Která z Vás má kočárek Roan Marita?

verosek
22. lis 2006

Ahoj, Chtěla jsem se zeptat nastávajících maminek, ale hlavně těch které už ratolesti mají, jak jsou spokojené s kočárkem od firmy Roan s verzí Marita.

Mimi čekáme v březnu a zajímalo by mě: do kolika měsíců se vleze dítě do vaničky než se přejde na sporták, také jak je skladný pro přepravu v autě a nakonec kolik váží.

Nikde jsem tyto informace nenašla.

Díky za info.

zuz1903
12. čer 2013

@beatka.b mate kolieska 12tky ci 14tky? dakujem

sven
7. srp 2013

Ahoj, kdyby měl někdo zájem, mrkněte, ve svých inzerátech prodávám Roan Marita Lux - hnědý vč. autosedačky a příslušenství 🙂.

sven
7. srp 2013

@knedluska na Roana pasuje Lascal maxiboard.

milasik1903
14. zář 2013

ahojte maminky. Prosim Vas, ak mate niektora skusenost s kociarikmi roan marita v kombinacii eko koza, budem velmi vdacna za postrehy a nazory. predovsetkym ma zaujima ci sa casom kozenkova cast netrha alebo nepraska. dakujem

nerreidda
14. zář 2013

@milasik1903 Je to super kočárek, ta eko kůže je odolná, mám ho po 2 dětech a pořád je jako nový.

milasik1903
14. zář 2013

@nerreidda ani neviete, ako velmi pekne Vam dakujem za takuto odpoved🙂 S manzelom sme ho objednali, ale mali sme strach, ze nam dlho nevydrzi, alebo sa zoderie alebo potrha. Este raz velka vdaka🙂 takato odpoved potesi. Pekny zvysok dna🙂 S pozdravom

nerreidda
14. zář 2013

@milasik1903 není zač 🙂 Ať jste spokojení 🙂

milasik1903
14. zář 2013

@nerreidda Dakujeme🙂

kamillinka07
21. říj 2013

Zdravím, nevíte někdo, kde je možné se podívat na kočárky Roan naživo? Nejlépe Karlovarský kraj? Zatím jsem je nikde neviděla naživo:(

loafeer
21. říj 2013

@milasik1903 máme taky dokonce přesně v této kombinaci. Koženka nepraská, je to super kočárek

sarinka_nevesta
21. říj 2013

já je v poslední dotkávám často v Hradci Králové, dokonce jsem měla i štěstí ho potkak v obchodě...jsou krásný, prostorný..akorát se mi teda vůbec nelíbí sporťák 😒

katulik1234
23. říj 2013

Zdravim posim vas zienky chcem kupit kocik maritu roan len by som ju chcela vidiet nazivo nie len z netu neviete mi poradit ktore predajne maju tento kocik aj vystaveny?? najlepsie zilinsky kraj dakujem

iva187
24. říj 2013

skveli kocik..vanicka je dost siroka aj pre vacsie deticky... aj v zime ked bol maly naobliekany zmestil sa tam v pohode v kombineze s fusakom a este aj hrubou dekou... a ked je vela snehu ide s a snim ako z tankom,prejde hadam kady teren =)

pejsanek
24. říj 2013

Já poslední dobou vidím Roan Maritu naživo u nás v Brně a musím říct, že jsem čím dál radši, že jsme si vybrali tuto značku.

andrejka2424
24. říj 2013

No...a mne už treba len dve čiarky na tehu teste a marita bude! 🙂 Najviac sa mi páči červená bodkovaná,alebo tirkysovo modrá s károvanou vaničkou.

werunka21
2. lis 2013

Já už se těšila, jak Maritu vytáhnu podruhé a nakonec to nevyšlo. Tak snad se nám ještě poštěstí 🙂 .
Všechny kombinace jsou nádherné, otáčím se za každým 😀

fori
11. pro 2013

Taky se mi moc líbí....asi prodám kočár který mám ted, původně jsem si ho chtěla nechat na druhý mimčo.... no ještě uvidím....jen mě zajímá jestli vám nevadí že nemá přední kolečka otáčecí...jestli se s ním jako více nenadřete.... ale jinak se mi líbí moc... na živo jsem ho neviděla a ani s ním nejezdila....budu muset nějak zajet a prohlédnout si ho 🙂 🙂

nataly17
7. led 2014

Roan marita je super, mám dvojkombinaci, je po sestřence a ta ho už měla taky po někom a nedám na něj dopustit. Krásně pruží, takže rády jezdíme i po kočičích hlavách, je prostorný - malé je teď v lednu 9 měsíců a pořád se do hluboké korby vleze i s kombinézou a fusakem 🙂 ...řekla bych, že je to nejprostornější kočár, jaký jsem viděla. Jediná nevýhoda je, že se mě špatně nakládá do kufru auta, páč je těžkej.

vevapeto
7. led 2014

Ja som mala Roan Marita, teraz ho veselo pouziva sestra, ktora ma mimco 😉 mala som 3- kombinaciu... Kocik je super, veeeelika priestranna vanicka, da sa s nim chodit hocikam, aj do narocneho terenu.... jedina nevyhoda je, ze sportova cast nie je az tak vizualne atraktiva...inak super.

clara.7
7. led 2014

Já byla s Maritou moc spokojená a příště jdu do ní zase. Neměli jsme s ním ani jednu komplikaci a dokonce s ním teď jezdí brácha a pořád vypadá dobře 🙂

maraide
24. led 2014

@vevapeto
@clara.7 Dievčatá, a čo autosedačka? Kupovali ste tú originál ku kočíku? Ak áno, ste s ňou spokojné alebo sa mám na autosedačku vykašľať a kúpiť radšej inú? 🙂

clara.7
24. led 2014

@maraide originál ne, kupovali jsme Cybex, byla skvělá

maraide
24. led 2014

@clara.7 Ďakujem pekne, presne nad týmto totiž váham aj ja - či kúpiť origoš alebo radšej Cybex...

renatka80
24. led 2014

Ahoj Verousek. Skús si pozrieť www.bambino-kociky.sk. Neviem to isto, ale myslím, že tam bol aj Roan Marita s podrobným popisom🙂).

vevapeto
26. led 2014

@maraide nekupovala som inu, ale vedela by som si predstavit aj lepsiu, pohodlnejsiu.... 😎

jana.vichova
3. únor 2014

Ahojky, potřebovala bych poradit nebo názory ohledně Roan Marita s-125. Plánujeme si pořídit tento kočárek, ale pořád váhám nad kolama, líbí se mi ty velké bílé, ale je mi jasné že v zimě budou velice nepraktické. Do jaké varianty byste šly vy?

vosinka
3. únor 2014

@jana.vichova já mám variantu s černými kolečky, bílá jsou krásná, ale neriskla bych to, kvůli údržbě. Jinak mám korbičku bílou a světle béžovou a to je úplně v poho. Mám ho čistý i po denním jezdění, i v terénu, i u lesa 😉

jul11
3. únor 2014

@maraide mam klasicku troj-kombinaciu. Ak autosedackou myslis vajicko,teda hned pre novorodenca,tak to je super.je sice tazsie,ako cely kocik,ale je super velke. klasicku autosedacku sme tiez kupili potom Cybex,ale to uz mala 11mesiacov,dovtedy sa pekne vozila vo vajicku a uz mala okolo 80cm.takze som nemusela risit ze som ju ako pol rocnu musela dat do klasickej autosedacky,lebo sa nezmestila do vajicka. skusala som ju dat ako7mesacnu do vajicka Concord,ale nemala som uspech,bolo male

jul11
3. únor 2014

@jana.vichova
@maraide ahojte,tu je tiez diskusia ku kociku. ja osobne ho tam dost podrobne opisujem aj s foto.mam svetly a je to v pohode

maraide
4. únor 2014

@jul11 ďakujem 🙂