Kolik jste ochotné investovat do kočárku?

efes
8. led 2014

Ahoj holky, líbí se mi kočárek, který stojí v trojkombinaci cca 22.500,- Tak mi to přijde docela přeháňka.
Kolik jste prosím investovaly vy? Popřípadě kolik plánujete investovat???
Díky.

1velrybka
8. led 2014

My máme trojkombinaci za něco málo přes 15 000 Kč.

monasek84
8. led 2014

Me prijde uplne zbytecny investovat do novyho kocarku. Sehnala jsem po prvnim majiteli, jety pul roku, za tretinu ceny, v perfektnim stavu.

mamkamarketa
8. led 2014

My sme kupovali v roce 08 kocar za 15 000,-
Bude i na druhe dite.

petrusew
8. led 2014

Investovali jsme za trojkombinaci v roce 2011 20.000,- kočár je perfektní a bude i na druhé dítko.

marukm
8. led 2014

6,5 tis. nový ve dvojkombinaci (s hodně slušnými recenzemi). Sedačku chceme kvalitní zvlášť. Předpokládám, že to dá dohromady tak 10 tis. Ale původně jsme taky chtěli bazarový, protože ty ceny...🙂

anetka1701
8. led 2014

Platila jsem za kočár i se sedačkou dohromady 18tis. Zpětně to vnímám jako chybu, už bych to neudělala... Koupila bych po 1.dítěti z druhý ruky...

kettm
8. led 2014

Já v roce 2009 za trojkombinaci asi 12 000,- jezdili jsme s ním necelý rok, pak jsem koupila polohovací golfky a s těmi jezdili další rok, teď na druhé jsem sehnala kočár za 4 tisíce, x landera v plné výbavě a málokdo by řekl, že je už používaný a věřím, že poslouží stejně jako nový.

lv
8. led 2014

Na me je to taky moc..navíc kdybys ho chtěla prodat, dostaneš tak 8tis max..za me tedy používaný, levnější.

akashka
8. led 2014

My koupili kočárek dvojkombinaci za 10200,- a k tomu autosedačku za cca 3000,- Při výběru jsem ale na cenu příliš nekoukala, vybírala jsem podle toho aby kočárek splňoval vše co si představuju, zjistila jsem si jak jsou s ním maminky spokojené z různých diskusí atd.. kdyby stál 25tis. koupím ho klidně taky, to že mi nakonec nejvíc vyhovoval takto levný je jen bonus 😉

pisisvori
8. led 2014

Klidně 20-30 tisíc, když bude splňovat to co chci ve většině věcí - což splňuje Gesslein F4, kde je korba, přenosná taška, sportovní sedačka i sedačka jako golfky. (s tím, že pak už nebudeme kupovat golfky, protože se jen vymění sedačka a kočár má pod 9kg).

jitule77
8. led 2014

My máme nový "teréňák" za 12 (Inglesina Magnum = hluboká korbička skládací i na sportovní verzi) a parádní Inglesinu Classicu z druhé ruky (ale luxusní stav, kdyby mi někdo tvrdil, že je nová, uvěřím, nemá ani ojetá kolečka), která sice stojí nová přes 23 tisíc (jen hluboká korba+podvozek+taška), ale my za ní dali 10 (tedy naši dali, prý taky dostali od rodičů kočár, když jsem se měla narodit)..a autosedačky k tomu pořízené výhodně zvlášť... Je to ranec peněz, ale co..budu stará matka, tak si to aspoň užiju..🙂

jetynka
8. led 2014

Já měla kočárek 2x koupený, poprvé trojkombinaci za cca 5tis, podruhé jen hluboký a taky jen za 5tis, v obou případech to byly kočárky jen na chvíli, proto žádná větší investice, protože v prvním případě byl kočárek těžký, neskladný a neforemný (tak jsem ho schovala) a v druhém případě byl používaný jen 8měs, protože mi dítko z něho rychle vyrostlo, pak jsme stejně najeli na sportovní kočárek a to ve všech třech případech. Ne že bych na drahý kočárek neměla, ale připadlo mi zbytečné dávat tolik peněz, navíc i s obyčejným kočárkem když se krásně načančá se dá udělat paráda 🙂, ale to je zase názor mamča od mamči, někdo nemá rád kočárky z druhé ruky, jinému to nevadí a myslím že i ty drahé kočárky se dají koupit z druhé ruky za slušnou cenu, protože to jsou někdy kočárky fakt jen na chvíli a nezničené, čisté a voňavé. Ale dneska vědět že budu mít tři děti a měla bych jistotu že kočárek na všechny vydrží bez problémů, zvažovala bych něco lepšího, s lepší konstrukcí, něco pohodlnějšího, lehčího apod.

berynka
8. led 2014

dala bych max. tak 20tis za trojkombinaci, ale musela bych být přesvědčená, že je to dle mého perfektní kočár 😉

Zvažovala jsem kočár za 16tis, ale měla jsem pochybnosti, tak se nakonec koupil jiný za 10tis a za ty peníze na nedokonalosti, které se za provozu objeví, nehledím. Pokud se rozhodnu, že už ho nechci, tak se ho bez výčitek zbavim.

jpetraa
8. led 2014

v roce 2010 dvojkombinaci za 7500, nedám na něj dopustit a už čeká na druhý dítko jako novej. sedačku jsme chtěli značkovou kvalitní, takže tu jsme koupili zvlášť.

majina
8. led 2014

max. 30000,-Kč

aideen
8. led 2014

Hranici jsem měla 10000kč. Nakonec jsem koupila za necelých devět. Víc bych nedala, stejně jsme pak přecházeli na golfky.

jaa
8. led 2014

20tis + golfky za 10tis

terezkax
8. led 2014

Koupli jsme 2kombinaci Navington za 12000,-. Strop jsme měli na 20t.

miriska
8. led 2014

Pokud ho plánujete na 2 děti, tak bych koupila nový, sama mám vyhlídnutou tojkombinaci za cca 23tis., ale chci už jen jedno dítě tak ho koupím asi z druhé ruky cca kolm 13tis.. Nikdy bych si nekoupila nějaký polský dorjan nebo tak něco, to radši kvalitní z druhé ruky v dobrém stavu samozřejmě.

lomanta
8. led 2014

my měli kolem 10 tis., nakonec máme Jedo Fyn 4ds, trojkombinace za 12000.-

zuza01
8. led 2014

Mám trojkombinaci za 10 tisíc, jsme z vesnice a k doktorce nebo jinak jsem malou nosila nejdřív ve vajíčku, pak v Manduce. Golfky se u nás nechytily, od 18 měsíců kočárek odmítá. Ale kdybych bydlela ve městě, chtěla bych asi něco hezčího 🙂 Tady s kočárkem potkám leda veverku 🙂

zandanem
8. led 2014

měla a mám za 7 tis a dala bych max. 10 tis...

killi
8. led 2014

my jsme kupovali druhý kočárek a stál necelých 20 000,.kč komplet. Chtěli jsme kvalitní kočárek a pak si jej vezme ségra pro dítě. Levnej kočár už po zkušenostech nekoupila 🙂

boobinka
8. led 2014

do 30 tis za trojkombinaci 😉

maxinkaa
8. led 2014

20tis za trojkombinaci, golfky do 4tis.

baraz
8. led 2014

chtěli jsme jane slalom. nový je moc drahý, tak mám bazarový po 1 dítěti, trojkombinaci. korbička byla používaná asi 7m, vajíčko také, sporták vůbec. takže top stav a za 12tis. strop byl 15 tis, ale žádný polský bych nekupovala...

ally8
8. led 2014

Max 15.000,- za trojkombinaci. Vyšší ceny mi přijdou šílené a nevěřím lepší kvalitě. Podle mě vyhozené peníze.

mitote
8. led 2014

investovali jsme hodne, zaklad stal 27 tisic, limitovana edice, k tomu originalni fusak 5 tisic, drzak na napoje 500Kc, slunecnik 1 tisic, snezna kola 2 tisice, moskytiera 800Kc a jeste mame v planu jidelni stolecek za litr a to stejne vlozku do sportaku. A uprimne, nelituju ani koruny. Nemenila bych ho ani za zlate prase, vydrzi me na dalsi deti a vim, ze ho pak jeste slusne prodam.
Kocarek mam registrovany u vyrobce tak zepokud by se stalo, ze ho nekdo ukradne a najde se, je mozne overit, komu patril podle serioveho cisla. S kvalitou jsem maximalne spokojena, skladny, lehky, prostorna korba i sportak. V cene nebyla autosedacka.

jaja01k
8. led 2014

Dala jsem si limit 10 000,- s tím, že koupím bazarový. Nakonec mám novou trojkombinaci za 5 900,-

saminomimino
8. led 2014

já bych 22tis.za kočár nedala i kdybych měla neomezený přísun peněz,je to šílená zlodějina za značku za kočárek který stejně je k prdu 😖 šikovný nový kočárek se dá pořídit do 10tis. i to je dost,budume kupovat nový ta 8.