Které firmy vyrábí kočárky s vložnými taškami/lůžky?

ewitschka
24. říj 2013

Ahoj holky, mám prosbu. Vybírám kočárek a nutnou podmínkou je, aby měl vložnou tašku/vložné lůžko. Vím, že takové kočárky vyrábí Patron a Liberta, ale další firmy neznám. Neporadily byste mi, které firmy kočárky s vložnými taškami vyrábějí a případně nenapsaly reference na ně?
Z toho, co jsem uváděla: na Patrony reference mám, na Libertu vůbec a na další firmy taky. Kdo máte zkušenosti a poznatky, prosím, poraďte 😉
Děkuju moc!

tonna
24. říj 2013

Ahoj, tak my máme bebetto explorer, je to teda kolekce myslím z roku 2009. Vložná taška je super veliká.

arrowka
24. říj 2013

Dva druhy vložné tašky mají německé kočárky Hartan. Konkrétní zkušenost bohužel nemám, protože jsem si koupila k Hartanovi hlubokou korbu. Kdyžtak navštiv diskuzi https://www.modrykonik.cz/forum/na-kocarkovani/kocarek-hartan-zkusenosti/ , holky, co mají vložné tašky, se určitě rády vyjádří. 🙂

speedygon
24. říj 2013

@ewitschka Každá troj/čtyřkombinace tuto tašku má(máš-li na mysli přenosnou tašku pro dítě)

ev.ka
24. říj 2013

vím že i Teutonie mají jako jednu ze tří variant pro miminko i vložnou tašku... ale lze koupit i universální tašku do každého kočárku

ewitschka
autor
24. říj 2013

Děkuju za odpovědi, do diskuse k Hartanu určitě mrknu. Každá trojkombinace bohužel možnost vložné tašky nemá, ale že se dají dokoupit univerzální, to je pravda. Jenže pak je zase riziko, že už tak malou korbu zmenší :(

hojda
24. říj 2013

Libertu měla sousedka a po prvním mičku jí vyhozovala, protože byla brutálně špinavá a vybledlá, 😒 potahy nejdou sundat a vyprat.

ofelieee
25. říj 2013

@ewitschka oba mé kočáry ju měly, Hoco Taifun a DorJan Cross

cell
25. říj 2013

@ewitschka : my měli Gesslein a ta vložná taška je super vynález, moc jsme jí užili, ani si vlastně nedovedu přestavit mít hlubokou korbu 🙂

ewitschka
autor
26. říj 2013

@cell dekuju,na tuhle znacku jsem jeste nenarazila,rada na ni mrknu! Je to skvely vynalez a pro nas jedine vychodisko,bydlime ve 3.patre bez vytahu..

mnaulink
26. říj 2013

Phil a teds

mnaulink
26. říj 2013

Super hlavně pokud plánujete druhé brzo po prvním, nebo pokud je už větší sourozenec, mám typ Verve a nemužu si stěžovat. Obchody Babiez prodávají komponenty a i kočárky, vždy mi ochotně poradili... Doporučuji, jinak novější typ je promenade, tyto kočárky mužou bez přidavné sedačky fungovat i jako normální plnohodnotný kočárek právě s tou vložnou taškou, ta je taky fajn!

princezna781
28. říj 2013

ahoj, prave jsem inzerovala nas kocarek - teutonia mistral s - a u nej mam vloznou tasku. potesime nas, kdyz se podivas🙂 😉