Která z Vás má kočárek Roan Marita?

verosek
22. lis 2006

Ahoj, Chtěla jsem se zeptat nastávajících maminek, ale hlavně těch které už ratolesti mají, jak jsou spokojené s kočárkem od firmy Roan s verzí Marita.

Mimi čekáme v březnu a zajímalo by mě: do kolika měsíců se vleze dítě do vaničky než se přejde na sporták, také jak je skladný pro přepravu v autě a nakonec kolik váží.

Nikde jsem tyto informace nenašla.

Díky za info.

werunka21
1. črc 2011

@nerreidda Zvykneš si 😉 . Pro mě bylo prvních pár jízd taky divných 😀 . Teď jsme spokojeni oba 🙂 . A i když se to nezdá, maminky jezdí dost i s těma sporťáčkama 🙂 😉

zelmirka1
1. črc 2011

predavam peknú Roan Maritu kočík po jednom dieťati, kuk moje inzeraty keby mal niekto zaujem 😉 bola som veľmi spokojna.

elkazu
19. črc 2011

aj my sme boli velmi spokojni s Maritou, teraz ju ponukame tiez na predaj

s1m.one
22. črc 2011

Predam 2-kombinaciu Roan Marita, pouzivanu rok, teda este je v zaruke 🙂 hnedy s kvetinka, je nadherny, vsetci mi ho v meste vzdy chvalili, az mi bude za nim smutno 🙂

lunima
9. srp 2011

@sammanthe ja kupovala Maritku v Praze a i s autosedackou taky za 13 tis

michamicha
15. srp 2011

ahoj, zase po delší době nakukuju a mám dotaz na maminky starších dětí ( které už chodí ) zda používáte sportovní nástavbu... jak jste vyřešily nánožník u sportovní nástavby? Já ať se snažím, jak se snažím, tak když sklopím opěrku pro nohy dolů, tak ten nánožník tam nepasuje - je prostě malý 😠 dokupovaly jste nějaký univerzální třeba od emitexu? nebo v zimě jezdíte jen s fusakem? předem děkuju za reakce 😉

sirael4
17. srp 2011

@s1m.one Za kolik nabízíš?

juja2
22. srp 2011

Ahojte, ak sa mozem pridat k Vam vsetkym... rada by som ponukla na predaj kocik Roan Marita SL 01 verziu. Uzasny kocik, bola som maximalne spokojna!

werunka21
22. srp 2011

@juja2 Ten vypadá jako nový 🙂 . Používala jsi i sporťák?
Naše světlá kombinace je jak prase 😝 , přemýšlím, kdy ho hodím do pračky 😅

juja2
30. srp 2011

Werunka, ano pouzivala som aj sportovu sedacku.
Jedine co som musela 1krat prat bola kabelka, ta sa trosku zacapkala od ruk. Prala som na studenom programe v pracke a vsetko ok.

werunka21
31. srp 2011

@juja2 Já už prala celý sporťák. Dokonce i boudu, všechno jsem to narvala do pračky na 40stupňů a jsem spokojená 😀 😀 😀 Jako nový 😀

koran
3. říj 2011

Ahojte,chcela by som kúpiť Roan Marita vo velmi dobrom stave, najlepšie BA alebo záhorie, alebo južná Morava (Hodonín, UH a okolie). Nie károvaný. Lokality sú koli osobnému odberu, ale môžete ponúknuť s dobrými fotkami aj ostatní. Poprosím mail na zu999@azet.sk pokial ho nemáte tu vo fotoalbume. Ďakujem 🙂

anjelik3
16. lis 2011

@luban Ahoj, ja chcem dodať, že so všetkým s tebou súhlasím. Tiež máme roan marita, tiež sme mali dlhé bábo od narodenia a kočík stále využívame, malá má o štyri dni deväť mesiacov, už používame športovú verziu, dokonca kolesá neškrípu, ako väčšina báb píše /v lete jedenkrát vŕzgali, manžel naolejoval a odvtedy nič). My sme absolútne spokojní, bývame na dedine a perfektne sa kočík kočíkuje, určite odporúčame 🙂 🤐 🤐 🤐

bufobufo
2. pro 2011

@adenka84 můžu se jen zeptat, kde v Plzni jste ho našli?

adenka84
2. pro 2011

@bufobufo je to malý obchůdek na Slovanech...naproti Poště...je tam vedle prodejna zdravotních pořeb a prodejna specializované na koně...nedaleko je Galerie Dvořák..když se nikoho zeptáš oni tě navedou..je to znýmý obchod...Kočárky Chmelařová..

bufobufo
2. pro 2011

@adenka84 Díky moc! Vím přesně, kde to je, bydlím nedaleko. Na poštu si chodím pro balíky 🙂

adenka84
3. pro 2011

@bufobufo nemáš zač... 🙂

silvia.t
9. pro 2011

Ahojte baby,velmi sa mi paci tento kociar,najviac svetle 😵 len neviem aka by bola udrzba 😒 mate niektora skusenosti?

werunka21
27. pro 2011

@silvia.t Ahojky 🙂 ,nevím zda je to ještě aktuální 🙂 . Mám variantu přesně tu první, jen s tmavým spodkem, viz. album.
Spodek nevím, tam myslím ani není problém. A vrch? U hlubokého kočáru jsem třeba odšťouchávala nějaké mušky a rozmázly se. Na nánožníku. Nic hrozného, vyprala jsem ho v rukách. Ale když jsem ho schovávala a měnila na sporťák, myslím, že jsem ten nánožník strčila i do pračky a v pohodě 😎 .
Co se týká sporťáku, prcek už je aktivnější, kdeco upatlá. Abych pravdu řekla, celý kočár (sporťák) jsem včetně boudy strčila do pračky a byl jako nový 😀 (zase bych ho tam měla strčit 😀) . U boudy je třeba odpárat tu kostru a pak zase přichytit. Nic hrozného 😉 . Až prcek chodí, víc se špiní ta sedací plocha, botkama když se dává sednout. Ale to se dá vyřešit různými univerzálními podložkami, dnes je jich spousta k sehnání. A když na tom sedí, stejně to není vidět. Jo a plus? Třeba čokoláda u takového prcka nehrozí, ale takový rohlík....na světlém nejsou vidět aspoň drobky a zbytky mouky 😀. A taky kočárek nevybledne ze sluníčka.
Jo a mimochodomem, ten bílý spodek je z koženky, takže v pohodě otřeš vlhkým hadříkem, co jsem slyšela.

kikusik88
17. led 2012

dievcata, prosim aka je dlzka kocika? sestra ho zvazuje, no vytah ma len 1 meter na dlzku...vojde tam ? ☹

giselka
17. led 2012

@kikusik88 my máme sice roan kortina, ale na délku je to skoro stejný, a náš má kousek přes metr, takže do výtahu se nevejde 😒

kikusik88
17. led 2012

@giselka och joooj skoda...

giselka
17. led 2012

@kikusik88 kdyžtak se zkuste ještě mrknout na internetu, určitě tam budou mít uvedené přesné rozměry 😉

michamicha
17. led 2012

@kikusik88 jsem to teď změřila a je to cca 95cm když je madlo v horní pozici 😉 my máme taky malej výtah a vždycky jsem musela povolit pojistku a kočár jakoby "složit", ale to madlo jsem držela, aby se mi kočár nesložil úplně 😉 a vešla jsem se do výtahu úplně v pohodě 😉 když jsem měla batoh na zádech, tak jsem ho musela sundat a držela jsem ho v levé ruce, kterou jsem zároveň přidržovala to madlo a stála jsem po pravém boku kočáru namáčknutá na stěně výtahu 😅 se sporťákem je ještě víc místa, dá se víc "složit" 😅

kikusik88
18. led 2012

@michamicha dakujem, presne takto sme to vymysleli, asi to tak budeme robit 😀

arabela_
21. únor 2012

Ahoj, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s kočárkem Roan Marita jakožto dvojkombinace. Miminko se mi má narodit v květnu, tedy bude letní a uvažuji o koupi kočárku Roan Marita
např. tohoto či jiné barvy - je tam velký výběr
http://www.detske-kocarky.cz/kocarky/hluboke-ko...

Kočárek vypadá stabilně, má 4 kola a líbí se mi a i cena je dobrá za nový kočárek. Jen jsem se ptala na sportovní sedačku a ta vypadá takto - viz. přidaná fotka.
Ptala jsem se a prý jde tato sportovní sedačka i obrátit pro i proti směru jízdy a prý je i vybavena pásy.
Nebo myslíte, že je Roan Marita dobrý jako hluboký kočárek a jako sportovní moc ne?

michamicha
21. únor 2012

@arabela_ já z vlastní zkušenosti si na druhé dítě pořídím jiný sporťák, protože mi u 11kg dítěte nevyhovují 4 kola napevno, líp se jezdí s předními otočnými. Další pro mne nevýhoda je, že syn prostrkával nožičky mezi bočním polstrováním směrem k té pojistce pro složení kočárku a strkal prstíky do švírek v místě, kde je sportovní sedačka posazená na konstrukci ☹ Další věc je ta, že sedák je docela dlouhý a když jsem měla malýho připoutanýho přes ramena, tak nedosáhl na madlo a tím pádem mi ve sporťáku více méně jen ležel a nesnažil se sedět 😖 a poslední věc je nánožník ke sportovní nástavbě, který jde připevnit jen pokud je opěrka pro nohy ve vodorovné poloze... když se sklopí dolu, tak tam ten nánožník nepasuje 🙄 určitě by se to dalo vyřešit našitím nějakého prodloužení k patentkům, kterými se nánožník přidělává, ale jelikož chci kočárek prodat a je ve velmi dobrém stavu, tak to raději zkoušet nebudu... takže za mně když to shrnu, hluboká korbička super, ale sportovní nástavba mi nevyhovuje 😒

arabela_
5. bře 2012

a co kdybyste měly srovnávat ESPIRO ATLANTIC 2011 s Roan Maritou? Cenově podobné, Espiro o něco levnější a oba dvojkombinace. Espiro nelze ve sportovní verzi vozit proti směru jízdy, jen po směru.

koran
14. bře 2012

POTREBUJEM PORADIT S ADAPTEROM NA AUTOSEDACKU ako sa dáva dole? nevieme na to prísť, prosím poradte ďakujem

minerva
14. bře 2012

@koran Nemám zatím moc zkušeností, ale mělo by to jít stejně jako korba. Odjistit těmi červenými "kolečky", mě to jde dost ztuha, pak jen vyháknout. Už se ti to povedlo?