Která z Vás má kočárek Roan Marita?

verosek
22. lis 2006

Ahoj, Chtěla jsem se zeptat nastávajících maminek, ale hlavně těch které už ratolesti mají, jak jsou spokojené s kočárkem od firmy Roan s verzí Marita.

Mimi čekáme v březnu a zajímalo by mě: do kolika měsíců se vleze dítě do vaničky než se přejde na sporták, také jak je skladný pro přepravu v autě a nakonec kolik váží.

Nikde jsem tyto informace nenašla.

Díky za info.

evulina77
8. zář 2015

holky, nevíte jak na zablokovanou tu pojistku na konstukci, kterou se otáčí, aby šla vyměnit korba za sporťák? Prostě to nejde otočit a nemůžu tak sundat hlubokou korbu...

spendlicek
11. zář 2015

Ahojte, včera jsme si koupili Roan Maritu - použitou v super stavu a za ještě lepší cenu 😉 Tak přemýšlím, jak ji "vytunit" 😀 Chtěla bych nějakou novější tašku - musí být originál nebo tam připevním jakokoliv? A máte nějaký tip nebo fotku, jakou jste měli vy? Máme, tuším, tu z roku 2013, takže tu malou se zapínáním na jeden druk. Děkuji za informace 🙂

teerulka
23. lis 2015

Ahoj, uvažovala jsem o Roanu a nakonec koupila Prampol Verona a nelituju. Je ještě vyšší a korba ve všech rozměrech větší. Navíc má odvětrávání boudy, reflexní prvky, skvělé madlo nastavitelné do všech úrovní, Roanu je hodně podobný. Jsem s ním velmi spokojená a chválím kudy chodím 😀

j.b.
3. dub 2016

Prosím nemáte někdo změřenou hlubokou korbu vevnitř dole?

verun2
20. dub 2016

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost jak vyčistit celokozenkovy roan? Mám hlavně ty lemy spinave a i koženka by už potřebovala očistit. Děkuji za radu

zuzurox
25. dub 2016

Ahoj holky, koupili jsme roan maritu z druhé ruky a nějak se mi nezdá matrace, napíšete, popřípadě vyfotite mi prosím jak vypadá ta vaše, nikde jsem to nenašla. Je tam jen taková pěnová... Děkuji moc

zuzurox
25. dub 2016

@j.b. Tak jsem měřila a délka je 77cm a šířka 35cm, když jsem vytáhla jen tu matraci a tu změrila tak 76x34cm

snehurka86
18. kvě 2016

nám taky začal vrzatpo jízdě v dešti. ted mam mekke kola jak pumpujete? normální pumpička na kolo mi tam nepasuje

anehap
18. kvě 2016

@snehurka86 manžel vždycky prostříkl kola olejem ve spreji a pohoda 😉 , bylo po vrzání....jinak jsme dofukovali pumpou na kola, pasovalo to...máme tuto podobnou:
https://www.pepebike.cz/cz-detail-146382-pumpa-...

snehurka86
18. kvě 2016

@anehap http://www.velohanak.cz/cyklo/velobel-hustilka-... já mám právě jen tady takovou a tou to nejde. http://www.velohanak.cz/cyklo/pro-t-beto-dilens... ale touhle by to mohlo jít že? na mazání tam píšou vazelínu ale máme nějaký mazání na kola tak to tím zkusíme🙂

anehap
18. kvě 2016

@snehurka86 ten druhý odkaz se mi nezobrazuje, ale pokud je to ten typ, který jsem dávala, tak to půjde....tou klasikou, co máš jako první, určitě ne...většinou tam píšou, že je to na oba typy ventilů....Nám se právě osvědčil ten olej ve spreji, dostane se tam, kde potřebuješ, tu vazelínu ne 😉 Ale můžete vyzkoušet, máte ho chvilku v provozu, tak by to zabrat mohlo....

snehurka86
18. kvě 2016

@anehap u té druhé pumpy píšou že je na všechny typy ventilku tak snad jo 🙂

maly_kukolar
22. únor 2017

Prosim cas, kto mate roan maritu -dokupovali ste si ku kociku drzak na pitie? Viete odporucit nejsky, co sedi na rucku? Na netebsu vacsinou drzaky uz na konkretne znacky kocikov, tak aby som sa neobabrala ze nebude sediet. Dakujem