Která z Vás má kočárek Roan Marita?

verosek
22. lis 2006

Ahoj, Chtěla jsem se zeptat nastávajících maminek, ale hlavně těch které už ratolesti mají, jak jsou spokojené s kočárkem od firmy Roan s verzí Marita.

Mimi čekáme v březnu a zajímalo by mě: do kolika měsíců se vleze dítě do vaničky než se přejde na sporták, také jak je skladný pro přepravu v autě a nakonec kolik váží.

Nikde jsem tyto informace nenašla.

Díky za info.

koran
14. bře 2012

@minerva Ďakujem za reakciu, no tam absolutne nič také nie je a to moj priatel je celkom technický typ.. je to pre nás velká záhada, nič tam na celom vajíčku ani adaptéri nie je také, čo by sa stlačilo a uvolnil sa ten adaptér ☹

werunka21
19. bře 2012

@koran Ahoj, nevím jestli je to ještě aktuální nebo zda si rozumíme...pokud chceš jako adaptér "zrušit" tak se to jen jakoby stočí pod sedačku

koran
20. bře 2012

@werunka21 ahoj, dakujem uz som na to došla, ale mali sme to nejaké zaseknuté, ide to dat dole velmi tažko. musíme to vypáčiť šrobovákmi zakaždým 😒 no čo už..

lunima
21. dub 2012

Kdo by jste měl zájem - budu prodávat kočáre Roan Marita v tomto barevném provedení http://kocarky.detske-kocarky.eu/picts/OxZAwUca... Případní zájemci, prosím piště na e-mail:nika.d@seznam.cz. Děkuji

adenka84
19. kvě 2012

holky mám na vás dotázek, ke kočárku Roan Marita je jen jedna stříška..myslím tím jedna na sporťák a jedna nahlubokou vaničku?
stříška mě totiž na sporťák vůbec nesedí..vypadá to nepěkně..nejsem si jistá jestli byli dvě a nebo jen jedna...jinou jsem ke kočárku nedostali..tak mám obavy jestli se naprodejně nespletli...sporťák jsem totiž vyndla až teď...
díky za odpovědi..

michamicha
19. kvě 2012

@adenka84 jenom jedna společná stříška na obojí 😉

adenka84
20. kvě 2012

@michamicha Míšo díky...Honza mě to říkla, že by se určitě nespletli..příjde mě to, ale čudný...nevypadá to nejlépe.. :(

nunacek
20. kvě 2012

@adenka84 Ano, je jenom jedna bouda. Nám na sporťák bouda sedí 😉

adenka84
20. kvě 2012

@nunacek nám také sedí,a le vypadá to ošklivě...hlavně když se zveden opěrka do uplného sedu..tak to vzadu není napnuté...vypadá to divně..

michamicha
20. kvě 2012

@adenka84 ale ono se to vzadu dá přicvaknout za patentky, ale o moc líp to pak nevypadá 😀

adenka84
20. kvě 2012

@michamicha Míšo, já vím,právě, že i tak to vypadá dost ošklivě..no co jseme chtěli máme....doteď jsem s ním byla maximálně spokojená, ale ta stříška je tedy fakt něco hroznýho.. 😝

jana21278
21. kvě 2012

taky mám vybraný roan marita. je fakt, že sporťák teda moc krásy nepobral, ale snad to na chvilku vydržíme. chci se jen zeptat jestli pořád ještě platí, že mu olézají kovové části jak se psalo dřív. a co blednutí potahu?

adenka84
21. kvě 2012

@jana21278 tak s tím problémy zatím vůbec nemám...máme ho sice jen 7. měsíců,a le se vším jsme jinak maximálně spokojená...jezdí se mi s ním krásně, je veliký..stále máme hlubokou vaničkua to měříme 70cm...sporťák jsem vytáhla jen kvůli tomu, že jsme byli na výletě autem.vejde se tak i do kufru..

jana21278
22. kvě 2012

@adenka84 děkuju za info. líbí se mi a vůbec se mi už nechce hledat jiný.

didia
29. kvě 2012

Ahojte , aj ja mam doma roan marita a chcela som sa vas opytat, aj vam tak straaasne vrzga??? Co s tym robite??:((

werunka21
30. kvě 2012

@didia Jednou jsme promazali...asi jsem si zvykla, už to ani neregistruju 😀 😀

didia
30. kvě 2012

@werunka21 a cim ste promazali? lebo mne to tiez muz premazal a nic , skripe dalej. Muza to hrozne vytaca 😒

babka
30. kvě 2012

@didia silikonový sprej. A sundat kolečka a pořádně prostříkat. Předtím jsme mazali a vrzal, po mém důkladném zásahu už dva měsíce paráda, ani nevrzne 🙂

didia
30. kvě 2012

@babka dakujem, tak este tento tyzden to vyskusam🙂

babka
30. kvě 2012

@didia není zač, hlavně ať to pomůže, mně to vrzání taky děsně vytáčelo 😉

werunka21
31. kvě 2012

@babka To přece nevrže v kolečkách ale v tom spojovacím kloubu a dole v těch houpacích pružinách podle mě

@didia My jsme mazali nějakou vazelinou nebo co to bylo 😅

babka
31. kvě 2012

@werunka21 nám tedy vrzala hlavně kolečka.Ty pružiny skoro vůbec.

didia
31. kvě 2012

@werunka21 aj mne sa zda ze je to v tych hojdacich pruzinach.. 😒

bjoucik.15
10. čer 2012

ahoj trochu obnovím tuto diskuzi. Strašně se mi líbí Roan Marita, ale mám pár otázek.
Jsem malá, mám 160cm a bojím se, že kočárek je moc vysoký na mě. A další věc, mám malé auto Peugeota 106 a bojím se že se mi nevleze do kufru. V jakém autě jste vozili vy? A poslední věc, co ojetý kočárek, nebývají s kočárkem z druhé ruky problém? Díky

sunysara
10. čer 2012

@bjoucik.15 ahojky, já mám 161cm a v pohodě moc dobře se s ním jezdí ted ho budu prodávat a s težkým srdcem. jinak podvozek jsme vozili ve felicii a korbu ve předu na sedadle, ale sporták se ám vlezl do kufru i s podvozkem a to je kurf felicie hodne malej. 🙂

bjoucik.15
10. čer 2012

@sunysara kdy budeš prodávat a za kolik a jakou barevnou kombinaci jestli se můžu zeptat? já se jen koukám, ale už teď jsem z toho na prášky ☹
Jinak děkuji za info 🙂

sunysara
10. čer 2012

@bjoucik.15 prodávám ho už tedka je to dvojkombinace sportáčeka hluboká korba je k tomu taška na kočárek sítka proti hmyzu nová a plaáštěnka, mám to fakt jak nový páč malej v hluboké jezdil tak 7mesíců a ve sportáku necelý rok. kombinace je tmavě šedá se světle zelenou. chtěli jsme druhé takže bych ho neprodala ani za nic, ale manžel si našel milenku takže bohužel druhé dítko se nekoná.

bjoucik.15
10. čer 2012

@sunysara tak to je mi líto.. ☹ a za kolik ho prodáváš?? přesně tuhle kombinaci bych chtěla, zelenou a šedou, ale všude je buď černý, nebo kostkovaný modrý nebo hnědý a to se mi nelíbí... máš někde fotečku? Kdyžtak mi prosím napiš do IP za kolik ho prodáš..děkuju

koran
17. čer 2012

Ahojte, neviete mi poradiť, kde sa dajú kúpiť (aj e-shop) náhradné kolečka? A za kolko asi.. ďakujem
Inak ja mám roan marita z druhej ruky a stalo sa mi, že tam na rúčke ako sa musí stlačiť to "tlačítko" ked sa kočárek skladá, tak to nešlo vobec ani pohnúť, teraz to zrazu ide, ale ťažko. asi treba namazať.. ale inak v pohode, len začína jemne vrzgať. idem si kupovať ešte druhý - tiež bazarový, lacno, lebo ho chceme na chalupu, kde sú tiež také cesty..terénne. tak som sa doň zalúbila že musím mať dva :D

xsenova
19. črc 2012

ahojte, uvazujeme tiez o tomto krasnom kocarku 🙂 velmi sa nam paci 🙂 nevedeli by ste mi poradit ohladne vahy kocarku? Byvame na tretom poschodi bez vytahu 😀 je podla vas roan marita dobra volba? da sa odnat hluboka korbicka od spodku? budeme mat mimco v prosinci, tak neviem, ci nebude lespie kupit len hluboky kocarek a potom na leto golfky? Co myslite?