Kolik jste ochotné investovat do kočárku?

efes
8. led 2014

Ahoj holky, líbí se mi kočárek, který stojí v trojkombinaci cca 22.500,- Tak mi to přijde docela přeháňka.
Kolik jste prosím investovaly vy? Popřípadě kolik plánujete investovat???
Díky.

ninive211
8. led 2014

Já vzhledem k tomu, že bydlíme v paneláku bez výtahu a budu nucená nechávat kočár v kočárkárně, tak budeme mít limit tak max. 12 000 za trojkombinaci. Když by mi ho náhodou někdo ukradl, tak mě to sice bude štvát, ale ne tolik, jako kdybych měla kočár za 25 tisíc. Ceny vyšší jak 15 000 mi přijdou přehnané, vyhozené peníze, nemyslím si, že by ty kočárky byly zas o tolik kvalitnější, o kolik jsou dražší. Platí se hlavně za značku, jako všude. Dítě je v té trojkombinaci stejně tak rok a půl a pak většinou přijdou na řadu golfky...A kolikrát ty superdrahé kočáry se mi vůbec nelíbí designově.

rebelie
8. led 2014

Tak 1000Kč, maximálně 2000Kč... my totiž převážně nosíme... takže nelituju peněz vydaných za nosítko (KiBi asi 2700Kč) a za šátky (mám momentálně 2, jeden za 1100Kč a druhý snad za 1800Kč), ale dávat prachy za kočár by se mi nechtělo... a ceny vyšší jak 20tis. mi přijdou dost neuvěřitelné (jsou lidi, kteří snad mají dražší kočár než je hodnota jejich auta)... Nicméně měla jsem štěstí a máme funkční golfky McLaren za 500Kč... Každopádně bych si raděj koupila bazarový kočárek a ušetřené peníze vrazila třeba do plavání s miminky, to podle mě dá dítku víc než to, že se vozí v designovém kočárku za desetitisíce.

fykyska
8. led 2014

wow 22 to je síla.. stejně z toho to dítě vyroste ani člověk neví jak a spousta maminek pak sáhne po nějakým levnějším sporťáku podle podtřeb 🙂 já dala za 3 kombinaci novou 7650,- a limit jsem měla 10 000 včetně sedačky i adaptérů a příslušenství 🙂

nerreidda
8. led 2014

z druhé ruky jsme pořídili za 2500.- dvojkombinaci, hluboký používaný minimálně, sportovní nepoužitý. Nikdo neměl ani páru že je bazarový. Kdo na drahý kočárek má, ať si ho pořídí, my počítáme každou korunu, tak si vystačíme s bazarovým 🙂

anulilinkaaa
8. led 2014

Dlouho jsem na internetu vybírala kočárek. Chtěla jsem nějaký, který bude mít kladné rezence. Nakonec to dopadlo tak, že jsme koupili trojkombinaci X-lander z minulé kolekce na bazárku za 4000 Kč, paní ho použivala necelé tři měsíce a je jako nový.

allinka_k
8. led 2014

My máme nový, trojkombinaci za cca 18000 (Cam Dinamico). Vyšší cena je hlavně za to, že je oproti jiným lehčí. Jsem malá, takže to byla jasná volba 🙂

petrianka
8. led 2014

Mám vyhlédnuté dva a nepřesahují cenu 8000,-- jedná se o trojkombinaci i s autosedačkou a příslušenstvím 🙂 Nové !

prapodivna
8. led 2014

Taky máme vyhlédnutý kolem 8 000., což jsem čekali mnohem víc a moc se nám líbí 🙂

petrajavor
8. led 2014

No u nás se ta cena vyšplhala přes 20tis což se nám zdálo moc. Takže jsme koupili nový sporťák a korbu+autosedačku na bazárku takže cena byla do 10tis. 😉

pettule
8. led 2014

Já jsem vyloženě strop neměla. Hledala jsem něco co by mi fakt vyhovovalo a bylo podle mých představ. Nakonec náš kočárek (tedy samo kombinace vč. sedačky atd.) vyšel nějak kolem 27.000,- Kč a fakt jsem ho užila na obě děti a rozhodně nelituji. Takže já bych to za kočárek dala. Pokud se ti líbí, splňuje tvé představy, tak bych klidně investovala.

medvidek
8. led 2014

Chtěla jsem Jané Slalom Pro, stál 21.000 Kč a manžel mi to zatrhl, že je to strašně moc. Tak jsme koupili trojkombinaci Firkon za 13.000 Kč a nikdy více, těžký, těžko ovladatelný (ale už je to šest let), nakonec jsme hlubokou verzi a vajíčko ještě využili na druhé dítě a potom prodali. Sporťák jsme koupili nový Jané Slalom Pro a ten jezdí sám. Kdybychom někdy měli dítě třetí, tak kupuji Jané a jiný kočárek nechci. 🙂

nevee
8. led 2014

My za dvojkombinaci Bugaboo, fusak Bugaboo a autosedacku Romer platili 30 tis a byl to náš strop a nelituju. Samotný kočár a sporťák stály asi 24 tis.

kamilka007
8. led 2014

My před pár dny objednali kočár 2-kombinaci navíc se slunečníkem, ruční brzdou a taškou za 26.000,-. Za jiný bych to nedala, ale tohle je Teutonia, tak to prostě jinak nešlo. 🙂 Myslím, že je úplně jedno, za kolik kočár koupíš, jestli nový a luxusní nebo bazarový, hlavně že jsi s ním ty i mimčo spokojená. 😉

dagina
8. led 2014

Když jsem čekala první, dala jsem za trojkombinaci 23 tis., byť to původně v plánu nebylo. Prostě vyhrala lehkost a pohodlnost nad těžkou herkou(původně byla představa cca 10 000kč). Dnes, s odstupem času bych volila stále kočár dražšího typu (má přeci jen svoje velké výhody), ale stačil by mi i jetý.

betelgeuzz
8. led 2014

Tak jestli na něho máš, je to tvoje věc. Mně by za to bylo líto ty peníze dát. Měla jsem tromkombinace za 8 tis, odvozila jsem v něm dvě děti a byla jsem spokojená. Některé věci mi v něm vyhovovaly i víc, než co jsem viděla u kamarádky, která měla kočárek jednou tak drahý.

madormi
8. led 2014

ochotná jsem investovat, třeba 50 000, schopná to už je trošku jiná 🙂investovala jsem dost, protože jsem chtěla ušetřit a koupila levný polák a byl to šmejd, takže jsem se stejně k tomu drahému dopracovala. myslím že 23 tisíc a kočár není žádná přehánka!

mochenkaa
8. led 2014

Kupovali jsme Hartan za 20000,- i s doplnky na zimu. Plus autosedacka. Odjezdi mi deti a pak ho klidne za neco jeste prodam 🙂

atinkaa
8. led 2014

@efes ten svoj vytuzeny, ak teda taky mas si skus pozriet na roznych strankach, v roznych obchodoch....skoda by bolo prepast nas zlavu, ak je, nebala by som sa ani bazariku ako ti spominaju...vela veci i po dvoch detickach su ako nove, v zavislosti na majitelovi a tiez na dlzke ktoru sa vec pouzivala, mozno sa ti podari ho kupit fajnovo 😉

za nas - pre nas bol kociarik na sport a pre babku, kupovany novy, stal 15tisic
dnes by som uz ako mudrejsia pozrela i ten bazar ci vypredaj 😉

inak okrem zlavy si odsleduj co vsetko mas v cene a to vratane servisu, poradenstva a vybavy - druhy kociarik totiz mame surodenecky a to je co prislusenstvo, to skoro dalsich 50-80-100eur plus, mame Phil and teds, takze aj to ti vie urobit podstatny rozdiel v cene

petaov
8. led 2014

do 10 tisíc se dá koupit slušná trojkombinace. Záleží, jak moc jsi náročná. Někdo nechce polské kočárky, jiným zase vyhovují... My máme Tako Warrior a velká spokojenost.

caboonek
8. led 2014

Máme Teutonii za 22000, doufám, že využijeme i na druhé mimi a taky že ho využijí ségry. Kamarádky mají taky kvalitní kočárky v podobné cenové kategorii - Hartan, Easy walker a neměnily by. Šťastnou ruku!!!!

andelka
9. led 2014

Tak do 10tis. pokud by mi vyhovoval jako celek. My jsme šli cestou více kočárků podle aktuální potřeby a vešli jsme se do 6tis. na dvě děti po sobě..do 1roku hluboký houpací (2500) potom větší sporťák (3000) a golfky na cestování (300). Plus manducu ( 2500) jako další přibližovátko. Autosedačky máme půjčené, nemáme auto, takže se používají jen sem tam.

datela
9. led 2014

Nechci se nikoho dotknout,ale pomlouvat kočárek Dorjan mi příjde od uživatelky @miriska nemístné,protože zřejmě neviděla výsledky Dtestu,kde vyšel jako 2.či 3.nejlepší a snad jako jediný měl 100%bezpečnost a ostatní za 20-30 tis. se mohly jít klouzat.Já mám Dorjan a jsem maximálně spokojená za rozumný peníz

elllenka
9. led 2014

Koupila jsem kočárek přes inzerát po jednom dítěti a jsem maximálně spokojená. Vybrala jsem si typ kočárku který jsem chtěla a pak už jen hledala na inzerátech. S kočárkem jsem byla moc spokojená a za ušetřené peníze jsem malé vybavila pokojíček. Takže za mě kočárek z bazaru max. 5tisíc.

ladylass
9. led 2014

Chtěla jsem do 10000Kč a máme dvojkombinaci za 7490Kč, je to sice polská výroba, ale co dneska není z polska nebo číny...

leia1
9. led 2014

já měla asi za 9tisíc, roan marita, polsko. a nelituju, totiž hluboký jsme používali půl rok a tento byl sice i se sportákem, ale připadal mi ošklivý (ten sporták myslím) a koupila si takové větší golfky, které používáme doteď. Takže já jsem ráda, že jsem nevyhodila moc peněz. kdybych se měla znovu rozhodovat, koupila bych nejdřív jenom hluboký a pak koupila sporták jiný. protože se ten podvozek stejně dost namáhá a moc nevydrží tolik let. ale pokud máte dost peněz a neřešíte to, tak si kupte, jaký se vám líbí. na ostatní nehleďte;)

libara
9. led 2014

cca 20 000-25 000 kč. Chci kvalitní lehký a snadno ovladatelný kočárek. Pokud bych měla možnost koupit takový kočárek od maminky, která na něj dávala pozor a věděla bych, že je v super stavu. Nevadil by mi ani ojetý. Bohužel jsem takový ještě nenašla, tak půjdu do nového. Do Polska bych v žádném případě nešla, ale nechci se vůbec dotknout těch mamin, které jsou s nimi spokojené. Kamarádka ho má a je to pro mě utrpení. Už jenom autosedačka do 9 kg!!! Materiál z kterého je ušitý potah....lezou z toho nitě...je těžky atd. Každý ať si pořídí to, co se mu líbí a vyhovuje mu. 😉 😉

lenixka
9. led 2014

Původně byl limit 25 000. Potom se změnily podmínky a já musela slevit. Nenašla jsem jediný kočár v kombinaci, který by mi vyhovoval. Koupila jsem tedy bazarový (1 dítě) s hlubokou korbou za 3500Kč. Sporťák chci nový, ten co mi vyhovuje vyjde na 10500 Kč. Tzn vejdu se do 15 000 Kč. Oba kočáry prodám - první odhadem 1500Kč. Druhý třeba za 5500 Kč 🙂
Kdybych měla stále stejný rozpočet a těch deset tisíc k dobru, tak to asi neudělám jinak. S neomezeným rozpočtem, bych se ale rozhodovala ještě jinak 😀

dalfy
9. led 2014

Před 6 lety - koupili jsme Patrona F4 nový předchozí kolekci za cca 8000 kombinace vložené lůžko a sporťák, nový. Využili jsme jen hluboký a pak ještě dobře prodali, protože byl bez chyby. Místo sporťáku jsme koupili golfky s pevnýma zádama Chicco z druhé ruky (využívali jako kočárek u babičky) za 2500 kč. Letos budem řešit kočárky a přemýšlím o tom, že koupíme hluboký třeba z druhé ruky kvalitní a pak kvalitní sporťák

mailli
9. led 2014

měla jsem pro kočárek strop 15000,- s tím, že jsem chtěla trojkombinaci, otočná a nafukovací kolečka, polohovatelnou rukojeť a snadnou ovladatelnost. vyhrál x-lander 😉 teď v něm jezdí naše druhorozená (díky letošní teplé zimě se do korbičky stále vejde v podzimním fusaku a to jí bude 8 měsíců a to není nijak malinká) a pořád bezvadně slouží! a že by někdo polský kočárek niky nekoupil - vždycky záleží, jaké máte štěstí... i český kočárek vám může dělat neplechu a jiným ne... 😉

whitelilith
9. led 2014

Tak strop mám do 5tis. - chci bazarovou trojkombinaci, jak se občas dívám, tak bych se vešla i za 2500. Chci si kupovat hlavně nosítko-chodím hodně se psem, co vyžaduje pozornost a házet-budu potřebovat volné ruce a myslím, že jej užiji víc, jak kočák. Kibi stojí do 3tis. na bazaru jsem jej viděla za 2tis. Nejsem si jistá, že budu mít ještě druhé dítě a přijde mi zbytečné kupovat takové věci nové.