Kombinovaný kočárek? Jaký? Máte zkušenost?

mysojc
6. únor 2008

Ahoj, začínám pokukovat po kočárcích a jsem fakt bezradná☹ . Máte některá fakt super nebo naopak strašnou zkušenost s nějakou značkou?

mallorry
14. únor 2008

mysojc cau ne 😀 ja mam zatim vybranej quinny speedi SX🙂))
tak se timto ptam maminek, zda je korbicka tohoto kocarku dostatecne velka, kdyz se miminko narodi v zari a bude v korbicce hlavne v zime. Jeste jsem nemela moznost, podivat se na kocarek v obchode. Dekuji za odpovedi.

zanetka82
14. únor 2008

ahoj my mame Roan Kortinu je skvěly hluboka korbička velka, maly se do ní vešel ještě v 8 měsicich a pak sem dala sporťak a super. Nemužu si ztěžovat 😉 😀 mam ho v albu 🙂

frog
22. únor 2008

ahojky,já mam hoco a když jsem ho kupovala tak jsem myslela jak je prostornej,ale jelikož se malá narodila v září,tak jí potřebuju mít v korbě ještě přes zimu.Je to teda tip top,páč když se tam dá fusak,tak je to akorát,ale pořád to ještě jde..velkej je pak až ta sportovní verze když se vyndá ta taška znám i menší kočarky,třeba x-lander.Jinka musím souhlasit a zanetkou,roany jsou fakt prostorný,kámoška má Roan marita a má tam spoouustu místa..

monas
22. únor 2008

Ahoj, my máme Cortinu a maximální spokojenost, je vymakaná, spousta detailů, na který jsme třeba přišli až za provozu. Hlavně žijeme dost aktivním způsobem a hodně cestujeme a v tom se nám naprosto přizpůsobila, neměnila bych za nic! Snadno se vejde do jakéhokoliv auta! Původně jsem sice chtěla ruční brzdu, ale nakonec mi ani při jízdě na bruslích nikdy nechyběla a kamarádka, co má Slalom obdivovala tu normální brzdu na Cortině oproti Jané...Dlouho jsem přemýšlela, zda si koupit ještě golfky, protože je to asi úplně zbytečný, asi nemůžou nabídnout nic moc navíc než máme, ale zamilovala jsem se do těch nových od Moonu, tak si je dám asi k narozkám 😀

helenapce
23. únor 2008

ahoj, my si pořídili chicco trio s3, mí spoustu vychytávek, polohování zad v hluboké korbě bez obtěžování miminka. Čekám mimčo v dubnu, takže hluboká korba nám do podzimu snad vystačí, pak přesedláme na sporťák.
Mám zkušenost s prvním dítětem, že se mi hlubokej kočár nikam nechtělo tahat, tak jsem stejně v 5 měsícíh kupovala sporťák, takže jsme šli do kombinace. Hodně cestujeme autem, takže využijeme i autosedačku.
Závady jsem bohužel zatím nezjistila, ale určo se nějaké najdou, jako u každého kočárku...
Přeju hodně štěstí při výběru. 😵

kachnik
24. únor 2008

Jukněte na novou kolekci Neonato Reverso Tris, mají letos nádherné barvy. My máme letošní a jsem maximálně spokojená, je to trojkombinace, je to podobný styl jako Cortina, jen to přední kolečko má zdvojené a nemá ho tak vystrčené dopředu. Každý díl jde nasadit jak proti a ve směru jízdy.

llucinka
3. bře 2008

Mohu doporučit Inglesinu Magnum jako susik77. Perfektní odpružení, malý je spokojený a je prostorný. A vím, o čem mluvím, pač nemáme ani půl roku a už 9 kilo. Jinak já jsem chtěla klasický kočárek s nafukovacími koly, ty módní výstřelky jako trojkolky a tak, mi moc neučarovaly. Ale je to jen můj názor, chápu, že se to jistě někomu líbí... 😉 🙂

nikkos
4. bře 2008

Každy nadává na polský kočáry - my máme Bebetto a jsem spokojená, hlavně je prostorný, což byl důvod proč jsme si ho vybrali.
Teď ale pokukuju po něčem lehkém na cestování....jen nevím jestli golfky nebo sporťák - ten je mi nějak sympatičtější.

Kočky, prosím, nevěděly by jste o nějakém sporťáku který je dost lehký a zároveň dost prostorný pro mimčo a hlavně má přehazovací rukojeť? Já objevila akorát Gesslein no ale to je zase děsná pálka ☹