Která z Vás má kočárek Roan Marita?

verosek
22. lis 2006

Ahoj, Chtěla jsem se zeptat nastávajících maminek, ale hlavně těch které už ratolesti mají, jak jsou spokojené s kočárkem od firmy Roan s verzí Marita.

Mimi čekáme v březnu a zajímalo by mě: do kolika měsíců se vleze dítě do vaničky než se přejde na sporták, také jak je skladný pro přepravu v autě a nakonec kolik váží.

Nikde jsem tyto informace nenašla.

Díky za info.

kankovka
11. čer 2010

Ahojte, omlouvám se, že vám sem lezu, ale mám na prodej Roan Marita, v kombinaci bílá koženka a modrý manžestr, i s autosedačkou, celé za 4500 Kč , po 1 dítěti. Bohužel trochu vybledlá bouda, tehdy jsem vážně netušila, že tmavá může vyblednout. Jinak stav kočárku perfektní. Nechávala jsem ho na druhé mimi, ale máme dvojčátka. Syn se narodil v červnu a do Marity se mi krásně vešel ve fusaku i v březnu. Tak kdybyste některá měla zájem, tak písněte. 😉

miya1
11. čer 2010

@sambucca No malej ne, ale dost to z něho vypadává, je nízký. Takto jdu na trh, naházím ovozel do koše a hotovo 🙂 Je to věc zvyku, já tam batoh nepotřebuju dávat, ale basu piva to uveze, to je fakt.

sambucca
11. čer 2010

@miya1 no to mas pravdu, ale volit mezi nizkym objemnym nebo vysokym malym, vyberu Roana 😉 a jakej skladaci kos jsi koupila? nejakej plastovej? mas odkaz? dobrej napad asi 😉

miya1
11. čer 2010

@sambucca Koupila jsem u Vietnamců látkovej s hliníkovou kontrukcí. Na webu např. http://www.tescomaeshop.cz/organizery-kuchynske..., je podobný. Jinak já jsem s Roanem spokojená, krásně odpružený kočár. I když kdybych měla volit podruhé, mojí prioritou by byla také přehazovací rukojeť. Držím palce, ať je mimčo zdravé.

sambucca
11. čer 2010

@miya1 no, ja tu prehazovaci rukojet taky zvazovala, rikam si az pujdeme na prochazku a bude foukat vitr, jen prehodim a jdu proti vetru a do korbicky nenafouka. prodavacka rikala ze ten horni kryt na kocar jak ma zvedlej rantl u kukane (smarja nevim jak to popsat 🙂) ze staci, no a sportak uz jde prehodit jak po smeru tak proti smeru jizdy. jiny situace proc je vyhodny mit tu prehazovaci rukojet me nenapada - jsou jiny? diky

sambucca
11. čer 2010

@miya1 mno a slunicko - ale ja cekam koncem zari, tak slunicko moc nehrozi, a az zacne tak aby vadilo, bude uz zizalka nejspis ve sportaku

miya1
11. čer 2010

@sambucca Já mám taky zářijové mímo. Dokud bylo v hlubobém kočáru a ještě se nevrtělo, tak jsem dala proti slunci (o které jde podle mne především) plínu a hotovo. Teď už mám asi dva měsíce sporťák a plínu si tam nenechá dát ani omylem, chce vidět 🙂 To přehazování korby s osmikilovým dítětem zvládá akorát manžel a vyplatí se, jen když jedeš dlouho jedním směrem... Tak mám slunečník a někdy sluneční stříšku. Proti větru je to řešené dobře, to je pravda, ten rantl je prima. Kdybych kupovala dneska, asi bych si vybrala na těch pár měsíců hluboký, třeba Demu Classic, a pak až pořádný sporťák s přehazovací rukojetí, ten je na dlouho. Nebo Teutoniu Mistral, ta (na papíře) splňuje všechno, jen je dražší a dřív jsem o ní ani nevěděla. Hodně štěstí při výběru.

michamicha
12. čer 2010

ahoj, tak jsem včera nafotila naší maritku 😉

sambucca
12. čer 2010

@michamicha: kraaaasna 😵 😵 😵 koukam i autosedacku budeme mit stejnou, do barvy 😉 🙂 Nemuzu si pomoct, ale ten sportak je taky "prdackej", pritom je hodne maminek kterejm se nelibi 😅 prijde mi jak bytelna rallye bugina 😀 a ty punticky! No nadhera 😵

michamicha
12. čer 2010

jj, ten sporťák se mi nafocenej v katalogu nelíbil, ale když jsem ho viděla ve skutečnosti, tak vypadá dobře 😉 se sporťákem budem jezdit do lesa a po sídlišti a jinak stejně koupíme ty golfky, protože až pojedem na dovču, tak budem potřebovat hooodně místa v kufru auta, je pravda, že do naší oktávky se k podvozku a hluboké korbě vejde už jen hodně málo 😒 takže na nákupy bude jen podvozek s autosedačkou nebo golfky 😉
jo a to polohování u sporťáku je taky fajn, neni to úplně do lehu (do roviny), zádová opěrka je lehounce zvedlá, ale přijde mi to stejný jako u těch golfek chicco multiway, který mám v plánu koupit na jaře 😉

mn.
14. čer 2010

Ahoj holky! Já chtěla původně jiný kočár, pak jsem se nechala přesvědčit na Roan Marita. Jsem opravdu spokojená. Máme říjnové miminko. Celou zimu jsme jezdili s hlubokým, je to takový tank, projede fakt všude. Teď už máme sporťák, vypadá dobře, jen se na to musí chvilku zvyknout. Jediné, co se mi moc nelíbí, jsou úchytné pásy ve sporťáku. Malý ještě sám pevně nesedí, tak je to trochu boj. Velkou korbu jsem si sama v pohodě přehodila, mimčo nebylo ještě tak těžké a hlavně jsou tam pásy na přidržení. Ale sporťák si už nepřehodím, nemá pořádné úchyty a na ženskou je to dost těžké. Vítr až tolik do kočárku nenafouká, spíš sluníčko je problém. Dáváme plínku, nebo více stáhnu boudičku.

sambucca
21. čer 2010

Ahoj holky, me dneska prisel mejl ze budou mit zpozdeni s dodavkou, bude az v polovine crvence. Jeste ze jsem kocar vybirala mezi prvnima vecma🙂 Ja si na Maritku pockam 😵

dadka1581
18. črc 2010

Ahojte ja mám Roan Marita lux čokoláda a bledá káva foto je v albume je nádherný objednávala mi ho jedna pani kontakt poskytnem cez IP má s nimi zmluvu mala som ho za 399€ v cene bolo všetko: kočík je to vanička kombinovaná koža a látka(super nešpiní sa)aj športový 2x nanožník, autosedačka - vajíčko, fusak, sieťka na hmyz, taška, kryt na dážď a slnečník ten sme si u nej dokúpili v takej istej farbe mám overenú farbu jedna pani má čokoládový u nás a vôbec nevyšedivel je stále krásny......dokonca záruka mi začne plynúť až od dátumu pôrodu takže až keď ho začneme používať a to ho máme už dva mesiace doma čakali sme naň 6 týždňov ale stálo to zato...na zimu bude super!!

marticumacek
28. črc 2010

Holky,ten Roan je fakt výborný hluboký kočárek.Krom toho,že je velký na přepravu v autě.My už jsme museli přejít na sporťák a absolutně nemůžu natrefit na žádný,který by mi vyhovoval.Opravdu musím Roan Maritu doporučit.

zelmirka1
28. črc 2010

ahojte ja mam tiez Roan Marita, som velmi spokojna, naozaj velka vanicka takze v zime mal maly vela miesta aj s celym fusakom, do snehu idealny lebo ma velke kolesa, vyuzila som aj sportak v lete. Pacilo sa mi aj to ze je hojdaci, proste je to taky klasicky kocik ake boli kedysi. Teraz mame este golfac, lebo na prepravu autom je velky, takze na dovolenky vozime Inglesinu Zippy.

maryelka
6. srp 2010

@dadka1581 ahoj dadka, nemohla by si uviest kontakt na tu pani, co si cez nu objednavala? Je to velmi dobra cena. Vopred dakujem.

maryelka
7. srp 2010

Dakujem , velmi si mi pomohla

lunima
7. srp 2010

Dobry vecer, pridavam se k majitelkam kocarku Roan Marita. Dneska jsme jej zakoupili, 🙂

jazmina83
9. srp 2010

dnes sme objednali kocik takze onedlho budem tiez patrit k majitelkam 😎

mm1
11. srp 2010

ahojte kočky, nemáte niekto záujem o tento kočík v béžovo oranžovom prevedení, komplet, vrátane vajíčka, adaptéra na nasadenie vajíčka, náhradnej duše, sieťky proti hmyzu, pláštenke a fusaku?????
ak áno, pošlite mi IP.

dadka1581
19. srp 2010

@maryelka nie je zač... napíšem ako som spokojná keď budeme kočík konečne používať 🙂 🙂 🙂 držím palčeky nech všetko dobre dopadne 😉

sambucca
20. srp 2010

Ahoooj! Jsem desne natesena, dneska mi to puntikaty stesticko privezou, jupi 😵 !

michamicha
20. srp 2010

@sambucca my ho půjdem buď dneska nebo zítra poprvé vyzkoušet ven 😉

sambucca
21. srp 2010

@michamicha juuu 😵 tak dej vedet jaky jste byli hvezdy 😝 😀 ! Nam dosel kocarek, tak jsem zatim zkontrolovala jestli je to ten nas puntikacek, ale neskladam - pockam na manzela, ja jsem nesika 😉

fair
21. srp 2010

Ahojky, přidávám se k ,,roaňačkám" 😀 Tento týden jsme ho objednali (foto v albu), už se moc těším, až dorazí 😵

darsina
25. srp 2010

Zdravím - nejsem ještě majitelkou ,ale hodně o něm uvažuji - strašně se mi líbí.... vel¨ké lůžko pro drobečka .... Chci se poradit ,zeptat těch ,které ho mají.... vím ,že jsou kombinace - buď koženka nebo je celolátkový .... máte někdo skušenost - lepší je asi ten koženkový - ??? nevím poraďte .... favorita mám béžovo - bílá - vypadá koženkový...máte ho některá.... díky Dana

mm1
26. srp 2010

@darsina Darsi my sme mali béžový v kombinácii s oranžovou, a s údržbou nebol žiadny problém... nie koženkový ale ten látkový poťah... dokonca som ho aj vyprala a všetko v pohode.

jazmina83
27. srp 2010

Roan ma nove vzory latok na str. www.roan.pl ta fialovo karovana je krasna 😵

sambucca
27. srp 2010

@jazmina83 myslis s104? me se libej skoro vsechny kruci... 😀