Koupím kočárek Cam - máte zkušenosti?

dulinnka
15. led 2013

Maminky ,koupím použitý kočárek Cam -neonato,MX ,combi family atd ...v případě že by jste některá prodávala díky za nabídku .taky uvítám zkušenosti s touto značkou 😀 díky

carolinlida
18. led 2013

já mám Cam dinamico v béžové barvě a nemůžu si ho vynachválit, je lehký, má největší hlubokou korbu na trhu v ČR (nějakých 85 -88cm, teď nevím přesně), takže ideální pokud máš potomka na zimu. Zatím neprodám...teprve využívám hlubokou korbu.

monanan
27. led 2013

Dobrý den, ja jsem mela Cam MBX6 a byla jsem spokojená, je to kočár ale do města.
Využila jsem pouze hlubokou korbu a autosedacku na podvozku a sportak vubec☹
Koupila jsem si do terenu pak trikolku z USA🙂 a golfky chicco do mesta.
Jinak pekny, lehky, skladny, vejde se do kufra i maleho auta a momentalne je ve vyprodeji kompletka za 6 tisic co je perfektni cena🙂
Korbicka je houpaci pouzivala jsem ji prvni 3 mesice na spinkani mela jsem ji u postele🙂
Maly se do ni vesel az do 9 mesicu🙂
Sedel mi az v roku takze pohoda🙂
Doporucuji jako mestky kocar ted bych sla do Cam-u znovu ale vzala bych si trikolku 🙂CortinuX3🙂)
S pozdravem
MonikaF.

janulas84
27. led 2013

Mám taky Cam Dinamico a je skvělý, zatím jsme nepřišli na žádnou vadu... Je úžasně skladný, velká hluboká korba, prostě perfektní, navíc vypadá krásně a všichni mi ho obdivují 🙂

petrazach
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
xoriska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
xoriska
8. srp 2014

Nabídka přesunuta do bazaru 🙂

lenickalenickalenicka
15. srp 2014

Dudlinnko. Prodám měsíc použitý kočárek CAM dinamico v béžové barvě za 15500. Byla použita jen hluboká korba, taška a 2x autosedačka. Sportovní sedačka ani není vybalena. Jsem s tímto kočárkem max spokojená. Jinak můžu prodat ještě CAM dinamico nové ve všech barvách za 17500 a dále CAM cortina x3tris 2014 nový tmavě modrná nebo béžová za 19000 a CAM cortina x3tris evolution ve všech barvách za 19000, nebo neonato neosport fit nový černý za 18500.