Kombinovanej hlubokej sporťák a autosedačka. Poraďte

romik123
28. zář 2010

Může někdo poradit s kočárkem?Hledám kombinovanej hlunokej,sporťák a autosedačku 🙂 Potřebuji lehce ovladatelnej na vesnici na polní cesty do lesa mám 3 psi k tomu 3l.holka tak abych měla méně práce s ovladatelnosti kočáru.Čekám mimi po novém roce takže chci aby byl trochu nánožníkem a boudou schovaný ne moc otevřený hluboký musí být dost velký aspoň 80cm čekám že bude opět větší po nás 🙂 Aby se dal dát jak po směru tak proti směru hlavně sportovní verze.Přední kolečka asi menší než zadní a s rotací lepší nafukovací.Určitě si ještě na něco vzpomenu jinak cena tak do 10 tis.Moc děkuji za názory jinak má představa je Caramelo q 12 , ale je dost otevřen ta hluboká vanička na zimu 🙂

jijitka
8. říj 2010

@romik123 a tobě se nezdál u Dorjanu sporťák malý (úzký)??

romik123
autor
8. říj 2010

@jijitka seděla v něm holka a supr místo okolo sebe jen nohy ji přesahovaly o kousek 😀 , ale taky ji je 3r.7m. a měří 103cm takže vážně spokojenost co zkoušela ostatní tak katastrofa ☹

kubinkov
10. říj 2010

@romik123 To jsem ráda, že modelka zkoušení vydrží. Ono je nejlepší tam to dítě vidět. Když máš v bříšku drobečka, tak tě prodejce snadno ukecá řečmi, že je to největší sporťák na trhu, ale když tam dáš dítě, tak to vidíš. To že má nízkou konstrukci je škoda. ☹ Asi budeš muset hledat dál. 😒 Jsem zvědavá, co nakonec projde tvým výběrovým řízením. 🙂

akcull
10. říj 2010

romik123, chtěla jsem se zeptat, jestli jsi si náhodou neměřila rozměr toho dorjanu - sporťáku, ložná plocha - délka, šířka a výšku boudičky od sedačky. A jestli ne, zkoušela jsi nad malou roztáhnout i stříšku, vešla se tam?
díky moc za odpověď🙂

romik123
autor
10. říj 2010

@kubinkov jojo ukecávani jim jde 😀 ,ale když jsem posadila Nat třeba do kočárku verano tak sem byla mimo měla opěrku do půl zad a žádné místo okolo sebe jak sardinka nechápu jak k takovému kočárku mohou dělat takovou konstrukci ohromnou.Zatím jsem nic jiného nenašla ☹ takže zatím zustávam u DorJan.Nikdo nemá typ?? Jde jen o deset cm 🙂

romik123
autor
10. říj 2010

@akcull bohužel neměřila , ale podle holky počítám že to bude mít ten metr když se daj do roviny i nohy Nat má 105 a 18 kg a když seděla tak ji koukali nohy nad kotníkem dolu a byla i pod boudičko dala se ji dát podle mého odhadu od sedění k boudičce to bude mít tak 55 cm.Snad to takhle stačí 🙂 doufám že pomohu

kubinkov
11. říj 2010

Opravdu velký sporťák má Mikrus. Je to Sprint X07, ten má opěrku cca 50 cm a bouda je nad sedačkou 65 cm. Má moc pěkně polstrovaný sedák a ve verzi Delta má i obrovskou korbu. Ale nevím, jak je to s výškou rukojeti. Na internetu mají udané rozměry starého typu sportovní nástavby. Tenhle sporťák jsem měla, ale nevešel se mi do Punta, tak jsem ho vyměnila. Je to ale těžký polský kočárek.
http://mikrus.eu/wozek-dzieciecy-delta-kolor-nr...

jijitka
11. říj 2010

@kubinkov - tak nevím, jestli se jedná o stejný typ, ale Mikrus má moje sousedka, podvozek kočárku není vůbec odpružený, takže do terénu absolutně nevhodný. A sporťák má celkem velký, ALE - jde sice do úplného lehu, ale vlastně nejde použít, protože má vzadu krátkou boudičku, takže tam vznikne díra.
Může se jednat o jiný typ, ale podle obrázku v tvém odkazu bych řekla, že je to tento.

kubinkov
11. říj 2010

Tak to že není moc odpružený vím, ale s boudou jsem neměla problém. Navíc jsem odšroubovala spojení mezi boudou a konstrukcí, a pak šla bouda přetahovat až hodně dopředu, takže na malého nesvítilo nebo nefoukalo. Možná i díky tomu mi pak nechyběla látka vzadu. 😉 Ale jinak to nebyl moc dobrý kočár. 🤐

romik123
autor
11. říj 2010

Tak to vypadá že zůstanu u Dor Jan 🙂 nic jiného mě nenadchlo a s tímto jsem spokojená , ale ještě zajedeme na jedno místo tak tam třeba bude něco pro mě 🙂

cindy83
4. lis 2010

Začínám se porozhlížet po kočárcích a jde mi z toho hlava kolem. Chtěla bych kručitě čtyřkolku s nafukovacíma kolama vhodnou do terénu. Váhám zda jsou otočná kolečka vhodná i do terénu. Bydlíme ve 2 patře a tak zvažuju jestli by nebyla lepší taška na miminko vložená do ležícího sporťáku než tahat těžkou korbičku. Narodí se v dubnu, tak léto využije v "tašce" a s fusakem už půjdeme v půl roce do ležícího sporťáku. Poradíte někdo vhodný model?