Koupili byste si kočárek přes mimibazar?

marti7
8. srp 2008

Jestli ano, tak za jakých podmínek, jestli ne, tak proč? 🙂

mirka755
8. srp 2008

já jsem toho názoru že když kočárek tak nový. Protože ty dnešní ceny jsou podobné. Ale prodávala jsem kočár na MMB a pak jsem ho odesílala na dobírku poštou a v pohodě

lenkabu
8. srp 2008

Koupila,ale asi bych trvala na osobní odběru..nový klidně i na dobírku.

smardik
8. srp 2008

marti na MMB bych kočár koupila v pohodě, jen bych si přečetla hodnocení a nejlíp je dívat se po takových prodávajících co mají i kamenný obchod. Já si na MMB kočár objednávat chtěla ale neměli ho takže jsme objednávali nakonec jinde

annynka
11. srp 2008

ja jsem koupila pres mmb x-lander xt po jednom diteti a super, neni vysisovany, vsechno v poradku..jen plastenky roztrhle-rozparane ve svu,a le tomu se asi nejde vyhnout..takze u me100procentni spokojenost!!

zuzalach
11. srp 2008

já jsem koupila přes mmb qiunny speedi-nový. za dobrou cenu, byla jsem spokojená.. peníze jsem složila na účet, ale podle referencí jsem neměla strach, že by něco neklaplo..

nikap
12. srp 2008

na MMB v pohodě, ale koukej se na hodnocení, pokud prodávající má jen třeba 3 hodnocení, tak bych do toho nešla

Sama na MMB prodávám a nakupuji a až na 2 vyjímky naprostá spokojenost, když budeš kupovat starší kočárek, tak dbej na to, aby byl vyfocen z co nejvíce úhlů a měl dostatečně podrobný popis.

hhranolka
12. srp 2008

neni duvod proc bych na mimibazaru nekoupila kocarek,.. vzdyt je to inzertni server jako kazdy jiny,....na internetu nakupuji hodne veci,.. takze proc ne kocarek 😉

fiallinka
13. srp 2008

Marti, koupila bych si ho v klidu, hlavně pokud bych ho třeba potřebovala jen pro jedno dítě nebo jen hluboký - pokud bych věděla, že chci třeba trojkombinaci pro dvě a více dětí, raději bych investovala do nového, ať vím, že vydrží... ale chtěla bych ho vidět na vlastní oči a vyzkoušet, nebo tam poslat někoho známého.

Já jsem teď kupovalal takhle kočár pro dvojčata - nový stojí přes 20.000,- kč, takže si myslím, že za 7.500,- kč by se mi měl vyplatit, pokud se nerozpadne 🙂, je pěkný a když se něco pokazí, mají tu servis... ale protože prý ty kočárky hodně dvojčatových mamin stejně mění, protože to dopředu neodhadne, tak mi to připadá rozumné...

Taky můžeš koupit nový a počítat s tím, že ho pak rozumně prodáš, ale s tím budeš mít víc starostí..

verbalinka
17. srp 2008

ahoj marti, já jsem si koupila kočárek přes mimibazar - Jané slalom a vyšel nás o cca 8000 - levněji, než nový a přitom je krásný, ježděný jen 10 měsíců, vypadá jako nový. Ale samozřejmě jsem ho chtěla před koupením vidět, takže jsme udělali osobní odběr 😀 Což doporučuju. A podívej se na reference - pokud tam jsou spokojené reakce - jdi do toho 😉