Kombinovaný kočárek Adbor Bartolino classic

anezkanovakova
26. únor 2014

ahojte.. jak jste s ním spokojeni.. máte ho někdo?.. je to řemínkový tip..... což se mi líbí.. sestra mají kočárek s malýma kolečkama ve předu a me se to nelíbí.. brzo se ji rozkejval a upadavalo kolečko..přijde mi že jsou s ním problémy.... jako.. nevím.... my chceme tento zelený.. prosím máte ho někdo doma.....?.... jak ste s ním spokojeni.. v prodejne nám říkali že si ho lidi celkem berou.. z té klasické řady celekm dost.. a reklamace taky nemaj..

chceme ho jít tedkom behem 14dní objednat..... hodne se nám líbí a řekla bych že je fakt dost dobry.... a má i snimatelný povrh na praní.. což vítám..

verushe20
6. kvě 2014

@anezkanovakova ahoj, máš ten kočárek teda? Já si chci kupovat tento http://www.kifik.cz/kocarky/zbozi/kocarky-dle-v... 🙂

anezkanovakova
autor
19. kvě 2014

ahoj máme tento kočárek... a myslím že je hodně dobrý...
sic miminko je ještě schované.. ale ..jo jinak máme ho 🙂

lisacek55
21. čer 2014

@anezkanovakova Zdravím 🙂, taky se mi tento kočárek moc líbí a vážně uvažuji o koupi, jen jsem neměla to štěstí vidět ho někde na živo v prodejně. Jsem nadšená hlavně z řemínků, protože určitě bude pěkně houpat. Mohla bych poprosit o zaslání fotečky ? Klidně jen část kočárku...zajímá mě hlavně jak vypadá materiál korbičky. Předem mooooc děkuji 😉

anezkanovakova
autor
10. črc 2014

jezdíme sním už 14 dní a jsem sním moc spokojena-- 🙂 🙂

lisacek55
11. črc 2014

@anezkanovakova Jé děkuji za fotku 🙂 ten je vážně nádhernej..už ho mám objednaný a každým dnem bychom ho měli mít doma. Už se nemůžu dočkat 😉 Taky jsem ho chtěla s těmito koly jen v modro-bílé barvě. Snad budu taky spokojená