Která z Vás má kočárek Roan Marita?

verosek
22. lis 2006

Ahoj, Chtěla jsem se zeptat nastávajících maminek, ale hlavně těch které už ratolesti mají, jak jsou spokojené s kočárkem od firmy Roan s verzí Marita.

Mimi čekáme v březnu a zajímalo by mě: do kolika měsíců se vleze dítě do vaničky než se přejde na sporták, také jak je skladný pro přepravu v autě a nakonec kolik váží.

Nikde jsem tyto informace nenašla.

Díky za info.

hankazamecnikova
5. únor 2010

Ahoj holky, chceme kupovat hnědý Roan Marita, ale bojím se, jestli ta tmavě hnědá na sluníčku nevybledne. Nemáte některá zkušenost? 🙂

brisalek
5. únor 2010

hanka my mame tmave hnedou boudu a bezovou kozenkovou vanicku. Zatim nevybledl ani trochu.

brisalek
5. únor 2010

V zajmu objektivity ale musim dodat, ze sportak povezeme k babicce, protoze ten se mi nelibi. Koupili jsme Gesslein F6.

hankazamecnikova
5. únor 2010

Díky za odpověď 🙂 nám se ta hnědá nejvíc líbí, takže do ní fakt půjdeme 😉 sporťák je mi celkem jedno, protože "to je ještě daleko" 😀 a asi mi nakonec bude záležet spíš na tom, jak bude použitelný...

mpavlinka
5. únor 2010

Já teda co vím tak Marity Lux bledly - to je ta kombinace koženka + manšestr. I teď je to vidět když ji někdo na bazaru prodává, jak je to na fotkách ošklivě vybledlý. Naživo jsem to trochu viděla i u kámošky co Roan prodávala. Nicméně třeba už to výrobce nějak vychytal. Hanko chceš hnědej normoš nebo ten Marita Lux?

mpavlinka
5. únor 2010
brisalek
5. únor 2010

hanko ja ti klidne udelam fotky dnes a srovnas s temi v prvnich dnech ktere jsme delali...neni to mansetr, je tokov unela latka

ivika18
5. únor 2010

brisalekl, já jsem s ním byla taky spokojená jako s hlubokým, do té doby, než jsem nasadila sporťák, který jsem předtím neřešila, jako těhotnou mi fakt nedocházelo, že budu jezdit i se sporťákem 😉 . Ale sporťák se mi fakt nelíbil, někdo tu psal, že je prostorný, no mně se teda zdál malý, zvlášť s fusakem. A jízdní vlastnosti a ovladatelnost nesrovnatelné s Jané, takže podle mě to teda je "jiná třída", ale na to jsem přišla, až když jsem jezdila s janéčkem a pak jsem jednou zase zkusila ten Roan.

brisalek
5. únor 2010

ivika ja jsem ho kupovala jako prostorny hluboky kocarek, abych nemusela malou v 5 mesicich davat do sportaku. Bohuzelbez sportaku koupit nejde a bohuzel drazsi firmy nemysli na pohodli deti, takze delaji male korby.Napsala jsem kousek nahore, ze sportak nehodnotim, protoze od zacatku chci sportak jiny.

S Jane jsem nikdy nejezdila a take ho s Jane nesrovnavala...ale Jane mi prijdou dost "hrozne" dizajnove(proste na tenhle typ nejsem). A hlavne pri mych 180 cm jsou hrozne nizke.

Jen jsem napsala, ze za 8.000,- je to bezchybny kocar proti treba Mutsy za 20.000,-

jula81
5. únor 2010

Ahoj!
My máme hnědýho roana z druhý ruky a není vůbec vybledlej, ani bouda, ani boky, je krásnej 😵
Dokonce ani ta sedačka mi nepřijde špatná, lidem se většinou nelíbí, ale za mě ok 🙂 Zkoušela jsem s ní jezdit i s miminkem, a zas takový velký rozdíl oproti jiným mi to nepřišel. Ale to je indivindi, co se komu víc zamlouvá 🙂)

mpavlinka
5. únor 2010

jula, už to asi nějak vyřešily, já vím, že jsem četla na diskuzi, kde psala nějaká maminka, že ty Marity Lux na chvíli kvůli tomu blednutí stahovaly z prodeje či co. Ty nové jsou zřejmě o.k.

Já chci taky Maritu 🙂 😵

hankazamecnikova
5. únor 2010

tak já nevím, ale na těch fotkách v tom inzerátu to sice vybledlé bylo, ale byl to ten manchester, ne? my chceme ten normální šusťák nebo jak se tomu říká 🙂 a jestli je to i pravda, že to bledlo, ale teď už to vyřešili... tak není co řešit, ne? 😉

mpavlinka
5. únor 2010

já chci taky šusťák 🙂, váhám mezi černým a hnědým, mám je v albíčku 🙂

hankazamecnikova
5. únor 2010

Tak ten černý, co máš v albu, je taky krásnej 😉
My manželem se shodneme spíš na tom hnědým - mluvila sem jednou o černým před ním a netvářil se na to 😀

mpavlinka
5. únor 2010

Já chci černý čistě z praktických důvodů - kvůli našim psíkům, co budou načuhovat do kočárku 🙂 😀 Ten hnědej je krásnej 😵

hankazamecnikova
5. únor 2010

naše psisko je pražský krysařík, takže nějaké načuhování do kočárku nám nehrozí 😀

aaadus
5. únor 2010

Ahoj,
taky máme Roana Maritu v hnědé barvě + bok z koženky a už se nemůžu dočkat, až s ním vyrazím do ulic 😵 Sporťák se mi taky moc nelíbí, ale zatím to neřeším, na to mám ještě času dost. Nad tou černou variantou jsme taky uvažovali, ale přišla mi moc smutná.

majima
8. únor 2010

Budu tu asi se svým názorem v menšině, ale mně se právě sporťák moc líbí. Vždycky jsem chtěla "klasický" kočárek, protože většině těch moderních kreací nemůžu přijít na chuť. Marita v tomhle splnila všechny moje představy. A oceňuju i to, že oproti některým "tankům" či "batohům na kolečkách", které potkávám, nepůsobí tak mohutně.

mpavlinko - ten Tvůj vybranej hnědej jsem viděla naživo a je ještě hezčí, než na fotce 🙂 .

Já jsem ze začátku váhala mezi modrým, modrobéžovým, hnědým a zeleným. Nakonec jsme z praktických důvodů zvolili ten nejtmavší modrý, že se nebude tolik špinit. A taky proto, že modrá se hodí pro holčičku i pro chlapečka a ladí k jakékoliv barvě oblečení a k růžové obzvlášť 😀 .

mm1
9. únor 2010

holky my máme světle hnědý s oranžovým a malou jsem v tom vozila dost dlouho a nevybledlo to.... ale taky máme látku a ne manchester.....

jo a jestli je zájem, tak ho chceme prodat, my ho už nepotřebujeme komplet sada i s vajíčkem... + pláštěnka + síťka na hmyz, náhradní duše a fusak v barvě kočárku.... 🙂

darci
9. únor 2010

Ahoj holky. Uvažujeme o kočárku Roan Marita, ale zatím jsme ho nikde u nás poblíž neměli možnost vidět na živo. A než se vypravíme někam dál chceme ještě chvilku počkat. Ale chtěla jsem se zeptat, kočárek je prý docela vysoký, oba s přítelem měříme 164cm. Nebude pro nás kočárek moc vysoký? 😕

mm1
9. únor 2010

Darci ne nebude, protože má 3 polohy rukojetí....

darci
9. únor 2010

mm1 díky za odpověď! 😉 Ale co třeba celkově korbička? Není moc vysoko?

tymothy
9. únor 2010

Alespoň se nebudeš muset tak sklánět.... 😉 Zas tak vysoko není. Nevím odkud jsi, ale já třeba potkávám hodně lidí s Maritou venku na ulici. Tak si myslím, že kdybys někoho slušně poprosila, jestli by ses jim na ten kočárek nemohla podívat....pokud by si teda nemysleli, že jim ho chceš ukrást i s dítětem. 😀

aaadus
9. únor 2010

darci já taky měřím 164cm a nepřipadá mi, že by kočárek byl vysoko. Já jsem spokojená i když zatím jezdím jenom v obýváku 😀

mpavlinka
9. únor 2010

Já jsem ráda, že je tak vysoký, člověk se nemusí shýbat, jiný nízký kočáry mne děsí 🙂

mm1
10. únor 2010

🙂 Darci ja mám 168 cm a musela jsem se tam trošku shýbat... takže v pohodě... 🙂

unka80
22. únor 2010

Nevíte, zda je v boudičce Roan Marita větrání? Síťka? Kočárek se mi podle Vašich zkušeností a recenzí na netu hodně líbí, ale v kamenném obchodě u nás ho zatím nemají... 😢

musko
22. únor 2010

unka - nemá

unka80
22. únor 2010

Musko dekuju, to je skoda ☹ Cekame 1. mimi na jare a nevim, zda bez vetrani nebude v korbicce, resp. v boudicce moc horko..

musko
22. únor 2010

unka - nebude - je to veľký kočík, priestranný, nebudeš zakrývať, takže to bude v poho. Mám obe deti letné :o) Stačí Ti sieťka na kočík proti hmyzu