Koupě kočárku v zahraničí. Máte zkušenost s objednáním?

kulllisek
27. dub 2008

Ahojky holky, tak nějak přemýšlím, že bysme koupili kočárek v Německu nebo Rakousku, slyšela jsem, že tam vychází kočárky o dost levněji než tady. Nemáte některá zkušenost s objednáním kočárku, popřípadě s nějakým fajn obchůdkem blízko za hranicemi na jihu Čech, kterej by stál za návštěvu???? Díky za připomínky!

kocurek
1. kvě 2008

Ahoj holky, tak ja koupila kocarek ve Sapenelsku-Jane Carrera Pro+ MAtrix a jsme s nim nadmiru spokkojena. Jelikoz Matrix je velice maly, tak jsme dokoupila korbicku a cely kocarek me vysek na 8,500 kc. Vse nove, krome korbicky, kterou jsme koupila z 2.ruky, ale zacala ji pouzivat az ve 4.mesici a pouzivala az do 10.mesice maleho. Pak opet vytahla Matrix, dala do polohy v sede a super a ted pouzivam sportak. Co budu kupovat, mozna, jdou golfky,jak maly uz nebude chtit sedet v kocarku a sem tam chodit.

janeyzelvicka
7. kvě 2008

Tak holky, slíbila jsem, že dám vědět jak to dopadlo - platbu jsem tedy posílala myslím minulé úterý. Psala jsem jim tam mail, že má platba odešla (fakticky byly ale peníze na mém účtu ještě ve středu). Okamžitě mi odpověděli, že kočárek předali doručovací službě - no a už tu trůní vedle mě 🙂 Přišel dneska.

kulllisek
autor
7. kvě 2008

Janey, no nepovídej, že máš kočárek už doma 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😵
Véééééééliká gratulace, tak to jsou šikulkové! Hned se jdu podívat na ten web!!!!
A děkujeme za info 🙂

janeyzelvicka
7. kvě 2008

Tak pokud něco vybereš, dej vědět 😉 Přeju šťastnou ruku 😉

doubek
7. kvě 2008

Tak ja se musim taky pochlubit, kocark dorazil vcera a je perfektni. 🙂

nikusa
7. kvě 2008

Ahoj, já tady dnes zaplatila kočárek I coo Platon 8 + další doplňky a postýlku z německýho eshopu. Není sice za hranicema, spíš někde nahoře, ale to jedno, dorazí to stejně z kterékoli části. Ušetřila jsem proti krámu tady 4-5tis. Pokud někdo budete chtít kontakt, pošlu do IP.

smardik
7. kvě 2008

Holky koukám na německý ebay a fakt jsou ty kočárky levnější, kdyby ale něco jak se to řeší s reklamací? Zas přes německo?

nikusa
7. kvě 2008

Já si říkám, že ta částka v tisících, co člověk ušetří nemůže pokrýt to, kdyby se něco mělo pokazit a musela bys zaplatit pár stovek servis. Navíc jsem se ptala tady v krámě na ten "můj" kočár a téměř vůbec se prý nereklamují. Jestli je to pravda, to ale nevím.... Prodavač může říct cokoli 😀 Nebude mi říkat, že má obden reklamaci.

smardik
7. kvě 2008

nikusa: dík, já bych do toho šla určitě ale pro přítele budu muset mít pádné argumenty, on nákupy na internetu nemá moc rád i v ČR, natož když mu řeknu že kočárek chci objednávat v zahraničí, ale ty cenové rozdíly jso fakt hodně velké i když přištu poštovné 🙂, mám zkušenost z anglickým ebay, z německým zatím ne tak uvidíme 🙂. mohla bys mi poslat do IP adresu toho německého obchůdku? chtěla bych se kouknout

nikusa
7. kvě 2008

Jojo, pošlu, jinak jsme z Neměcka objednávala už taky jednu větší věc - veslovač Kettler, byl asi za 15.tis. a zatím s ním žádný problém není. Další argument pro přítele můžeš mít ten, že pokud zboží, co si vybereš a objednáš v Německu je opravdu německé (ne dovoz třeba z Polska), tak je velká šance, že s tím problém nebude, protože Němci si na kvalitu dost potrpí.

kulllisek
autor
7. kvě 2008

Doubku, další gratulace!!!! 😵

Nikus, mohla bys mi také poslat odkaz? 😠

krista
23. bře 2009

lenka79 • 21. březen 2009 ve 12:20
Ahoj všem,

prosím o radu. Chtěli bychom kočárek z německa a to Jane Nomad 2008, 2009. Nemohli by jste mi poradit nějaké www.stránky?
Moc děkuji Lenka

krista
27. dub 2009

stepankah • 29tt • Dnes ve 13:28
Ahojte maminky, snažilky, těhulky...

chtěla bych se zeptat, jestli některá nemáte zkušenost s koupí kočárku v zahraničí. Vyhlídli jsme si Jané Slalom, který tam je skoro o 3.000 levněji v jednom obchodě kousek od hranic, dopravu nabízejí zdarma...
vím, že na kočárky Jané koupené v zahraničí nebo mimo oficiální distributory(handy?) není v ČR záruční servis, ale vzhledem k tomu, že je to kousek od hranic, případnou reklamaci bych řešila přímo v Německu.

Prosím o váš názor, jestli byste do toho šly nebo ne, popř. má-li někdo podobnou zkušenost, ozvěte se, moc mi to pomůže v rozhodování. Nejlépe přímo s kočárkem Jané 😉
Děkuji!

zlatouch
27. dub 2009

v tematu Chicco S3 jsem popisovala nakup na Ebay, koukni tam. Ve zkratce - nakup i doprava OK a usetrila jsem min 4tisice 😉

stepankah
27. dub 2009

krista: když jsem si zkoušela vyhledat podobné téma, vůbec mi to nenašlo ☹
omlouvám se, že jsem založila nové téma...
doufám, že se ozve někdo, kdo má zkušenost přímo s Jané. Děkuji...
zlatouch: bohužel kočárek v barvě, kteoru chceme na ebay sehnat zatím nejde a já už nemůžu moc čekat, raději bych ho měla už doma...ale děkuji!

zuzu_z
29. dub 2009

to by mě taky zajímalo...stepanko dozvěděla ses něco konkrétního???

terezita
29. dub 2009

stepanko, taky mam kocarek z nemecka, ale jinou znacku.. cena byla taky o nekolik tisic nizsi nez v cechach a v barve, ktera se u nas jeste neprodavala, i kdyz to byl model 2008 😉