka
12. bře 2009

Maminy, ktore mate Speedi, vozite tam aj 2-2,5 rocne deticky, ake pouzivate vtedy nanozniky, ak som dobre hladala, tak Speedi nanoznik nema ☹

silvia.t
12. bře 2009

midka- ty mas speedy?

duplicka
12. bře 2009

ahoj silvia, ja mam buzz a 3,5 mesacneho synceka, mam ho vo fusaku, ktory je aj do autosedacky maxi cosi cabriofix a v pohode tam vojde, narodil sa 56cm🙂 neviem kolko ma teraz🙂, ale pohodicka. vnutro vanicky ma 75cm, neviem kedy mas termin, ale myslim, ze ak sa rozhodnes pre buzz budes velmi spokojna.ozaj ak budes kupovat vanicku odporucam farebnu, teda ak cakas babo v lete🙂, aby sa v ciernej neparilo. pozri si toto

https://www.youtube.com/watch?v=-3niAfNKed8

su tam vieda buzzacika🙂.

silvia.t
12. bře 2009

tak to si ma potesila,my chceme buzz ale ten novy 4kolesovy ...termin mam na 20maj...a kedy planujes prejst na sportiak?

midka
13. bře 2009

silvia, nie nemam speedy, ale rozmyslam kupit, len neviem, ci sa mi to oplati, lebo maly ma uz 15 mesiacov, tak teraz len vaham, rozmyslam a vaham, ci kupit, alebo to uz vyriesim, tym co mam + golfky na leto.

caira
13. bře 2009

tak po nejake dobe dodavam dalsi zkusenosti s buzzem...a jak jsem predpokladala, v zime jsme ho nepouzivali..ale ani ne tak, ze by se nevesla, ale ksiry byly kratke a s fusakem a v kombineze jsem ji tam proste nemohla dostat 😠 tak jsem jela do kramu, odkud jsme ho meli a oni mi rekli, ze to je jeste model 2007, ze to vedi, ze mi od vyrobce objednaji nastavce..cekala jsem na ne celou zimu! a dostala je az koncem unora! to fakt brzo! a taky mi prislo,ze ten sportak je nejaky uzky a tak jsem se na to ptala a oni, ze objednaji i nahradni vetsi potah na ten sportak a ten porad nemam, uz je to pres 4 mesice, kocar nepouzivame a ja jsem akorat vytocena, takovych penez to stalo a clovek ho nemuze ani vytahnout ven...misto toho pouzivame ty maclaren golfky co jsme koupili..ale nemit jiny kocar tak jsem byla namydlena.. 😠 takze na dalsi dite uz buzze rozhodne ne 😠

denisab32
13. bře 2009

Jednoznačne radšej SPEEDY....

veronikahel
13. bře 2009

speedi... je väčší...

caira
13. bře 2009

silvia: ten 4 kolovy buzz je uplne to same jako trikolka, jen je vepredu nastavec se dvema kolecky a ne jednim..jinak uplne stejny kocarek 🙂 hlavne si dej pozor aby jsi k buzzu dostala i vetsi potah na sportak...aby ses pak nedivila jako ja, ze je to na zimu tesne... 😒

duplicka
7. kvě 2009

ahojte ja mam buzz a som spokojna, pravdou ale je ze naprava je sirsia, takze je niekedy problem prejst cez uzsie dvere a neda sa na neho pripojit skejt. modely 2008,2009 maju vo vybave aj potah xl, ten ktory je original na kociariku sa stiahne a prelozi, taky tensi, ja som ho este neskusala, takze neviem posudit aky je. vanicku sme pouzivali do 5 mesiaca a potom som prehodila maleho do sportiaka, je velmi prijemny kedze je z pamatovej peny, maly sa tvari stastne,ked si tam vyvaluje telicko🙂. mam dokupene predne nafukovacie koliesko, takze problemy pri osuchanom prednom- vraj sa niekedy neotaca- sme nemali. ozaj do vanicky som v zime pouzivala fusak, ktory je do autosedacky maxi cosi cabriofix, ten sadne ako uliaty.

bianocka
12. čer 2009

Caute kocky,
my mame BUZZ 2009 4-kolesovy, ale chcela by som dokupit predne nafukovacie koleso. Dajte mi prosim tip, kde sa da kupit?

Dnes som sa zaroven docitala, ze sportova sedacka je vhodna pre dieta od narodenia do 18 mesiacov, potom XL sedacka od 18 mesiacov vyssie. Pouzila niektora z Vas sportovu sedacku uz od narodenia? Naozaj tam mozem dat take male babatko?
Mame aj vanicku aj vajicko, ale kedze ide leto, radi by sme uz teraz vyuzili aj sportovu cast...

Dakujem 🙂

veronikahel
13. čer 2009

bianocka, skus http://www.libfin.sk/
a mimco mozes voziť aj v autosedačke, ak nechces vo vanicke...
ale na sedacku by som ti odporucila letny potah, kedze je z goratexu... nam sa v nej maly dost potil cez leto....
my mame speedi, takze so sportovou castou ti neporadim, ale myslim, ze by mohlo ist do neho mimco v uplnom lahu... ved vyskusaj...

nikka.vo
17. čer 2009

Máme Buzze kolekci 2007, synovi jsou 2 roky a místa tam má až až 😉 tak se divim co píše caira, že se jí tam malá nevejde 😕 😕 😕

janicka38
2. říj 2009

Devcatka,

prosim vas o radu. Premyslime o koupi Buzze 2009. Miminko se ma narodit na konci listopadu. Ctu celkem kladne prispevky ohledne quinny kocarku, ale porad vaham nad sirkou te vanicky. Myslite, ze se mi tam vejde dite ve fusaku az do jara? Dekuji

duplicka
2. říj 2009

ahoj ja som mala maleho od novembra do marca vo vanicke v original fusaku do autosedacky maxi cosi cabriofix, v pohode vosiel a fusacik bol super, akoby usity do vanicky🙂

vilicek
2. říj 2009

Ahojte,
Chcem sa spýtať aký je lepši kočik,Peg perego skate,športový, alebo quinny buzz 3 2009 tiež športový,neviem sa rozhodnúť medzi dvoma

duplicka
2. říj 2009

no najlepsie vyskusat realne v nejakom obchode a popisat si plusy a minusy, mne sa to osvedcilo, pozeraj na kolesa, skladanie,naklikavanie sedacky, vanicky, potah a aj ako sa da cistit,velkost kosika, velkost plastenky,manevrovanie.....drzim palce v dobrom rozhodnuti

vilicek
4. říj 2009

Dakujem
kupila som si na koniec quinny buzz 2009 malý ma už 9 mesiacov,vačšinou tam aj tak sedí,už málo spí v kočíku,je super a malému sa tam super sedí ,vidí pekne von z kočíka,je tam spokojný.Predtým som mala peg perego switsch a tam sa mu nejak moc nepáčilo , furt som mala pocit že s toho kočika vypadne,lebo sa furt naklánal dopredu. Dúfam že s týmto budem spokojná,Strašne sa mi páči dizajn kočíka.

vladkaz1
4. říj 2009

Ahoj Vilicek ak budes mat cas hod nejake foto kocika a postrehy ci je stabilny a tak ,ja uvazujem nad tymto co mas ty a moj chce x lander ten sme mali aj pri malej ale ja moc nechcem ..lebo sa neda korbicka otacat v oboch smeroch aj celkovo 🙂 diki

kingstonka
19. pro 2010

ahojte- ako sa vam teraz v zime chodi s kocikom quinny buzz?

kvietocek55
2. led 2011

ahojte, chcem sa opýtať.. vojde do buzza 1,5 ročné dieťatko s fusakom? neviete niekto aký je vnútorný rozmer tej vaničky bez neoprénového poťahu?

adka12
2. led 2011

Jednoznačne Buzz, vynikajúci kočík. Mám už 4-tý kočík a tento bol bezkonkurenčne najlepší. U mňa plný počet bodov 😵

adka12
2. led 2011

@kingstonka Buzz v pohode aj v zime, nebol problém. Najhoršia je tá kaša, ale to je problémové pri všetkých kočíkoch...