Které golfky - Zopa Jumper nebo Espiro Magic 4?

lena.k
2. srp 2012

Zeny, pomoc 😀 Planujeme koupit golfac. Kdyz pominu, kolik jich je a kolik jsem z ruznych duvodu vyloucila, zustaly mi Zopa Jumper a Espiro Magic 4. Nase pozadavky jsou: druhy kocar hlavne na nakupy (sportak bude porad hlavni a casteji pouzivany), (temer)uplny leh, polohovani nozicek, dobra ovladatelnost, adekvatne velky, at me z nej prcek hned nevyroste.
Vsechno splnuji oba kocarky, videli jsme je nazivo, testovali s pasazerem, porad se nemuzeme rozhodnout. Oba maji v cene plastenku a nanoznik, Zopa navic zimni fusak, ale neni v planu jezdit v zimne venku, tak to neni zas tak dulezity parametr. Navic se mi i oba libi, takze se nemuzu rozhodnout ani podle vzhledu. Oba budeme kupovat bazarove, cenove se pohybuji taky podobne, takze ani cena mi moc nepomaha. Zopa je mozna trosku vic terenni, ale jak uz jsme psala, bude to hlavne kocar na nakupy, takze zadne velke tereny nepredpokladam, i kdyz clovek nikdy nevi. Jediny rozdil je v rukojeti - Espiro ma delenou, coz je malinko minusovy bod.
Podelte se, prosim, se zkusenostmi, at se konecne rozhodneme a mame to za sebou. Diky moc.
P.S. nebo pokud mate nekdo zaruceny supertip na golfky, ktere splnuji vyse uvedene a daji se sehnat do 2500Kc, tak dejte vedet.

palomitacheca
2. srp 2012

Máme Zopa Jumper už asi rok a půl a jsme spokojení, neměnili bychom. Když tak koukám na obrázek toho druhýho golfáku, tak by mi asi vadily kolečka a ta trochu jiná konstrukce 🙂

jasminy
2. srp 2012

Jak koukám na Espiro Magic, tak je to spíš sporťák s malými kolečky. My máme Chicco Multiway. Je dost podobný tomu golfáči Zopa Jumper. Má polohovací záda (téměř do lehu), polohování nožiček, prostornou korbičku a větší kolečka. Jsem s ním spokojená a nový stál 2999 Kč. Takže já bych koupila Zopu Jumper. 🙂

camelinka
2. srp 2012

mame Espiro a nevymenila bych ho za nic na svete 😵 😵 😵,zvlada i nas teren, neprerazim se o brzdu jak u normalnich golfek a spojenou rukojet muzu drzet jednou rukou 🙂

adelaz
2. srp 2012

Espiro super - odpružené, jezdí i v terénu, polohování na záda i menší na nožičky, krásně jedou a krásnej design... ještě další výhoda když se složí jsou super skladné.-)

tkanicka
2. srp 2012

budeme teď pořizovat espiro, hlavně kvůli skladnosti, klasické golfky jsou sice úzké, ale je jich plný kufr auta. A spojená rukojeť je lepší, lépe se ovládá, když prcek se vydá po vlastních

inkana
2. srp 2012

Já bych šla do Espira. Taky jsem ho měla za favorita a šla je koupit. Nakonec jsem odešla s babypoint mark q 4
Je to jodně podobný kočárek, akorát festovnější trošku, taky má okýnko, trošku lépe se leze do nákupního košíku ( je tam výřez, tak se tam dostanu i když je Adýska položená) a taky mám rozepínací nánožník, to oceňuju a využívám fakt hodně. Espiro je o chlup lehčí a asi odpruženější. Ale i s tim mojim babypointem jezdim terénem, kočičí hlavy, po trávě.. Vše v pohodě zbládám jednou rukou . Jo a malé se v kočárku moc líbí. Testovala ho i kamarádka a vejde se do něj v pohodě i její 2,5 letá holčička. Do casual s4 se už nevejdou.

pavcza
2. srp 2012

Máme espiro magic 4, nechtěla jsem dvojitá kolečka, chtěla jsem spojenou rukojeť a jsem spokojená, hezky houpou, projedou docela i tam, kde jsem nečekala, snesu je jednou rukou 4 patra, zatímco v druhé mám 13ti kg náklad, nahoru už to jde hůř 😀 Vypadají křehce, ale nejsou, jen se mi zdá, že maj docela krátkou zádovou opěrku, jinak my neměli pláštěnku v ceně, jen nánožník a ten je nic moc. Ale v létě není třeba a v zimě taky budem jezdit ještě sporťákem, i teď jej střídáme.

gammaray
3. srp 2012

měla jsem zopu,chtěla jsem golfky co nejširší ,at se do nich vejde dítko opravdu do tří let a spokojenost.fusak jsem taky využila,jak přímo do kočáru,tak i v zimě do saní.

jennyska
25. zář 2013

Ahoj maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma Kočárky Espiro a protože vy s těmito máte zkušenosti, myslíte, že byste ji mohly vložit na https://www.modrykonik.cz/kocarky-espiro-magic/ ? 🙂

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě shánějí kočárek a rozhodují se mezi různými značkami a typy kočárků. Díky Vám najdou maminky zkušenosti na jednom místě. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

luckalucka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz