Kombinovaný kočárek. Doporučte dobrý a kvalitní

magda.d
4. led 2008

ahoj všem, můžete mi prosím dle vašich zkušeností doporučit dobrý a kvalitní kombinovaný kočárek (hluboký+sporťák)? jaký máte názor na značky HOCO, PATRON BOHEMIA a INGLESINA? díky za každý tip 😉

aponchie
4. led 2008

ja je znam jen z doslechu vsecky sou super prej

tlap.ka
4. led 2008

magdo,mluvila jsem s maminkou,která používá kočárek, který chci já DorJan Cross Country a prý naprostá spokojenost 😉

aponchie
4. led 2008

kdo dela dor jan?

tlap.ka
4. led 2008

myslím,že je to polskej kočárek,ale jistá si nejsem - http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-cross-country

ulicnice
5. led 2008

Je to asi i o štěstí, na jaký kus konkrétně narazíš. Moje dvě kamarádky měly DorJan a oběma se totálně pos... Přestal brzdit, pak něco s kolečkama.... Věčně to dávaly na reklamaci. A taky potah jim rychle vyšisnul. Inglesinu mám já a to konkrétně na podvozku Allum (s otoč. předními koly). Je teda koupená už po jednom dítěti. Jedině na kolečkách bylo poznat, že není nová (nejsou nafukovací, takže jsou na nich stopy po kamínkách). A je dobrý, že potah jde komplet celý sundat a strčit do pračky (i bouda, což např. u Hoca, který mám na balkoně nejde). Akorát teď do ní používám vložnou tašku z jinýho kočáru, protože do ní skrz ten nánožník táhlo. Inglesina asi svoje vložný tašky nedělá, mně se aspoň nepodařilo najít. A taky je SUPER ježdění s těmi otočnými předními koly. Můžu porovnávat,na první dítě jsem měla pevný.

aponchie
5. led 2008

ja jsem prave premyslela na druhe mimi ojety Hoco nebo Patron zdaji se mi dobre,kamoska ma Patron rikala ze to dela firma co dela inv.vozicky a maji ruzne dobre atesty a hlavne je celkem velky vevnitr.ten DorJan nevypada jak Deltim nebo Tako?Inglesina je super,konkretne golface nevim jak se presne jmenuji ale sou nadherne a vypadaji kvalitne uz od pohledu.

tlap.ka
5. led 2008

apo, když si klikneš na ten odkaz výš, tak se Ti ukáže DorJan 🙂

viona
5. led 2008

Já mám taky DorJan a jsem spokojená,malýmu je půl roku,před dvěma měsíci jsem vyndala vložnou tašku a krásně se tam vejde i s fusakem a ještě má místo,na jaře z něj udělám sporťáček a na léto koupim golfky,do města a do auta,když někam pojedem,jinak na vycházky do terénu,na spaní na zahradu a tak,budu pořád používat tenhle,myslim,že se mi tam bude vejít ještě dlouho.Bála jsem se toho,že je to jeden z nejlevnějších kočárů,ale zatim mě nezklamal 😀

tlap.ka
5. led 2008

viono, ani nevíš, jak jsi mě potěšila 😉 četla jsem už hodně diskuzí a většinou ho teda chválili, i když občas někdo nadává na brzdičky a když se přehodí rukojeť, že se hůř ovládá,ale stejně jsem pro něj rozhodnutá 🙂 dokonce mi psal chlapík z netovýho obchodu, že už jde i přidělávat na DorJana autosedačka, tak ještě musím zjistit, jak protože v normálním obchodě o tom nevěděli 😉

viona
5. led 2008

tak s autosedačkou jsem to ještě neslyšela,ale to bude asi nějaký nový tip kočárku.Je pravda,že s rukojetí vzadu u spoťáku jsem ještě jezdit nezkoušela,tak se nechám překvapit 🙂 snad ne nemile 😕 😅

vrtule83
5. led 2008

ahoj já mám také dorjan cross... a jsem s ním spokojená, přibližně jako viona ale jako sporťák ho moc používat nebudu chci koupit lehčí. Já mám jen jednu vítku vrže konstrukce (zřejmě plasty o kov) a je nýtovaný tedy nejde dotáhnout, ale co vím tak to dělá spousta kombinovaných kočárků. Mám ho v červené a a vůbec vyšisovaný není a kolekce 2007 mají lépe řešené brzdy a ty tak nezlobí

tlap.ka
5. led 2008

viono, když klikneš na ten odkaz výš, tak tam ty sedačky nabízí, jsou teda na jiný typ kočárků,ale prý se dají i na tomhle převážet, tak se musím ještě pozeptat přímo tohohle dovozce, když to inzeruje 😉 ještě čekám,kdy vyjedou s novou kolekcí na tenhle rok, doufám, že ne moc pozdě, mimčo čekám na přelomu března a dubna,tak bych měla ráda kočárek v únoru sehnaný 😉
vrtule, o tom vrzání jsem četla v nějaký diskuzi, dokonce tam přímo i doporučovali, čím to namazat a že je to potom v pohodě 😉
já mám zatím vyhlídnutý CC46 - je šedý se žlutozelenými doplňky 😉

aponchie
5. led 2008

vypada skoro stejne jak Tako ,s tim sem byla spokojena(krom vahy samo)ale maximalne do roku pak to bylo tezke viz prehozeni rukojeti na druhou stranu to se tezko ovladalo,mam jeste chicco ct04a taky sou tam nyty nejde to dotahnout a vrze desne hlavne konstrukce kolecka OK.

morusa
5. led 2008

Známá má Patrona a je s ním moc spokojená, je to o tom, co se ti líbí. Já na tyhle klasiky moc nejsem, líbí se mi modernější design. 😉 a hlavně já mám trojkolku a nemůžu si vynachválit.

aponchie
5. led 2008

ten Patron me taky hodne zajima je prej nejvetsi v lehu co se delaji kocarky a jeste xlander ale 4kolka nevim kdo to dela jestli ceska firma?jsou celkem pekne ale vanicka hluboha mi prijde mala treba na zimu

viona
5. led 2008

Vrže,to je pravda teď mě napadá,ale ne moc,ani to tak nevnímám.

karotky
5. led 2008

Já mám Inglesinu Magnum a jsem s ní nadmíru spokojená.Ještě si jí ušetřím na další dítko. 😉

krikri27
6. led 2008

Miluju Inglesinu 😉 pro mě je nejkvalitnější, nejlehčí, nejprostornější, nejvymakanější, nejpraktičtější 🙂 🙂 moc mě mrzí, že ji beru až ted, jezdili jsme 3 měsíce s jinou, není špatná, ale na Magnum nemá, je fakt od 0 do 3 let, jiné trojk. jsou fajn bud jako hluboký-třeba ta moje- ale jako sporták nic moc, nebo naopak, ale Magnum je vymakané jako obojí 😉 😉 😉 😉

magda.d
autor
7. led 2008

byla jsem ted o vikendu kocarky omrknout nazivo a musim rict, ze mam 2 favority!
ceskej Patron Bohemia a polskej X-Lander XA. u Patrona je super velka plocha lužka, pekny design, nastavitelne pruženi a lehká konstrukce. ale asi pujdu do x-landera, protoze me totalne dostaly ty otocny predni kolecka (daji se zafixovat) a je s nim super manipulace. je taky lehoucky a design moderni.
cenove jsou srovnatelny, jen me trosicku desi, ze ten x-lander je polskej... snad uz neplati, ze posle kocarky stoji za prd 😉
u toho Patrona maji vsechny mozny atesty a uz jen to, ze ta firma vyrabi i invalidni vozicky je snad zarukou kvality. skoda, ze nema taky otocny kolecka, hned bych sla do nej 😉

zanetka82
8. led 2008

my mame Roan Kortina a naprosto spokojena. hluboka korbička obrovska a na jaro sporťaček super. je houpací, ma nafukovací kola, velkou tašku a da se rychle složit.

kombloudek
8. led 2008

Ahojky,my máme Hoco Diamond a jsme s ním spokojené..Váhou sice odpovídá Taku a Dor Janu,ale daleko líp se "řídí" a když se přehodí rukojeť tak se dá perfektně ovládat..navíc když se vyndá taška,tak je vnitřní prostor celkem pěkně prostorný a oproti např. X-landeru a navíc i dlouhý..tady ho má skoro každá třetí mamka,takže bych řekla,že si ho nepořizujou jen tak pro nic za nic 🙂