Která z Vás má kočárek Roan Marita?

verosek
22. lis 2006

Ahoj, Chtěla jsem se zeptat nastávajících maminek, ale hlavně těch které už ratolesti mají, jak jsou spokojené s kočárkem od firmy Roan s verzí Marita.

Mimi čekáme v březnu a zajímalo by mě: do kolika měsíců se vleze dítě do vaničky než se přejde na sporták, také jak je skladný pro přepravu v autě a nakonec kolik váží.

Nikde jsem tyto informace nenašla.

Díky za info.

suik
19. kvě 2010

jako úzký? hm....já jsem to neměřila, ale by oko mi to přišlo podobný, to ale všechny 😀 ....no já prostě neseženu kočár, co by mi maximálně vyhovoval...
Já možná nebudu mít obří miminko, sama jsem pidižvík a jako pidižvík jsem se i narodila, ale možná mi to zkazí manžel, ten byl pěkně dlouhej cvalík 😀

suik
19. kvě 2010

co mi ale ještě vadí, je miniaturní koš, budu muset jezdit na nákupy a myslela jsem že něco odvozím v kočáru....
já furt nemám představu v těch velikostech mimina a korby... co je málo, co moc.
Já bych ten roan potřebovala ještě asi vyzkoušet i s miminem, těžkej mi nepřišel, ale zase přeci jenom, budu ve městě a trochu se najezdím.

suik
19. kvě 2010

jé, a hlavně že já trubka měla s sebou metr 😲

sambucca
19. kvě 2010

suik: hele na netu jsou vetsinou u kocarku i vahy podvozku a zvlast korby a sportaku, tak to vzdycky secti a porovnej 😉 Ja jsem kus a utahnu kus vola, takze to zas tak moc neresim, Roan ma kombinace podvozek s korbou 15,5kg, coz je klasickej prumer. Vahu bych resila pokud vim ze budu casto nekde resit schody (viz treba ja🙂 ), jinak ve meste pri rovnym povrchu bych to vzalaspis jako klad ze je stabilni, pri najezdu na obrubnik si toho ani nevsimnes 😉

suik
19. kvě 2010

no já furt váhám...ale nejlepší varianta je pro mě možná inglesina, ta je podobná jako roan, taky klasika, podobně velká, jen má aspoň polohovatelnou rukojeť, jen je teda značně dražší, hůř se schání, obzvlášť když nechci červenou.
Tady se bojím, že se sedřu.

sambucca
19. kvě 2010

suik, ale ta jde taky sehnat v bazarku, nekde jsem ji zahlidla 😉

suik
19. kvě 2010

jo to jo, ale cenově jako novej roan....málokdy je ta cena dobrá.....nebo zas neumím hledat.

sambucca
22. kvě 2010

Taaakze, Roan Marita i s autosedackou objednan, odstin 517, samozrejme. Manzelem schvalen!!!!

Jinak podavam hlaseni co mi rekla prodavacka, ve ctvrtek jim prisel z Polska od vyroby email ze jim povodne vytopily vyrobni linku - takze rychle objednavat dokud maji plny sklady! Co je na tom pravdy a co je na tom za chytrej tah od pani prodavacky nevim, jen predavam info 😉

michamicha
25. kvě 2010

@sambucca pak dej vědět kdy vám došel 😉 nám bylo přislíbeno do 14-ti dnů, tj. do konce tohodle týdne, tak čekám na telefonát z prodejny 🙂

sambucca
25. kvě 2010

@michamicha: jasne🙂 dnes mi prisel email ze se objednavka vyrizuje - objednavala jsem pres internet jak mi poradila prodavacka v Detskym raji (www.detskyraj.cz), pry je to levnejsi a hlavne mas pak prehled prave pomoci emailu a po prihlaseni na jejich stranky co se deje se zbozim 😉 jinak mam cukani jestli jsem udelala dobre s tou 517, protoze 519 (ten samej v tmave modry) byl taky super 😀

sambucca
27. kvě 2010

@michamicha: dneska mi prisel mel s akcnima slevama a vyprodejem v detskym raji, a mimo jine tam bylo napsano:

Jelikož nedávné záplavy postihly mj. i výrobce kočárků ROAN MARITA, bude dodávka kočárků a autosedaček původně přislíbená na polovinu června opožděna.

takze to fama nebyla... krucis tak ted doufam ze to do zari stihnou...

michamicha
27. kvě 2010

no my ho byli objednat 15.5. a v obchodě nám řekli, že tak 14 dnů, tak doufám, že dorazí 😕 mě včera dr. řekl, že s největší pravděpodobností porodím už koncem července 😅 v nejhorším případě by nám v tom obchodě půjčili jinej kočárek, dělají to tak i v případě opravy nebo reklamace, tak uvidíme 😉

sven
7. čer 2010

Ahoj, hlásím, že autosedajdu i s adaptérem jsem sehnala z druhé ručky za dobrou cenu, tak mám radost. Akorát se mi teda podařilo ten adaptér nacvaknout na tu autosedačku a nevím, jak to vycvaknout 🙂 (asi to není ochozené, autosedajda je jak nová, byla použita jen párkrát). Poradíte někdo ? Díky moc.

michamicha
7. čer 2010

sven, tak to netuším jak se to vycvakne, my budem mít autosedajdu s tím zabudovaným a tam je taková páčka, která se musí povolit a pak to jde krásně sundat...
akorát stále čekám na telefonát z prodejny, vypadá to, že kočárek bude mít asi zpoždění ☹

sambucca
7. čer 2010

to s tou autosedackou vuuubec netusim, prodavacka mi to samozrejme ukazovala a bylo videt ze je to snadny, ale ja nejsem moc technickej typ tak jsem to ani moc nepozorovala, naucim se az bude kocarek doma - no jinak @michamicha, to s tema zaplavama je bohuzel pravda, Roan v Polsku byl vytopenej, takze se objednavky zdrzujou - ale mas termin v srpnu, to myslim ze je v pohode 😉

sven
7. čer 2010

Jako nacvaknout adaptér na kočárek v poho, na to jsem přišla. Nacvaknutí sedačky na adaptér taky dobrý, ale jak odcvaknout sedačku z adaptéru, toť mi záhadou 😀

michamicha
7. čer 2010

@sambucca mi teď volal manža, že má cestu kolem té prodejny, tak se zajde zeptat jak to vypadá 😉

sambucca
7. čer 2010

@michamicha super, tak dej info - snad nas obe tvuj manzel potesi 😀

michamicha
7. čer 2010

@sambucca tak manža se ptal, v obchodě mu řekli, že prý z Polska od výrobce žádný info o vytopené továrně a skladech nedostali, prý se jim teď jedna dodávka zpozdila, ale to nebylo kvůli povodním a náš kočárek prý bude k vyzvednutí už příští týden 😉

sambucca
7. čer 2010

@michamicha tak super, to je snad pozitivni zprava pro nas vsechny - ty mas taky 517 vid? ja se taaak tesim!

mm1
9. čer 2010

swen musíš to zatlačit je tam takový ťuplík a vysundáš to.. neboj, nezlomíš to....

sven
9. čer 2010

@mm1 - dík moc za radu, já se s tím mordovala včera a prd, věděla jsem, že to musím vzít za ten zobáček, kde je zapadlý ten adaptér, ale ten se ani nehnul, tak už jsem nevěděla jak. No a ráno přišel brácha a jedním pohybem šup a bylo to dole - on má větší sílu a použil trošku jiný grif - zatlačil na oba ty zobáčky najednou (pohybují se zároveň), tímto "hmatem" mi to jde taky, takže dobrý, povedlo se 🙂. (ona ta sedajda, ač z 2. ručky tak je snad jen 2x použitá, takže to asi ještě není ožižlaný a proto to jde tak ztěžka.

mm1
10. čer 2010

to je fajn, že jsi to tak dostala koupit.

werunka21
10. čer 2010

Ahoj Mariťačky, tak jsem po dlouhém rozmýšlení také dala přednost komfortu pro prcka před nějakým modernějším vzhledem kočárku. Už jsme se na něj byli i kouknout. Manžel to taky odkýval, především i proto, že je to trojkombinace a přijatelná i finančně. Tak doufám, že budeme spokojeni. Chtěla jsem se zeptat, jestli jste ho některá v poslední době nekupovala v Polsku a na kolik vás vyšel? Zda se to tam vůbec vyplatí.

miya1
10. čer 2010

Suik a ostatní, mám Maritu a malý nákupní koš jsem vyřešila tak, že jsem koupila skládací koš, vejde se akorát pod kočár. Dám tam toho hodně a nic nevypadává. Pro někoho možná malé estetické mínus, ale pro mne konečně praktické řešení 🙂

sambucca
10. čer 2010

@miya1 ted me prekvapila recenze par holek na podobny odkladaci kosik u Adamex Classic a hned ctu tvoji poznamku. Tobe ten kosik prijde malej? Me ten kosik prave prijde desne praktickej, rozhodne vetsi nez u ostatnich kocarku, to ze neni zas tak hluboky mi nevadi, hlavni je ze tam jde dat taska s nakupem, batoh, atd. ne? Ja si jen rikala ze na dno poridim plastovou podlozku, asi v Ikea a ostrihnu http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/5010... - vzorem dolu. Aby jsem nemela spodky veci od marastu z chodniku.

sven
10. čer 2010

@sambucca - mě ten košík přijde taky praktický, spíš asi holky myslely to, že je nízký. Ty moderní kočárky je mají vyšší - ovšem dle mého ty košíky stojí zaprd, protože jsou na hrozně malou nosnost - jako nosnost nějaké 2-3 kila mi přijde opravdu směšná - tam dá člověk 2 kojenecké vody a je za limitem, stejně tak se pak prověšují a taháš tu látku dole po zemi a i dle mého se to tam blbě strká ten nákup, že je to tam takové zanořené, takže balík plín tam určitě člověk nenarve. Kdežto toto je líp přístupné a i na plochu větší a určitě to unese víc, jak ty látkové, protože je to prostě drátěné. (za nás když byly ty koše drátěné, tak se tam vozil buď pes, odroslé dítě nebo basa piv 🙂 a košíky to přežily 🙂.

sambucca
10. čer 2010

@sven souhlasim - basa piv teda nevim, ale nas buldocek se tam asi nekdy sveze 😝 😀 tahat nakupy jeste nekde v batohu na zadech kvuli tomu ze mam vydesignovanej kocar, straaasne aerodynamickej... neni to na hlavu?

michamicha
11. čer 2010

@sambucca dneska mi volali z prodejny, že si maritku můžem přijít vyzvednout, tak tam za chvíli vyrážíme 😉

sambucca
11. čer 2010

@michamicha 😵 😵 😵 Zavidim! Chci! Hned ted! 😀 Musis pak poreferovat jaka je ta nase Maritka 😉