Kombinovaný kočárek Osann Beebop. Máte ho někdo?

carodkaa
5. led 2011

Můj favorit je už dlouho kočárek Bugaboo Cameleon,ale nedávno jsem narazila na tento kočárek Osann Beebop,a docela mne zaujal,marně hledám rozdíly mezi tímto kočárkem a kočárkem Bugaboo,kromě asi třetinové ceny 😅 .Chci se zeptat jestli ho některá nemáte,a popřípadě jaké s ním máte zkušenosti. Díky!

redmarvin
12. led 2011

@carodkaa také jsem hledala a nikde nikdo nic nepíše a bohužel jsem neměla ani možnost se na něj jet podívat. Přesto jsme kočárek koupili, přesvědčil mě jednak německý výrobce, jednak to, že je trochu jiný než klasické kočárky a upřímně i cena.
S kočárkem jsme zatím jen popojížděli v komoře - snadlo ovladatelný, lehký... jediné, co mě zarazilo (ale jde o zvyk) - přenášecí madlo se asi bude muset vyndávat při každém vyndávání mimča z kočárku.... a kryt na kočárek je na zip, tak doufám, že vydrží.... Na skládání jsem zatím sama nepřišla, manžel už to ale umí... jinak vysouvací rukojeť - ani při manželových skoro 190 cm nevyužijeme úplně vysutou. Košík je opravdu jen na lehké věci, max. zátěž 4 kg. Zatím stále čekáme na pořádné ježdění, ale brzy už snad malý vyleze, tak podám kompletnější obraz. Momentálně také sháním pláštěnku a do budoucna i síťku na hmyz, zkusím neoriginál a dám vědět.

carodkaa
autor
13. led 2011

@redmarvin a můžu se zeptat kolik kočárek opravdu váží(třeba korba s podvozkem)? na stránkách výrodce je uvedeno 16kg a tady prodejci uváději 10kg což mi přijde docela velký rozdíl. 😅 díky!

redmarvin
13. led 2011

@carodkaa bohužel nemám kočár jak zvážit, ale mělo by to být max 9 kg podvozek a s hlubokým lůžkem cca 13,5... oni totiž občas uvádí váhu kočárku a přitom je to váha podovzku (a to nejenom u tohohle kočárku)... Nicméně jsem komplet zkoušela poponášet (zatím bez mimča) a přijde mi docela lehký.

szelvicka
2. bře 2011

Ahojky, tak jsem pátrala a dočetla jsem se na jedné francouské diskuzi, že kočárek je naprosto stejný jako bugaboo cameleon..pasuje na ně boudička a i hluboká korba..jen nevím zda na to půjdou i kola do sněhu..klidně Vám ten odkaz přepošlu..stači si to dát pak do google chrome a ono se Vám to celé přeloží..opravdu zajímavá diskuse...docela mě to nadchlo, jelikož bych chtěla bugaboo cameleon, ale představa, že dám 25tisíc za kočárek bez autosedačky mi přijde hodně..no nevím..možná spíš by to neprošlo přes manžela.

daisynka
3. bře 2011

viděla jsem ho na živo a absolutně mě odradil, sporťák má jen hadrové záda, nemá je vůbec zpevněné, látka u nožiček je jen na dvou "nejtech" a jinak vám lítá není ke konstrukci pevně přidělaná takže si myslím, že rok a půl staré dítko v botičkách vám to časem utrhne. Nedá se to s bugaboo vůbec srovnat, materiál - myslím ti látka je takový aušusový. Osobně - velké zklamání. Pro panenky asi dobrý, ale dítě bych do toho nepoložila, nebudu riskovat, že mu zhuntuju zádíčka.

redmarvin
17. srp 2011

s kočárkem jezdíme už přes půl roku a zatím jsem stále moc spokojená. Hluboká korba je dostatečně dlouhá. kočárek díky přehazovací rukojeti zvládne i horší terén a koukala jsem, že se dají koupit i nafukovací kolečka místo těch malých. Minulý týden jsme už přehodili sportovní verzi - látka u nožiček je přidělaná na zip a hodně dobře drží, pak po straně na dva cvoky, ale byl problém je pak odepnout, takže opravdu drží... co se týče zad - nejsou úplně pevná, ale jsou tam takové výstuže - porovnávala jsem s bugaboo a myslím, že je to dost podobné, bugaboo to má možná trošku pevnější, ale žádná tragédie. Sporťák se dobře polohuje a vypadá moc hezky. a teď nějaké ty mušky - když se víc zatíží podvozek např. velkým nákupem, tak se kočárek hůř ovládá a špatně se shání doplňky např. pláštěnka, nánožník a tak. ohromná výhoda - kočárek si případně sama vyložím z autobusu nebo tramvaje 🙂 Kupovali jsme set i s autosedačkou a nejspíš bych to vše koupila znovu 🙂

l.k.p
13. únor 2012

@redmarvin myslíte si že na tento kočárek by pasovala potahy z BUGABOO? děkuji

slucky
16. únor 2012

Ahoj, díky za info.
Já taky váhám mezi tímto a Bugaboo, kde je cena nadsazená hlavně značkou (v UK ho má snad každá druhá matka). Bohužel i když jsem z Ostravy, tak ani jeden ani druhý tu žádná prodejna neprodává. Jen katastrofy z Polska.
Pořád si říkám, že dítě je v kočáru celkem krátkou dobu, na tak velkou investici...a taky že německá firma, která sbírá ceny za bezpečnost autosedaček by přece neudělala nějaký šunt.
Jo a někde jsem četla, že na to opravdu pasují originální díly Bugaboo (kolečka nevím, ale dělají se už do sněhu i od Osannu)

mishulle
20. únor 2012

ahoj, můžu poprosit o vyplnění, je to anonymní a kamarádce to pomůže k vypracování diplomové práce. děkuju http://www.nelldesign.cz/.
jedná se o dotazník o kočárkách

misandice
27. zář 2012

Dobrý den,tento kočárek mám a jsem s ním nad míru spokojená.Kdyby jste potřebovali info tak napište. 🙂

agulinka
21. črc 2013

@misandice |Dobrý den,dnes jsem si koupila kočárek Osann Beebop a mám dotaz zda nevíte ,kde sehnat nánožník k autosedačce a ke sportovní verzi.Děkuji moc za odpověď.

vhodova
9. srp 2013

Dobrý den, osanna mám skoro dva roky. Kupovala jsem celý set( hluboký, sporťák, autosedačku, kola do sněhu a ještě k tomu byla přebalovací taška, pláštěnka a síťka proti hmyzu) je to super kočárek 🙂budu se s ním těžko loučit,ale další miminko neplánuji takže půjde do světa ☹ nechala jsem si ušít od jedné šikovné paní nánožník na madlo- super věc, pořád ho máte u sebe,nezabere místo a je nepromokavý a neprofoukne.

natinat
15. srp 2013

Dobrý den, ja mám taky skoro dva roky, a tet' po druhe poslala na reklamace ☹ ,

maribell
16. lis 2013

ahojte ..a da sa kocik este zohnat? ja ho nachadzam iba na ceskych strankach... moj favorit je tiez bugaboo ale bohuzial cena je velmi prehnana takze je nam nedostupny ..nasla som par "napodobenin" alebo kocikov ktore by sa chceli bugaboo podobat..napriklad papiwi sky a optima baobao ...tieto tri kociky teda papiwi, optima a osann sa podla mna rovnake... len cenovo rozlisne .. ja stale uvazujem nad optima baobao pretoze je najlacnejsi a da sa zohnat za 275eur... len by ma zaujimalo ci ho tu niekto nema ☹ preotze stale zhanam info a akosi nejde

veronika753
25. lis 2014

@vhodova nechcete kočárek prodat?

rebeka011
27. črc 2016

dobry den, chtela bych se zeptat kupovala jsem sportovni nastavbu a luzko bez podvozku a chtela bych poradit jaky jiny podvozek by pasoval na tenhe typ ? dekuji za rady 🙂

any20
23. črc 2017

Hezký večer prosím můžete mě informovat jak je to s výškou kočárku osann zatim sem neměla možnost vidět ho naživo popřípadě jestli se dá výška celé konstrukce nějak nastavit já mám 160cm ale přítel 185cm tak aby to pro něj nebylo za trest 🙂 děkuji

lucie_90
29. črc 2018

Ahoj holky chtela jsem se poptam jestli ke kocarku beebop mate i matraci?