Kombinovaný kočárek s přehazovací rukojetí. Máte tip?

martucha79
22. čer 2009

Ahoj holky, doufám, že tady to téma někde není, ale nenašla jsem 🙂 Chtěla bych si pořídit kombinovaný kočárek s přehazovací rukojetí, ale až při rozhlížení se po kočáru jsem zjistila, jak je výběr omezený. Přehazovací rukojeti mají takové ty naducané kočárky, což se mě moc nelíbí. V albu mám Patron Apollon Alux, který se teda už taky trochu baculatí, ale pořád to ještě není tolik. Taky jsem ještě narazila na Caren Gondolu, který má podle mě lepší design, ale zase nejsem teda vůbec odvázaná z těch barevných kombinací. No a pak už jsem vlastně na žádný kočár s přehazovačkou nenarazila (který by teda nevypadal jako tank). Joooo, takových těch kočárků na panenky s přehazovací rukojetí, těch je mraky 😀 Taky jsem teda narazila na Teutonia Mistral a Mutsy Slider - moc hezké kočárky, které přehazují, nicméně už tak trochu za hranicí toho, kolik chci do kočáru vrazit. Nemáte ještě nějaký tip na takový kočár? Měl by stát tak do 10 tis., ale tak uvítám každý tip, kdyby se našlo něco šikovného, ráda si připlatím 🙂

lenkicka
22. čer 2009

Martucho, a určitě chceš nový? Nemám tip na ten, co chceš, ale sama jsem chtěla dobrý kočárek, ale dát za něj dvacítku mi přišlo fakt hodně...tak jsem ho sehnala na mimibazaru za polovinu...sice po jednom dítěti,ale vypadá moc dobře...pěkně se o něj starali a jsme moc spokojeni 😀

reruna
23. čer 2009

Martu ahooooj 🙂 , koukni na darababy.com na kočárky caren s podvozkem oring, kočár origon nebo karina alu, ty barevné kombinace se dají objednat v kamenném obchodě v Novém Jičíně i na kočárek caren gondola, nemusíš se omezovat jen na barvy caren gondoly, podle mě je to výběr velký, tak nám to aspoň paní v obchodě řekla. Taky říkala, že barevná kombinace nemusí vždy přesně vypadat, jak na obrázku, že výrobce jednou za čas nějak změní ty pruhy a vzory, aby nebyly všechny kočárky úplně stejný. Akorát že v tom obchodě se to musí objednávat osobně, ale možná by to po netu taky šlo.
nebo třeba objevíš ještě jiný kočárek 🙂

astrane
23. čer 2009

Já mám Deltim travel,baculatý se mi nezdá,ale jako tank teda asi vypadá 😀 Jezdím s ním tankoidní terény,tak mi to nevadí 😀 Jinak je podle mě super,mám ho schovaný na další mimčo,protože i po 2 letech denního terénního ježdění a častého skládání do auta vypadá pořád moc pěkně..Mám tento,jen jsem dokoupila vložnou tašku(mám hnědo-žlutej)
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24209019&tab=1
Mají jich víc za tuto cenu...🙂Kdyžtak se tam mrkni,ale asi to nebude zrovna tvůj šálek kávy.....
Teď už se jmenuje Travel Soft a je fakt,že jim trochu zbaculatěl 😀

tereziep
23. čer 2009

Já mám sporťáček Hauck traxx cruiser - je teda trošičku tvrdší, ale vypadá supr. Je fakt, že já osobně nejsem pro tenhle typ kočárku od narození. Používám ho jen jako sportovní bez vložné tašky. Předtím jsem měla kasický hlubokou kočárek. Možná by ti vyhovoval. Vím, že jedna mamka ho má od narození - psala to někde na koniku. Právě jí jsem se ptala a říkala, že mimču to nevadí.
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=5...
je lehkej, dobře se skládá a vypadá i jako sportovní supr. Právě kvůli tomu jsem ho kupovala. Že jako sporťák nevypadá tak robusně. Chtěla jsem přehazovací rukojeť.
Potom mají ještě přehazovací rukojeť: KNORR ALU KOMBI SOOX 4, Kočárek Bebidoo - SUNNY STAR, Kočárek Bebidoo - ALU FLY silber, BabyWelt Riva Air, HAUCK Ontario Victory, ABC Design PRAMY LUXE, Bebidoo je Knorr. Potom ještě Dorjan Cross country, ale ten mi případá právě dost jak píšeš naducaně.

martucha79
autor
23. čer 2009

teda holky, díky, jdu projít vaše tipy 🙂
reruna, o těch kombinacích jsem to nevěděla, tak na to taky mrknu. 😉
lenkicka, no, radši bych nový, přeci jen nevím, jak kdo s tím zacházel, ale i jsem na mmb koukala po těch dražších s přehazovačkou a zatím jsem na nic nenarazila.
uvidíme, uvidíme, uvidíme
😀

astrane
23. čer 2009

mě se na tom mým líbí,že je houpací-má úžasně měkké odpružení,14kg a je prostorný a přitom se v pohodě vejde i do kufru od favorita nebo fiesty 🙂 Ale design teda podle mě není nijak extra,ale mě to moc nevadilo...nakonec když mi přišel domů,tak jsem čučela,jak je pěknej-mám černou konstrukci a ta hnědožlutá se mi k tomu fakt líbila.Koupila bych ho zase 🙂

raady
23. čer 2009

martucha, máme právě Apollon Alux a jsme spokojeni 😉

astrane
25. čer 2009

Ještě jsem si vzpomněla na Zephyr od Patronu...

andelka
26. čer 2009

Ještě Firkon je kombinovaný a má přehazovací rukojeť. A cena taky dobrá.

angetha
26. čer 2009

Koukni se taky na kočárky značky Esprit a Hoco

http://avit.cz/detail/produkt/77

Hoco má více druhů...

http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100260.html

kladenacka
26. čer 2009

Ahoj, my máme Patron Zephyr a je super. http://www.baby.patron.eu/cs/prodejni-akce/slev...
a teď je na něj i nějaká sleva!!! Normální cena: Cena: 7 990,00 Kč
•podvozek s nastavitelnou tuhostí odpružení
•oboustranná brzda, přehazovací a výškově nastavitelné vodítko
•plně polohovatelná sedačka nadstandardních rozměrů, vložené lůžko 3 v 1 s přebalovací funkcí (včetně pevného vyjímatelného dna a popruhů na přenášení, bez pevného dna lze lůžko použít jako zimní fusak)
•PENTEX kompoziční potah, střecha s okénkem, kapsami a letní úpravou (síťovina)
•nastavitelná hrazdička s mezinožním pásem
•5-bodový bezpečnostní pás s ramenními výstelkami
•odnímatelná komfortní vložka
•velký nákupní košík
•nánožník
•reflexní bezpečnostní značky
•brašna CLASSIC
•pláštěnka
http://www.baby.patron.eu/cs/katalog/kocarky-ko...

astrane
27. čer 2009

ještě mě napadl Trend-line http://www.trend-line.cz/ mají taky víc druhů-za slušný peníze a mají přímo obří rozměry lůžka...kopila jsem teď použitej,aby se tam synovi dobře spalo-měří 93cm a tady má ještě rezervu 😀

martucha79
autor
27. čer 2009

holky, díky za další tipy. Všechno jsem prošla, astrane, trend-line je teda fakt už kus kočáru, tam se musí prckovi spinkat 🙂
Já už jsem i jednu chvíli začala uvažovat, že z té přehazovačky slevím, ale když beru pro a proti kočárů, který třeba nepřehazují a líbí se mi, tak se stejně zase vracím k Patronu Apollon Alux. Všechny ty kočáry, co jste mi tu napsaly jsou prima, už je to jen otázka vzhledu. Na tom Apollonu se mi navíc líbí, že když se vyndá ta vložná taška, tak tam vlastně ještě takové lůžko zůstane, kdežto u spousty kočárů s vložnou taškou se vyndá taška a Ten Zephyr už mi zase přijde takový "naducanější" než ten Apollon.
Jinak jsem pročetla teď kousky diskusí o kočárech a astrane, ty budeš nějaký profík přes kočárky, viď? 😉 😎

martucha79
autor
27. čer 2009

no a tady zrovna nějaká maminka apollona prodává a má to tam vše hezky nafocený a popsaný 🙂

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23453136&tab=0

angetha
27. čer 2009

Apollon byl taky můj favorit..ale nechala jsem se zlákat kočárkem, který se mi vejde do auta a má zatáčecí kolečka 🙂 Apollon je opravdu kočárek do terénu ale do města moc ne..

martucha79
autor
28. čer 2009

angetha, proč myslíš, že do města moc není? 😕

angetha
28. čer 2009

Martucho osobně jsem ho nezkoušela, ale nemá natáčecí kolečka a co jsem viděla tak je opravdu větší jak ostatní kočárky..mít další peníze tak si ho koupím jen k nám na vesnici 😉

astrane
28. čer 2009

Když se jedná o terénní kočárky,tak toho vím docela dost,ale jen z vlastní praxe 😀 městské kočárky teda nejsou můj obor....Vždycky si musíš sestavit seznam,co od kočárku chceš a pak jen hledat ten správnej...
Ten trend-line kupodivu není ani moc těžkej-12-15kg podle typu a mě osobně se vejde i do kufru od fiesty-to jsem nečekala 😀 jinak má taky prodlužovací díl lůžka,takže z něj taky zůstane hlubokej kočár i bez tašky,totéž má deltim,firkon,zephyr,dorjan-spring cool i cross,a spousta dalších.Knorry a hoca to nemají...to mě třeba dost vadilo a ve výběru jsem je vyškrtla 🙂
Mě připadal patron moc tvrdej co se týkalo pružení a na ovládání nic moc,manžel měl stejnej názor,takže pro nás do našich terénů se nám to už zase nehodilo,proto jsem vzala ten co mám-má měkké odpružení a zatočím i tak,že trochu zatlačím na jednu stranu rukojeti,nemusím ho pořád nadzvedávat...ale s otáčecíma kolečkama se to samozřejmě srovnat nedá....osobně mám raději 4 pevný a dobře odpružený kola než třeba golfáč a to i do města-líp se to řídí a nezapadne to do lecjaké díry....Jinak co vím,tak je to dobrej kočárek... 🙂
Já už zůstanu u deltimu travel a kdyby se mi rozbil,koupím ho zase někde ve výprodeji nebo ve slevě...má všechno,co jsem chtěla a mě teda nezklamal,což u té ceny je až s podivem 😀

andelka
29. čer 2009

U nás v Ostravě jezdí Apollonů hodně. Jasně, že těch "modernějších" je víc, ale i tak už jsem ho naživo viděla několikrát v různých barvách. a ještě dost frčí Atlantic Espiro a Inglesiny. 😅
Menší kočárky s otáčecími koly (hlavně Xlendery, těch je taky plno) vídávám hlavně v nákupních centrech, kam ovšem zavítám dvakrát do roka. Takže mám jiné požadavky na kočár. 😉

astrane
29. čer 2009

V Brně jich jezdí taky dost-apollonů,nebo teda ještě nedávno jezdilo,prodávali je v puntanele...jsou to pěkný kočárky 🙂

martucha79
autor
29. črc 2009

ahoj holky 🙂 tak nakonec jsme včera koupili Apollona 🙂 ve skutečnosti se mi líbil ještě daleko víc, jsem z něj teď úplně poprděná 😀 Je hodně dlouhý, přehazovačka, vložná taška a 14 kg 🙂 Doufám, že ho budu chválit taky až ho zajedu 🙂

astrane
29. črc 2009

Tak to taky doufám...ať se ti s ním dobře jezdí a prcek je v něm spokojenej 🙂